Top 10 3 5 Zoll Festplattengehäuse – Pouzdra

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. UGREEN

#ad

Pevný disk pouzdro pro 2 5" SATA SSD a HDD ve výšce 9,5 mm 7mm USB pouzdro s USB 3.0 kabelem, montáž bez nářadí, UGREEN Pouzdro na pevný disk 2,5 palce USB 3. 0 externí pouzdro UASP

#ad
UGREEN #ad - Modré kontrolky navíc poskytují přehled o provozním stavu. Např. Přátelský design: dodávaný 30cm usb kabel pouzdra pevného disku 2, 5 palce usb 3. 0 nabízí více volnosti při spojení mezi pevným diskem a počítačem. K tomu může interní pěna eva pevně zafixovat váš HDD a SSD pevný disk.

Díky tomu může externí kryt pevného disku 2, 5 palce zaručit bezpečné spojení při přenosu dat. Kromě toho vám nabízí "automatický klidový režim" ochranu disku, čímž bude váš pevný disk udržitelnější. Jednoduché ovládání: toto pouzdro ssd 2, 5 palce lze instalovat bez nářadí. Film s vysokým rozlišením lze přenášet během několika sekund. Kryt pevného disku podporuje protokol UASP a nabízí vám při použití s USB 3.

0 ultra vysokou přenosovou rychlost až 5 Gbps. Vícenásobná bezpečnost: skořepina z kvalitního abs je nejen protiskluzová, ale může také snížit sílu nárazu. Podporuje také windows 11, Mac OS 8. 0 a vyšší. Protože má zabudovaný zámek. Iroká kompatibilita: pouzdro na pevný disk 2 5" podporuje 2, 5" sata sdd a hdd až 10 tb a je kompatibilní s HDD výškami až 9, linux, 5 mm.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška0.55
Délka5.04
Hmotnost0.26
Šířka3.23
Číslo dílu30847
Modelka30847

2. POSUGEAR

#ad

Externí SSD kryt s USB 3.0 kabelem montáž bez nářadí, černá, POSUGEAR Pouzdro na pevný disk 2,5 palce, USB 3.0 externí pevný disk kryt pro 7 mm/9,5 mm 2,5 palce SATA SSD HDD s podporou UASP

#ad
POSUGEAR #ad - Velmi rozšířené v pc, kingston, crucial, 5" 7 mm/9 mm SATA pevné disky a SSD až 4 TB. Vybaveno led indikátory pro snadné zobrazení pracovního stavu. Zpětně kompatibilní s USB 2. 0 nebo 1. 1. Podporuje hot swapping, 5 palce se instaluje bez nářadí, není nutné žádné další napájení. 0 vysokorychlostní přenos podporuje přenosovou rychlost 5 gbps a duální protokol zrychlení UASP+TRIM, o 900% rychlejší než běžné USB 2.

0, přenos hd filmů, hudby a dat v 3 -4 sekundy. Tento pevný disk ssd je dimenzován pro 2, toshiba, xboxu, samsung, ps5/ps4/ps3, laptopu, linux a mac os a výše a kompatibilní s pevnými disky western digital, Hitachi atd. Zabudovaná pěna eva zajišťuje stabilní spojení mezi pevným diskem a SATA rozhraním. Kompatibilní s Windows, routeru a tak dále. Vytěžte ze svého nepoužitého pevného disku, přenosného a kompatibilního s více zařízeními.

Kryt pevného disku z pc + abs materiálu, který poskytuje účinnou ochranu před pády a nárazy a chrání pevný disk před nárazy a poškrábáním. Pokud dojde k problému s produktem během tří let, nahradíme jej za vás a poskytneme celoživotní zákaznickou podporu pro bezstarostné nakupování. Tento kryt ssd 2, plug & play, není nutný žádný ovladač. Pouzdro sata používá vysoce výkonný čip s rychlou detekcí, přepětím a přehřátím, který zajišťuje ochranu před nadproudem, stabilním čtením a funkcí automatického hibernace, aby byla zajištěna bezpečnost přenosu.
ZnačkaPOSUGEAR #ad
VýrobcePOSUGEAR #ad
Výška3.07
Délka4.84
Šířka0.55
Číslo díluYP-A-BL
ModelkaUSB3.0
ZárukaCeloživotní

3. IODD

#ad

IODD 2531 USB 3.0 externí pevný disk Virtuelle DVD Blu-ray ROM / VHD / Booting / SSD / HDD / 2. 5 1 svazky

#ad
IODD #ad - Vhd - virtuální pevný disk s fyzickou diskovou jednotkou. Ochrana proti zápisu / auto sleep / Bezpečné odstranění / win to go / aktualizace firmwaru. Uznávaný jako boty schopný odd dvd, blu-ray-Rom, které lze na člunu výběrem ISO-souborů. Celý hliníkový design karoserie je elegantní a efektivní proti externím nárazům a zářivému teplu HDD. Manuální není součástí dodávky a stažení firmwaru: http://iodd. Kr/wordpress/product/iodd-2531/.
ZnačkaIODD #ad
Výrobceiodd #ad
Výška3.09
Délka5.33
Hmotnost0.21
Šířka0.52
Číslo díluIODD-2531
ModelkaIODD-2531

4. JeoPoom

#ad

S 40cm USB 3.0 kabelem, externí pevný disk pouzdro pro HDD SSD SATA I/II/III, JeoPoom USB 3.0 pouzdro na pevný disk 2,5", montáž bez nářadí průhledná

#ad
JeoPoom #ad - Stabilní přenos – pouzdro na externí pevné disky podporuje uasp, usb 3. 0 rozhraní s přenosovou rychlostí až 5 Gbps, zpětně kompatibilní s USB 2. 0/1. 1. Kompatibilita - windows 2000 / me / 10, mac os 9. 0 / 98 / 8 / xp / 8.1 / vista / 7 / 10.8. 4 a vyšší. Rozsah dodávky- 1 x 2, 5" usb 3. 0 kryt pevného disku; 1 x USB 3. 0 kabel. Plug and play- konstrukce bez nářadí, výměna disků bez nářadí nebo montážních dílů. Velikost- 2, 5 palce hdd / ssd pevný disk pouzdro vhodné pro většinu 2, 5" SATA I / II / III HDD a SSD pevných disků.
ZnačkaJeoPoom #ad
VýrobceJeoPoom #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluKXC-SATA-Case-Transp
ModelkaKXC-SATA-Case-Transp

5. Inateck

#ad

černá, Inateck Pouzdro na pevný disk 2,5" USB 3. 0 pro 7/9,5mm SATA SSD a HDD s USB 3.0 kabelem, není nutný žádný další ovladač, bez nářadí

#ad
Inateck #ad - Kompatibilní se všemi verzemi Windows a Mac OS. Dná instalace ovladačů. Inateck usb 3. 0 2, 5" pevný disk kryt: podporuje uasp. Konstrukce bez nářadí, připojení a uvedení do provozu v pouhých třech krocích: otevření zásuvky, vložení disku, výměna disků bez nářadí nebo montážních dílů; ještě pohodlnější výměna pevného disku.

Podporuje trim. Automatický klidový režim, úsporný a udržitelný, ochrana disku, vstup do klidového režimu po 15 minutách nečinnosti. Odpovídá aktuálním standardům USB3. 0; teoretická přenosová rychlost až 5 Gb/s. Jednoduchá a rychlá instalace, zasunutí do pouzdra. Led displej: modrý led indikátor na přední straně pouzdra zobrazuje pracovní stav pevného disku.
ZnačkaInateck #ad
VýrobceInateck #ad
Výška0.59
Délka4.53
Hmotnost0.15
Šířka3.15
Číslo dílu98-FE2005-US
ModelkaFE2005
Záruka1 rok

6. UGREEN

#ad

SATA kryt s USB C 3.1 kabelem montáž bez nářadí, UGREEN Kryt pevného disku 2,5 palce USB C 3.2 Gen 2 na SATA III až 6 Gbps Externí kryt pro SSD a HDD ve výšce 9,5 mm/7 mm podporuje UASP

#ad
UGREEN #ad - Zabudovaný multifunkční systém zabezpečuje vaše kvalitní 2, 5" pevné disky před nadměrným proudem, 5" SATA pouzdro ze stabilního ABS plastu má dobrý odvod tepla a odolnost proti nárazu. Funkce trim a smart slouží k optimálnímu výkonu psaní a samovysledování.

Díky odnímatelnému designu lze kabel usb c o délce 50 cm jednoduše uspořádat na psacím stole, aby se zabránilo změti kabelů. Větší bezpečnost: 2, 5" hdd nebo ssd disk a chránit před poškrábáním při instalaci. Super rychlost: díky výkonnému portu usb c 3. 2 gen 2 až 6 gbps, navíc podporuje 2, 5" sata pevný disk uasp protokol, který při propojení s ovladačem s funkcí UASP nabízí až o 70 % vyšší rychlost než běžné USB 3.0

0 Praktická funkce trim, smart a klidový režim: 2, 5" ssd pouzdro s usb c přípojkou podporuje trim, s. M. A. R. T pro pevné disky ssd a inteligentní klidový režim pro všechny disky sata. Plug & play, macbook pro, MacBook, Mac OS 8.0 a vyšší.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška0.5
Délka5.04
Hmotnost0.19
Šířka3.3
Číslo dílu50743
Modelka50743

7. Sabrent

#ad

Bez nářadí, není nutný žádný další ovladač, pevný disk externí adaptér case typ A kabel, SABRENT SSD/HDD 2,5 palce kryt pevného disku 3.2 gen1 Hard Drive dokovací stanice, sata na USB Enclosure

#ad
Sabrent #ad - Pouzdro pevného disku podporuje protokol uASP a nabízí vám při použití s USB 3. 0 ultra vysokou rychlost přenosu dat až 5 gbps pro přenos dat! Díky tomu lze HD filmy, hudbu a data přenášet během několika sekund. Zaregistrujte svůj produkt na Sabrent.

Com, obraťte se na náš přátelský zákaznický servis support@sabrent. Com. Super přenos – pevný disk je vynikajícím řešením pro připojení externího pevného disku k počítači. Iroká kompatibilita: 2, 2tb ssd, linux, 4tb ssd, 5" externí pevný disk podporuje 2, 5 sata 1tB SSD, až 16TB Podporuje také Windows 11, Mac OS 8.00 a vyšší. Zpětně kompatibilní s USB 2. 0 nebo 1. 1. Nakupujte s důvěrou: pokud se během používání setkáte s problémy, kontaktujte nás prosím předem. Jednoduché plug & play: toto pouzdro na pevný disk 2, 5/3, 5 lze bez nářadí při instalaci, navíc modrá kontrolka poskytuje přehled o provozním stavu.

Poskytneme vám co nejrychleji uspokojivou odpověď. Prémiová kvalita: pouzdro z kvalitního abs je nejen protiskluzové, 5 palce zaručit bezpečné spojení při přenosu dat, přehřátím, zkratem, ale může také snížit sílu nárazu, nadměrným proudem, ochrana před napětím, díky tomu může externí pouzdro pevného disku 2, netěsností a další vícenásobná ochrana.
ZnačkaSabrent #ad
VýrobceSABRENT #ad
Výška0.5
Délka4.9
Hmotnost0.13
Šířka3.1
Číslo díluEC-UASP
ModelkaEC-UASP
Záruka2 roky po registraci

8. Sabrent

#ad

SABRENT SSD HDD 2,5 palce hliníkové pouzdro na pevný disk 3.2 gen1 Hard Drive kryt, typ A kabel kompatibilní také s typem C na typ A, sata na USB Enclosure, pevný disk externí adaptér case

#ad
Sabrent #ad - Díky tomu může externí kryt pevného disku 3, 5 palce zaručit bezpečné spojení při přenosu dat, ochrana před napětím, nadměrným proudem, přehřátím, zkratem, únikem a další vícenásobnou ochranou. Zpětně kompatibilní s USB 2. 0 nebo 1.

1. Superspeed přenos: pouzdro na pevný disk je vynikajícím řešením pro připojení externího pevného disku k počítači. Jednoduchý plug & play: toto pouzdro pevného disku 2, 5 lze instalovat bez nářadí, 5/3, navíc modré kontrolky poskytují přehled o provozním stavu. Prémiová kvalita hliníku: kryt z kvalitního hliníku je nejen protiskluzový, ale může také snížit sílu nárazu. Co nejrychleji vám poskytneme uspokojivou odpověď. Pouzdro na pevný disk podporuje protokol UASP a nabízí při použití s USB 3.

0 ultra vysokou přenosovou rychlost až 5 gbps pro přenos dat! Díky tomu lze přenášet HD filmy, hudbu a data během několika sekund. Iroká kompatibilita: 2, až 16 tb podporuje také windows 11, 4tb ssd, linux, 2tb ssd, 5 sata 1tbssd, 5palcový externí pevný disk podporuje 2, Mac OS 8.0 a vyšší. Zaregistrujte svůj produkt na Sabrent. Com, obraťte se na náš přátelský zákaznický servis support@sabrent. Com.
ZnačkaSabrent #ad
VýrobceSABRENT #ad
Výška0.68
Délka8.03
Hmotnost0.15
Šířka5.91
Číslo díluEC-UK30
ModelkaEC-UK30
Záruka2 roky po registraci

9. UGREEN

#ad

Montáž bez nářadí, UGREEN Kryt pevného disku 2,5 palce USB 3.0 SATA kryt pro 2,5 palce SSD a HDD ve výšce 9,5 mm 7 mm pouzdro na externí pevné disky podporuje UASP HDD Case s USB 3.0 kabelem

#ad
UGREEN #ad - Není nutný žádný ovladač a napájení. Díky podpoře uasp zvyšuje rychlost přenosu o 20 % oproti běžným USB 3. 0, navíc lze výrazně snížit zatížení CPU a latence. Montáž bez nářadí: design bez nářadí umožňuje příjemnou instalaci nebo výměnu pevných disků po několik sekund.

Rozsáhlá kompatibilita: speciálně vhodné pro 2, jejichž stavební výška je 9, kalkulačce a notebooku pro nahrávání televize, 5 mm a 7 mm. Dodatečná funkce režimu klidu učiní váš pevný disk úsporným a udržitelným. Uvnitř umístěná houba eva může bezpečně držet váš sSD nebo HDD a chránit před poškrábáním při instalaci. Ugreen pouzdro na externí pevný disk je vyvinuto s usb 3. 0 a poskytuje vám mimořádně vysokou přenosovou rychlost až 5 Gbps.

Více bezpečnosti: pouzdro usb 3. 0 je vyrobeno ze stabilního abs plastu a může váš pevný disk komplexně chránit před pádem a oslabit nárazovou sílu. Odnímatelný USB 3. 0 kabel vám nabízí větší pohodlí při skladování a propůjčuje krytu maximální mobilitu. Plug&play pro windows, Mac OS a Linux. Přátelský design: pro optimální zážitek z psaní podporuje 2, 5palcový kryt pevného disku trim příkaz k ssd a s.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška0.55
Délka5.04
Hmotnost0.29
Šířka3.23
Číslo dílu30848
ModelkaMPA-6957303838486
Záruka2 roky výrobce

10. EasyULT

#ad

UASP akcelerace, 2,5 palce pouzdro USB 3.0 pro 9,5 mm 7mm SATA SSD HDD s USB 3.0 OTG adaptérem, EasyULT Pouzdro na pevný disk 2,5 palce USB 3.0, externí pevný disk kryt 2. 5 montáž bez nářadí

#ad
EasyULT #ad - Rozsah dodávky: 1 x 2, 5" usb 3. 0 kryt pevného disku; 1 x usb 3. 0 kabel; 1 x otg usb typ C na USB 3. 0 adaptér. Disponuje zabudovaným LED displejem a je kompatibilní s Windows, Linux a Mac.

Nabízíme vám snadnou záruku a přátelský servis. Usb 3. 0 s uasp – o 70 % vyšší rychlost čtení a o 40 % vyšší rychlost zápisu ve srovnání s běžným uSB 3. 0 usb c při špičkovém výkonu. Napište e-mail, pokud máte dotazy nebo potřebujete pomoc, odpovíme do 24 hodin. Podporuje většinu 7 mm / ii / 9, 5 mm 2, 5" sata-i / iii hdD a SSD až 2 TB max. Výrazně snížit využití procesoru. Nabízí montáž bez nářadí, podporuje hot-swap a pracuje s Plug & Play.
ZnačkaEasyULT #ad
VýrobceEasyULT #ad
Hmotnost0.07
Číslo díluCase-SATA-USB3.0-Black
ModelkaCase-SATA-USB3.0-Black