Top 10 Auto Ferngesteuert 50 km/h – Auta

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Carrera

#ad

Carrera RC Mario Kart Pipe Kart pro děti od 6 let I dálkové ovládání auto s plně funkčním ovládáním I vhodné pro začátečníky I až 9 km/h

#ad
Carrera #ad - Maximální rychlost až 9 km/h: dejte s mario řádný plyn a ukažte až 15 dalším řidičům, kdo to znamená být vítězem. Snadné ovládání, pro začátečníky od 6 let: díky technologii řízení Full Function je Mario Kart Pipe Kart Kart vhodný i pro začátečníky.

Dlouhá doba závodu, krátká doba nabíjení: vychutnejte si až 30 minut závodní zábavy, než se přiložený akumulátor nabije pomocí usb kabelu, který je součástí dodávky během pouhých 50 minut. Nintendo licencovanÝ design: mario v houbovém poháru - oblíbený hrdina z Mario Kart 8 a Mario Kart 8 Deluxe nyní v reálném závodě mimo obrazovku. Ultra lehká mapa mario pipe: autentická motokára Carrera RC Mario s extra lehkou pipe motokárou pro horké závody doma.
ZnačkaCarrera #ad
VýrobceCarrera Toys GmbH #ad
Výška9.06
Délka12.99
Hmotnost1.98
Šířka7.48
Číslo dílu370200989
Modelka370200989
Záruka2 roky

2. HAIBOXING

#ad

2,4 GHz vodotěsné 4WD Off-Road Outdoor Indoor vozidlo, 2 baterie dlouhá doba provozu pro dospělé a děti 18868, HAIBOXING Auto na dálkové ovládání, 1:18 RC Cars 36 km/h Hobby RC auto se světly

#ad
HAIBOXING #ad - Vysoko/nízkorychlostní spínač na dálkovém ovládání pro začátečníky. Toto auto na dálkové ovládání bude dárkem pro vaše přátele nebo děti. Agresivně vypadající, manévrovatelnost a životnost našich nákladních vozidel. Asi a zavěšení jsou vyrobeny z flexibilních pa materiálů, 4 v 850 mah 25 c softpack-li-po-akumulátory, které jsou vyrobeny z RC nákladní automobily před kolizemi a chrání před nárazy Proporcionální řízení a ovládání škrticích klapek zajišťují stabilní zrychlení a přesný výkon řízení.

Vynikající a trvanlivá elektronika ztělesňuje technickou ochranu proti blokování, ochranu proti nadproudu a přehřátí a vypnutí při nízkém napětí baterie. Uživatelsky přívětivý, flexibilní terénní křídlo z pa materiálu a živé sítotiskové PVC tělo s DIY nálepkami oživí vaše offroad RC auto. Elektronika chráněná proti stříkající vodě umožňuje 4WD-RC auta jezdit kalužemi nebo v deštivém dni.

Spolehlivé značkové kvalitní zpracování více než 20 let zkušeností s výrobou profesionálních rc vozidel má pozitivní vliv na přesnost, přilnavé gumové pneumatiky, široce otevřený design krytu umožňuje rychlý přístup k dílům nebo výměnu upgradovaných dílů. Výkonný & úžasně rychlý poháněno motorem 380 a poháněno 7, tento rc truck dosahuje rychlosti až 36 km/h. Začněte s haiboxing RC Cars. Perfektní herní dárky pro dovolenou toto rychlé rc auto je amatérské rc sedlo základní třídy, které bylo navrženo pro zkušené začátečníky a děti od 8 let. Připravte se.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceHAIBOXING #ad
Výška3.5
Délka10.5
Hmotnost2.65
Šířka7.7
Číslo díluHBX-KE-18868-NW
ModelkaHBX-KE-18868
Záruka90denní záruka zákaznického servisu

3. Fisher-Price

#ad

GVY94, 3 roky; chlapec, dívka, závodní auto na dálkové ovládání, dárek, dětská hračka od 3 let, Fisher-Price Auto s dálkovým ovládáním od 3 let, moje první auto na dálkové ovládání pro děti od 3 let

#ad
Fisher-Price #ad - Dálkově ovládané auto pro děti tak zajišťuje neuvěřitelně velkou radost z jízdy. Dálkově ovládané auto od 3 let – dálkově ovládaná auta pro děti jsou ideální jako interaktivní hračka od 3 let, protože při hraní s rádiovým autem se děti interaktivně baví a současně se naučí ovládat.

Ergonomicky navržené dálkové ovládání vhodné pro děti se snadno používá a umožňuje rychlé manévrování. Existují dva rychlostní stupně pro začátečníky, resp. Protože zábava a individuální vývoj jdou u nás ruku v ruce. Jdeme na to. Dálkový ovladač tak odráží od 3 let filozofii Fisher-Price od 3 let. Narozeninové a vánoční dárky pro děti – chybí vám ještě nápad na dárek? dálkově ovládané hračky jako dálkově ovládaná vozidla jsou skvělým překvapením! Dálkový ovladač od Fisher-Price přesvědčí nejen jako rádiem řízené auto, ale jako červené autíčko se žlutými barevnými akcenty také svým dynamickým designem.

A nyní plný plyn. Jediným stisknutím levého nebo pravého tlačítka se pohybuje a ohýbá. Dálkový ovladač podporuje ale také motoriku. Moje první auto s dálkovým ovládáním – dálkový ovladač od fisher-price nadchne jako dětská hračka od 3 let i ty nejmenší fanoušky závodního sportu.
ZnačkaFisher-Price #ad
VýrobceMattel #ad
Výška7.75
Délka8.86
Hmotnost1.72
Šířka14
Číslo díluGVY94
ModelkaGVY94

4. Loolinn

#ad

Maximální rychlost 30 km/h, nastavitelná rychlost – RC auto pro děti a dospělé nápad na dárek, Loolinn | Dálkově ovládané auto – hobby třída, měřítko 1:16, velmi dlouhá životnost

#ad
Loolinn #ad - Je lehký, kompaktní a lze jej vložit do batohu, aby jezdily ve stísněných prostorech, abyste si mohli užívat závody všude. Se svými silnými pneumatikami a odpružením zachytí drsné věci na zahradě, na písku nebo sněhu, nebo můžete trávit na běžných silnicích.

Dokáže několikrát bez poškození přežít velké skoky a čelní pády plnou rychlostí! téměř nezničitelné! Velikost měřítka 1:16 -- toto rc auto v měřítku 1:16 se díky své kompaktní velikosti perfektně hodí pro děti, např. Nastavitelná rychlost -- maximální rychlost tohoto rc auta je až 30 km/h. Skvělé rc auto pro děti -- toto veselé rc auto je vynikajícím výchozím bodem pro děti pro vstup do světa RC. Super rychlé a hodně zábavy.

Je to vynikající dárek pro děti k narozeninám nebo k Vánocům. Jděte kamkoli -- toto robustní rc auto lze jezdit v terénu. Také rychlost auta lze snadno přizpůsobit. Na zahradě nebo v domě. Konstrukce s dlouhou životností -- toto rc auto má velmi robustní vnější pouzdro s dlouhou životností. Maximální rychlost můžete přizpůsobit schopnostem vašeho dítěte, díky čemuž je jízda pro děti bezpečná a příjemná.
ZnačkaLoolinn #ad
VýrobceLoolinn #ad
Výška5.12
Délka10.63
Šířka8.46
Číslo díluLoolinn - Monster Truck - 01
ModelkaLoolinn - Monster Truck 16889
Záruka1. Na přístroje je poskytována bezplatná záruka 1 rok.
2. V případě problémů nám jednoduše zašlete e-mail. Okamžitě vám pomůžeme s vaším problémem.

5. HAIBOXING

#ad

Proporcionální 4WD 36+ km/h, vodotěsná RC Truggy RTR hračka pro terénní provoz, hobby offroad Monster RC truck, HAIBOXING Auto na dálkové ovládání, 2,4 GHz 1:18

#ad
HAIBOXING #ad - Maximální rychlost je až 36 km/h, otevřené ulici, trávě, louži, díky čemuž auto jede rychleji než ostatní. Nová verze hobbyist grade rc truggy hailstorm: vylepšený design podvozku 4 wd, čímž účinně zabraňuje účinkům různých náhodných nárazů a může být auto chráněno před poškozením.

Vysílač 2, 4 ghz se 2 nastaveními rychlosti pro začátečníky nebo pokročilé. Terénní offroad rc auto: nové měřítko 1:18 a plně proporcionální rychlé nákladní vozidlo byly vyvinuty speciálně pro drsné prostředí a drsné vozovky. Silná protikolizní struktura a pohon všech kol umožňují jízdu na každé silnici, diferenciály předních a zadních kol a kovových hnacích hřídelí činí toto auto stabilnější a bezpečnější proti pádu, aniž by přitom zůstal viset na větších překážkách.

Několik aut může jezdit současně, abyste si užili více zábavy. Vhodné pro téměř složité silniční podmínky a drsné prostředí. Můžete závodit se svými dětmi, 4 GHz. Design profilu open-block odstraňuje bláto a nečistoty pro nepřekonatelnou trakci na volných površích. Pomůžeme vám okamžitě a pozitivně. Spolehlivý zákaznický servis: pokud má offroad-truggy, který jste obdrželi, problémy s kvalitou škody způsobené člověkem nejsou součástí dodávky, můžete se na nás nejprve obrátit e-mailem.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceHAIBOXING #ad
Výška3.5
Délka10.23
Hmotnost2.43
Šířka7.8
Číslo díluHBX-18858-BL
Modelka18858

6. HAIBOXING

#ad

HAIBOXING Dálkově ovládané auto 4WD RC Auto 1/18 36 km/h All Terrains Offroad elektrické vozidlo 2,4 GHz Offroad Monster Truck Buggy se 2 dobíjecími bateriemi pro děti a dospělé

#ad
HAIBOXING #ad - Pohon všech kol a nárazuvzdorný monster truck na dálkové ovládání dálkově ovládané terénní vozidlo je vybaveno systémem odpružení 4wd tlumičem nárazů a elastickými gumovými kolečky, díky nimž je RC kočárek odolný proti sklouznutí a nárazu. Ipx4 all terrain auto s dálkovým ovládáním vybaveno esc / přijímačem chráněným proti stříkající vodě, že auto včas vysušíte a vyčistíte, vodotěsný chrání rc auta před stříkající vodou a vlnami.

Doba nabíjení činí cca 2 až 2, den dětí, 5 hodiny. Vysokorychlostní dálkově ovládané auto vlastnosti s flexibilním hnacím ústrojím 4wd, vybavený výkonným 380 kartáčovým motorem, který může poskytnout silný točivý moment, může dosáhnout maximální rychlosti 36+km/h. Ujistěte se, abyste maximalizovali dlouhodobý výkon. S ochranou proti přehřátí. Polovodotěsná funkce umožňuje hraní za každého počasí.

Pokud máte problémy s kvalitou, narozeniny, 4 v/850 mAh; 2 akumulátory zajišťují cca 40 minut radosti z jízdy. Což vede k vynikající ochraně před kolizemi a silnému zvýšení minimální bezpečné výšky pádu, stabilní struktuře a přesných komponent a nabízí ochranu vnitřních elektronických součástek. Díky vysoké rychlosti a vynikající kontrole můžete s tímto RC Buggy Monster Truck zažít skutečné offroadové a závodní hry. Perfektní dárek na velikonoce, kontaktujte nás a my Vám ihned dodáme řešení.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceShantou Haiboxing Technology&Education Model Co., Ltd. #ad

7. HAIBOXING

#ad

Vodotěsné, vysokorychlostní RC Monster Truck 2,4 GHz závodní auto, HAIBOXING Dálkově ovládané auto 4WD RC auto 1:16 36 km/h, hračka pro děti a dospělé, terénní vozidlo

#ad
HAIBOXING #ad - Speciální procesy jako otáčení, dopředu / vlevo / dozadu / vpravo. Výkonné kaskadérské kousky na hranách a stupních. Silná odolnost proti nárazu monster truck dálkově ovládaná nejnovější technologie 4wd s ochranou proti nárazům, jako je tráva, odpružení se čtyřmi koly tlumící nárazy umožňuje bezproblémovou jízdu na nerovném povrchu, regulací gravitace a rychlosti.

Nemusíte si dělat starosti s mokrým prostředím a místo toho si užijete zážitek z jízdy. Pokud zrychlíte na širokém poli, písek atd. Vysoce kvalitní dálkové ovládání auta hobby terénní vozidlo v 1:16 s celokovově utěsněným kuličkovým ložiskem zajišťuje bezproblémový hnací ústrojí. 60–80 metrů kontrolní vzdálenost. Dárek pro děti a dospělé tato dálkově ovládaná vysokorychlostní autíčko je perfektním dárkem na velikonoce, den dětí a vánoce.

Díky jednoduchému ovládání si užijete skutečný závodní zážitek. Dálkově ovládaný vůz vhodný pro téměř složité silniční podmínky a drsné prostředí. Nabízí plně proporcionální ovládání plynu a řízení, 4 ghz plné funkční řízení rc auto offroadplně synchronizovaný systém dálkového ovládání 2, má velmi rychlé řízení a škrticí klapku. Zabraňuje přehřátí, aby byla zajištěna bezpečnost. A chrání elektronické komponenty v karosérii.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceShantou Haiboxing Technology&Education Model Co., Ltd. #ad
Výška3.27
Délka10.83
Šířka8.86

8. YONCHER

#ad

Se 2 bateriemi pro venkovní použití, 4WD Offroad RC auto pro dospělé, YONCHER YC380 PRO auto na dálkové ovládání, 2,4G proporcionální hobby Monster Truck Buggy, 1:16, bezkartáčový motor 68 km/h

#ad
YONCHER #ad - Má různé rychlosti, 4g je vybaveno programem dálkového ovládání, a je vhodný pro začátečníky i dospělé. A tlumiče naplněné olejem zajišťují stabilní jízdu a jemné přistání po skocích. Nabízíme vynikající zákaznický servis pro objednávky, který jste obdrželi, které byly zadány do 90 dnů, a nabídneme vám uspokojivé řešení i do 24 hodin.

Rc auto 1:16 yoncher yc380 pro hobby grade dálkově ovládané auto, 4 póly, přináší silný výkon. Rychle a perfektně kompatibilní s baterií 2s 7, 4 v 1050 mah 25c zvládne velké skoky, ostré zatáčky a backflipy. Servis po zakoupení pokud se vyskytne nějaký problém s kvalitou s dálkově ovládaným autem, kontaktujte nás prosím nejdříve. Motor s kovovým chladičem a chladicími ventilátory, bezkartáčový motor, s 2845 4200 KV, zaručeně jej lze používat po dlouhou dobu.

Rádiový systém s dlouhým ovládáním 390 ft/120 m dálkové ovládání 2, které lze nastavit, který má dosah 120 m. Nezávislá inteligentní 2s/3s 45a esc podporuje 3s 11, 1 v baterii není součástí dodávky, rychlost může dosáhnout 68 km/h. Nezávislý přijímač a 45a esc činí toto auto více potenciálu a upgradeabilním. Dlouhá životnost a stabilita díky celokovové převodovce je tělo silnější a odolnější vůči kolizím.
ZnačkaYONCHER #ad
VýrobceYONCHER #ad
Číslo díluYONCHER

9. Yabtf

#ad

1:18 20km/h RC Buggy, 2,4 GHz RC auto, dobíjecí 2WD RC auto pro děti od 6 let, G03063R, 40 m dálkové ovládání Offroad autíčko na hraní, Yabtf Auto na dálkové ovládání

#ad
Yabtf #ad - 1:18 simulace jedinečného vzhledu: dálkově ovládané auto má stejný cool vzhled jako terénní vozidlo, dobrou přilnavostí, předním odpružením a zadním tlumičem pružin, se čtyřmi silnými kompozitními profilovými pneumatikami, pohonem zadních kol, což usnadňuje jízdu na nerovných silnicích; kromě toho umožňuje nízké těžiště a design zadního křídla auta rychlou jízdu a driftování.

V případě problémů s produktem mi napište a já vám bez obav zašleme nové nebo plné vrácení peněz. Ruční dálkové ovládání: 2, 4 ghz bezdrátová technologie dálkového ovládání, aby v soutěžích mezi přáteli prokázalo své provozní schopnosti. Výkonný elektromotor s dlouhou životností: s výkonným elektromotorem může rychlost jízdy bez problémů dosáhnout 20 km/h. Druhá baterie vám ušetří čekání na nabíjení. Robustní a vhodný pro každý terén: vyrobeno z kvalitního abs, země, i když narazí na stěny nebo jiná autíčka na hraní; toto rc auto je vybaveno pneumatikami mimořádně odolnými proti opotřebení, vhodné pro různé terény jako pláže, mokřady, s robustní vnější skořepinou a předními a zadními nárazníky, má terénní RC auto vysokou odolnost proti nárazu a může rychle přizpůsobit svůj stav, louky a horské silnice Ugeshi.

Jsou vhodné. Při nabíjení baterie svítí usb červeně, USB svítí zeleně. Současně jsme toto rc auto vybavili dvěma 3, při nabíjení 1, a když je plně nabitá, 7 v 500 mah bateriemi, z nichž každá nabízí 20 minut zábavy z jízdy, 5 hodiny. Dobré dárky a profesionální servis: toto výkonné offroadové rc auto může vašemu dítěti nabídnout vzrušující radost z jízdy a je perfektní pro děti od 6 let jako dárek k narozeninám, Vánocům nebo svátkům.
ZnačkaYabtf #ad
VýrobceYabtf #ad
Výška8
Délka3
Šířka6.97
Číslo díluG03063R
ModelkaG03063R
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

10. Reely

#ad

Reely Cimera černý Brushless 1:10 RC model auta elektrický Monster Truck pohon všech kol 4WD 100% RTR 2,4 GHz vč. akumulátoru

#ad
Reely #ad - Vodotěsný elektronický regulátor jízdy & 9kg servo. Vč. Výkonný bezkartáčový motor. Pneumatiky se super gripem. Baterie liPo a nabíječky.
ZnačkaReely #ad
VýrobceReely #ad
Výška0.7
Délka17.32
Hmotnost4.56
Šířka11.42
Číslo díluRE-6914403
ModelkaRE-6914403