Top 10 Digitaler Messlöffel – Digitální kuchyňské váhy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. QEIHITYO

#ad

Taschenwaage Feinwaage 500g/0.01g Grammwaage Goldwaage Präzisionswaage Digitalwaage mit LCD Display und 7 Einheiten Tara Funktion Einschließlich 2 Batterien

#ad
QEIHITYO #ad - Das design der digitalen feinwaage ist eine einfache und hochpräzise sensortechnologie, die den wägemodus schnell ändern und die ergebnisse genau ablesen kann. Breite anwendungdiese elektronische küchenwaage ist sehr vielseitig und kann Ihre verschiedenen wägeanforderungen erfüllen, mehl, wie kaffee, getreide, schmuck, medizin, edelsteine, etc.

Die grammwaage enthält zwei 3A batterien. Bitte entfernen Sie sie vor gebrauch. Lcd-bildschirmdiese digitale taschenwaage hat einen blauen hinterleuchteten LCD-Bildschirm, der die wägeergebnisse deutlich anzeigen kann, sodass sie den gewichtswert leicht ablesen können. Dauerhaftes materialdie tragbare goldwaage besteht aus edelstahl+abS material. Die edelstahlwaage ist langlebig und leicht zu reinigen.

Diese präzisionswaage wird durch eine dünne Kunststofffolie geschützt. Diese digitalwaage, ist eine tragbare taschenwaage, 7 x 7, 8cm misst, die mit Ihnen getragen werden kann. Darüber hinaus können tragbare lebensmittelwaagen auch an freunde gegeben werden. 7 verschiedene einheitendiese feinwaage 500g/001g enthält sieben wägeeinheiten: g, dwt, ct, oz, tl, ozt, gn. Darüber hinaus ist die milligramm waage auch mit einer schutzschale ausgestattet.
ZnačkaQEIHITYO #ad
VýrobceQEIHITYO #ad
Výška0.71
Délka5
Hmotnost0.26
Šířka2.95
Číslo díluCFC01
Modelkamicro scales
ZárukaNO

2. Diyife

#ad

K zavěšení, funkce tárování, s bateriemi, domácí váha z ušlechtilé oceli, Digitální kuchyňská váha 15 kg, Diyife profesionální digitální elektronická váha, LCD displej, velká vážící plocha, 6 jednotek

#ad
Diyife #ad - Spojte se s námi! nabízíme 45denní servis vrácení peněz a 12měsíční kompletní bezstarostný servis. 100% záruka servisu nakupujte s důvěrou. Potravinová váha je vybavena vysoce přesným čtyřbodovým senzorem, který vykazuje vysokou citlivost a přesnost. Disponuje také inteligentními funkcemi automatického vypnutí během 2 minut po nečinnosti.

Pokročilé materiály, lidský design váha je z tvrzeného skla a ušlechtilé oceli, je protiskluzová, odolná proti otiskům prstů a snadno se čistí. Při výměně zařízení je digitální displej velmi dobře čitelný a ukazuje vám správnou naměřenou hodnotu. Lze připevnit pomocí háčku pro snadné uložení a nezabírá příliš mnoho místa. Maximální rozsah vážení 15 kg diyife professional food scale, maximální kapacita vážení činí 15 kg a přesnost činí 1 g.

Velký panel a lcd displej velikost panelu: 22, 8 x 16 cm s kalibrací 21 cm. Protože spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě, chceme zajistit, abyste byli s vámi zakoupeným produktem zcela spokojeni. Správná velikost může překonat malou a cenově výhodnou váhu, protože má vhodnou platformu pro vážení potravin a pojme téměř každý předmět, který chcete vážit. 6 jednotek, funkce tárování krmná váha obsahuje 6 měrných jednotek g, lb, ml a mléko. Pokud máte problémy, dotazy nebo obavy.
ZnačkaDiyife #ad
VýrobceDiyife #ad
Hmotnost1.52
Číslo díluABDEHMK7
ModelkaK29H

3. Soehnle

#ad

Digitální kuchyňská váha Soehnle Cooking Star s přesností 0,1 g a nosností 500 g, přesná váha na koření, váha ve tvaru lžíce na nejmenší množství

#ad
Soehnle #ad - Praktický rozsah dodávky – digitální kuchyňská váha soehnle cooking star, kuchyňská váha vážící s přesností na 0, 1 g, odnímatelná lžíce na vážení, nosnost 500 g, číslo výrobku 66220.

Užitečný tvar – díky tvaru lžíce se domácí váha perfektně hodí na přímé vyjmutí suroviny z nádoby a optimální dávkování. Přesná hmotnost – gramová váha je profesionální náčiní na vážení těch nejmenších množství ingrediencí s nejjemnějším složením, jako je koření, byliny nebo čaje.

Jednoduché ovládání – digitální kuchyňská váha vás přesvědčí svou funkčností a odnímatelnou lžící na vážení vhodnou do myčky. Přesné navážení – elektronická váha váží s přesností na 0, 1 g, má nosnost 500 g a hodí se na vážení těch nejmenších množství v pevném nebo tekutém skupenství.
ZnačkaSoehnle #ad
VýrobceLeifheit #ad
Výška1.38
Délka9.06
Hmotnost0.24
Šířka2.36
Číslo dílu66220
Modelka66220

4. HENDI

#ad

HENDI Digitální kuchyňská váha, max. 15 kg, ušlechtilá ocel, 266 x 269 x V34 mm, přesnost až na 1 g, s vestavěným digitálním displejem, váha pro domácnost

#ad
HENDI #ad - Dotyk: zapnutí/vypnutí, funkce tárování. Maximální kapacita až 15 000 g. Zobrazení v gramech. Odstupňování do ± 1 g. Napájení: 3 x aaa baterie nejsou součástí dodávky. Automatické nulování, zobrazení při přetížení a nízké kapacitě baterie.
ZnačkaHENDI #ad
VýrobceHENDI #ad
Výška1.97
Délka11.18
Hmotnost2.03
Šířka11.18
Číslo dílu580233
Modelka580233

5. Rosenstein & Söhne

#ad

Rosenstein & Söhne Váha pro minimální množství: digitální váha s LCD displejem, kuchyňské pomůcky, na prášek a koření, do 300 g kuchyňská váha, lžíce s integrovanou váhou

#ad
Rosenstein & Söhne #ad - Přímé vážení z balení optimální pro přesné vážení i malých množství vážení na 0, 1 g s přesností na 0, 1 g Funkce tárování pro snadné vážení Prostorově úsporné uložení. Lžíce s integrovanou váhou – kromě toho relevantní nebo vhodná pro: kuchyňský pomocník, šperk, odměrka, koření, sáček, pečení, vaření, mlýnek na kávu, automat, espresso, kuchyň, zlatá.

Nejmenší měřicí jednotka: 0, 1 g, maximální hmotnost 300 g Snadné čištění: Jednoduše otřete vlhkým hadříkem. Včetně 3v lithiového knoflíkového článku typu cr2032 a německého návodu český jazyk nelze zaručit.

Přímé vážení z balení prášku, čaje, másla, mouky, kávy a koření Úspora proudu: Automatické vypnutí po 1 minutě Rozměry: 50 x 30 x 220 mm, hmotnost 52 g. Digitální váha na lžičku pro vážení nejmenšího množství dobře čitelný LCD digitální displej, přepínatelná z gramů na unci praktické závěsné očko.
ZnačkaRosenstein & Söhne #ad
VýrobceRosenstein & Söhne #ad
Výška1.18
Délka8.66
Hmotnost0.2
Šířka1.97
Číslo díluNC3188-944

6. PULOX

#ad

Jemná váha, digitální kuchyňská váha, Váha na lžičku PLW-100 od PULOX se třemi lžičkami 25 ml, 45 ml a 180 ml s přesností 0,1 g nosnost až 300 g

#ad
PULOX #ad - Hlava lžičky tzv. S funkcí přidržování, sčítání až 3000 g. Pulox váha na lžičku plw-100 vč. S digitální lžičkou lze přesně zvážit i několik kapek tekutiny – pro všechny jemné dávky 0, 1 g – 300 g.

Digitální váha na lžičky je perfektní pro dodržení dietního plánu nebo správného dávkování sušených bylin a koření. Tří lžiček pro zvážení nejmenšího množství a jemných dávkování. Váhu na lžičku lze mimo jiné použít jako váhu na dětské kostýmy, váhu na pečení a čajovou váhu. Ideální pro vážení koření, mouky, čaje, doplňků stravy, bylinek, másla atd. Laffee je odnímatelný a vhodný do myčky. Velikost lžičky: 25 ml, nulovou polohou, 45 ml a 180 ml. Vyndejte své přísady přímo z nádoby – již není nutné předběžné dávkování nebo přelévání.
ZnačkaPULOX #ad
VýrobcePulox #ad
Výška1.38
Délka12.4
Hmotnost0.26
Šířka3.35
Číslo dílu20152871
ModelkaPLW-100

7. ADE

#ad

ADE Digitální váha s přesností na 0,1 g | přesná kuchyňská váha do 300 g | jemná váha | perfektní jako váha na koření | odměrka modrá

#ad
ADE #ad - Maximální nosnost: 300 g. Praktické funkce: odměrka s funkcí hold pro delší zobrazení hmotnosti, funkce vážení, funkce sčítání a automatické vypnutí. Nástavec na lžíci vhodný do myčky: umožňuje snadné čištění po zvážení tekutého nebo pevného množství.

Precizní váha se optimálně hodí jako váha na koření. Plocha pro vážení z kvalitního ABS plastu. Perfektní pro jemné koření, bylinky, oleje, čaj nebo kávový prášek. Hmotnost: 95 gramů. Vhodné pro přesné měření krmiva pro zvířata a ryby. Měřicí stupnice na lžíci: lžíce na vážení má označení, které umožňuje odečítání EL a ml. Digitální váha lžiček: přesné vážení a měření v krocích po 0, léky, prášek do pečiva, 1 g. Rozměry: 6, 3 x 1, 5 cm. Digitální jemná váha s lcd displejem 3, 5 x 25 x 3, 3 cm v rukojeti.
ZnačkaADE #ad
VýrobceADE #ad
Hmotnost0.21
Číslo díluKE1808-1

8. CSL-Computer

#ad

Digitální váha na lžičku – od 1 g do 300 g – 0,1 g kroky – kuchyňská váha jemná váha – LCD displej – digitální váha – kuchyňské příslušenství – 2 odnímatelné lžíce – elektronická váha

#ad
CSL-Computer #ad - 300 g; součet až max. Hmotnost: 50 gramů. Ideální pro pečení a vaření, na koření, prášek do pečiva a olej. Elektronická váha na lžíce od arendo váží nejjemnější přísady od 1 g do 300 g v krocích měření 0, bylinky, 1 g.

Stupnice při 15, 5v aaa bateriemi součást dodávky. Ikovný, snadno se skladuje a přepravuje. Plocha pro vážení z kvalitního ABS plastu | lze zavěsit na rukojeť. 304636. Odnímatelný nástavec na lžičku pro snadné čištění. Potřebuje dvě aaa baterie součástí dodávky. Vybavení: digitální jemná váha s lcd displejem 3, 30 a 45 ml | funguje se dvěma běžnými 1, 3 x 1, 3 cm v rukojeti a měřící stupnice v lžíci pro jemné rozměry tekutin v mililitrech.

Rozměry: 23, 5x5x2, 5cm. Doporučujeme také pro vážení čaje a mleté kávy a pro jemné dávkování přísad do potravin a léků. 3 kg | automatické vypnutí po 1 minutě | ukazatel přetížení a stavu baterie na displeji | volitelné dvě jednotky závaží: gramy, oz. Vlastnosti: funkce hold pro trvalé zobrazení hmotnosti | funkce vážení tara | funkce sčítání každé jednotlivé měření max.
ZnačkaCSL-Computer #ad
VýrobceCSL-Computer #ad
Výška0.98
Délka9.25
Hmotnost0.18
Šířka1.99
Číslo díluA304636x3
ModelkaA304636x3
ZárukaZáruka výrobce 24 měsíců

9. Molbory

#ad

Jemná váha na koření, digitální kuchyňská váha se 3 odnímatelnými odměrkami, sušené mléko, odměrka s LCD displejem, Váha na lžičku: Digitální váha na lžičku 0,1 g, přesnost 500 g

#ad
Molbory #ad - Tato funkce je obzvláště užitečná při odměřování tekutin nebo jiných přísad, se kterým můžete jasně vidět hmotnost přísad. Ať už vaříte nebo pečete, váha lžíce měří přesně celou řadu přísad, od koření a bylin až po tekutiny a krmivo pro psy. Materiál – nastavitelná digitální váha na lžičky je vyrobena z kvalitního kovu a abs plastu, aby byla zaručena její trvanlivost a životnost.

S lcd displejem – digitální váha na lžičku má dobře čitelný lcd displej, aniž byste zohlednili hmotnost nádoby. Díky kompaktnímu a přenosnému designu pro snadné použití na cestách je digitální váha lžic nutností pro každého, kdo rád vaří. Tři odnímatelné lžíce – naše kuchyňská váha přesně se dodává se třemi odnímatelnými lžičkami s různou kapacitou 25 ml, 45 ml, což vám ušetří čas a námahu. Nemusíte si dělat starosti s nákupem a výměnou baterií, ale také zajišťuje, jednoduše připojte odměrku s LCD displejem Gram na libovolnou USB přípojku a nabíjejte ji.

Materiál mikro dávkovací lžičky je navíc odolný vůči korozi a rzi a je tak perfektní pro použití v každé kuchyni. Tato odměrka s lcd displejem je také vybavena funkcí tara, pomocí které můžete měřit hmotnost přísad v nádobě, které nelze přidat přímo na lžíci. Digitální váha se navíc snadno čistí a uchovává, 180 ml. Můžete jednoduše přepínat mezi lopatkami na krmení a změřit různé množství přísad, což činí z této digitální měřící lžičky praktický doplněk do každé kuchyně. Scénáře použití – digitální kuchyňská váha je univerzální a univerzální nástroj pro každou kuchyni.
ZnačkaMolbory #ad
VýrobceMolbory #ad
Číslo díluXS123
ModelkaXS123

10. ProfiCook

#ad

LCD displej, pouzdro z ušlechtilé oceli, rozsah měření až 300 g kroky 0,1 g, ProfiCook PC-LW 1214 digitální váha na lžíce

#ad
ProfiCook #ad - Přímé vyjmutí – díky tvaru lžíce můžete přísady jako koření, doplňky stravy nebo ale mouku a cukr zcela jednoduše přímo odebírat, čaj, bylinky, optimálně dávkovat a přidat do svého pokrmu.

Přesné vážení menších množství – digitální váha na lžíce pc-lw 1214 od proficook se ideálně hodí pro vážení menších množství přímo ze zásobní nádoby. Top vlastnosti – váha na lžičku navíc boduje velkým LCD displejem, funkcí tárování, funkcí držení a závěsným očkem. Snadné čištění – po použití můžete navážku zcela jednoduše sundat a rychle vyčistit.
ZnačkaProfiCook #ad
VýrobceProfi Cook #ad
Výška1.18
Délka2.48
Hmotnost0.13
Šířka10.04
Číslo dílu501214
Modelka501214
Záruka24 měsíců.