Top 10 Einhell Akku Kettensäge – Motorové pily

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Einhell

#ad

Rychlost řezu 15 m/s, 36 V, bez akumulátoru a nabíječky, délka řezu 33 cm, Einhell Akumulátorová řetězová pila Professional GP-LC 36/35 Li-Solo Power X-Change Li-Ion, bezkartáčový elektromotor

#ad
Einhell #ad - Ty jsou k dostání samostatně, například jako praktická startovací sada. Maximální bezpečnost – při tlaku na ochranu ruky spustí brzdu řetězu a zastaví řetěz během několika milisekund. Napnutí řetězu bez nářadí – jak napínání, tak i výměnu řetězu lze zvládnout bez speciálního nářadí.

Power x-change – akumulátorová řetězová pila gp-lc 36/35 li-solo je součástí rodiny Einhell Power X-Change, ve které lze flexibilně kombinovat akumulátory, nabíječky a systémová zařízení. Masivní doraz drápů – doraz drápů umožňuje při řezání tlačit řetězovou pilu na dřevo a zabraňuje nekontrolovanému vyklepání pily. Automatické mazání řetězu – pilový řetěz je trvale zásobován olejem ze 115 ml olejové nádrže s průzorem a běží rychle až 15 m/s.

Dodávka bez akumulátoru – akumulátorová řetězová pila gp-lc 36/35 li-solo se dodává bez akumulátoru Power X-Change a nabíječky. Délka řezu – 35 cm dlouhý, kvalitní meč oregon a robustní pilový řetěz Oregon umožňují délku řezu 33 cm. Lapač řetězu zajišťuje bezpečnost, pokud řetěz vyskočí.
ZnačkaEinhell #ad
Výrobceeinhell #ad
Výška9.61
Délka32.2
Hmotnost8.69
Šířka8.27
Číslo dílu4501780
Modelka4501780
Záruka2 roky výrobce.

2. Einhell

#ad

18 V, provoz na baterie lithium-iontová, ochrana zpětného rázu, záchytný čep řetězu, kvalitní meč/řetěz Oregon, Einhell Akumulátorová řetězová pila GE-LC 18/25 Li-Solo Power X-Change, bez akumulátoru

#ad
Einhell #ad - Ten se aktivuje ihned při úderu, takže se řetěz okamžitě zastaví. Akumulátorová řetězová pila ge-lc 18/25 li je silný výrobek Einhell, kombinovaný s ostrostí kvalitního meče Oregon s řetězem.

Akumulátorovou řetězovou pilu lze provozovat s každým 18voltovým akumulátorem Power X-Change. Bezpečnost zajišťuje ochrana proti zpětnému rázu s okamžitou mechanickou brzdou. Robustní zarážka z kovu zajišťuje bezpečné vedení. Dodávka neobsahuje akumulátor a nabíječku, ty jsou k dostání samostatně. Praktická akumulátorová řetězová pila je spolehlivým pracovním nástrojem pro osvětlení a kácení menších a středních stromů, pro zpracování palivového dřeva a ke zkracování a demontáži dřeva.

S praktickou řetězovou pilou snadno zvládne každý amatérský zahradník. Napnutí řetězu lze regulovat zcela bez nářadí a také pro výměnu řetězu není zapotřebí žádné nářadí.
ZnačkaEinhell #ad
Výrobceeinhell #ad
Výška25
Délka48
Hmotnost8.8
Šířka23
Číslo dílu4501761
Modelka4501761
Záruka2 roky.

3. Einhell

#ad

Délka řezu 12,5 cm, Einhell Akumulátorová řetězová pila GE-PS 18/15 Li BL-Solo Power X-Change 18 V, bezkartáčová, výměna meče a řetězu, bez akumulátoru

#ad
Einhell #ad - Ty jsou k dostání samostatně. Bezpečné používání – pro bezpečnou manipulaci je pila vybavena ochranou rukou, sklopným krytem řetězu a odkládací plochou pro obě ruce. Ezná délka – praktická pila je vybavena vysoce kvalitní sadou mečů/řetězů s délkou řezu 12, 5 cm a pracuje s rychlostí řetězu až 4, 8 m/s.

Bezkartáčový motor purepower – bezúdržbový, výkonný střídavý motor zajišťuje maximální výkon při delší době provozu. Power x-change – akumulátorová řetězová pila ge-ps 18/15 li bl-solo je součástí rodiny Einhell Power X-Change, ve které lze kombinovat akumulátory, nabíječky a systémová zařízení. Pro dodatečné napnutí řetězu je součástí dodávky šestihranný klíč a uložen na krytu.

Jednoduchá výměna – meč a řetěz lze měnit bez nářadí. Dodávka bez akumulátoru – akumulátorová řetězová pila ge-ps 18/15 li bL-Solo se dodává bez akumulátoru Power X-Change a nabíječky. Příslušenství – řetězová pila na větve se dodává s krytem pro bezpečné skladování, praktickou dávkovací pomůckou pro ruční mazání řetězu. Po registraci platí na motor 10 let záruka.
ZnačkaEinhell #ad
VýrobceEinhell Germany AG #ad
Výška5.51
Délka16.34
Hmotnost2.45
Šířka3.86
Číslo dílu4600040
Modelka4600040

4. Einhell

#ad

Einhell Profesionální jednoruční akumulátorová řetězová pila Fortexxa 18/20 TH Power X-Change Li-Ion, 18 V, 20 cm kvalitní meč a řetěz Oregon, bez akumulátoru a, bezkartáčový motor, max. 3 800 min-1

#ad
Einhell #ad - Ty jsou k dostání samostatně. Délka řezu – 20 cm dlouhý, kvalitní meč oregon a pilový řetěz Oregon umožňují délku řezu 14 cm při rychlosti řezu 7 m/s. Varování – tuto řetězovou pilu smí používat pouze vyškolení pracovníci v péči o stromy.

Dodávka bez akumulátoru – jednoruční akumulátorová řetězová pila Fortexxa 18/20 TH se dodává bez akumulátoru Power X-Change a nabíječky. Bezkartáčový výkon – bezúdržbový a výkonný střídavý motor zajišťuje maximální výkon při delší době provozu ve srovnání s běžnými motory s uhlíkovými kartáčky. Power x-change – jednoruční akumulátorová řetězová pila fortexxa 18/20 th je součástí rodiny Einhell Power X-Change, ve které lze kombinovat akumulátory, nabíječky a systémová zařízení.

Použití bez tréninku může vést k vážným zraněním. Pilový řetěz – napnutí a výměna řetězu probíhá bez nářadí a díky automatickému mazání řetězu a velkému plnicímu otvoru je řetěz trvale zásobován olejem. Bezpečnostní prvky – fortexxa má špičkovou ochranu proti zpětnému rázu, ochranu proti zpětnému rázu s okamžitou brzdou řetězu a záchytný čep řetězu.
ZnačkaEinhell #ad
VýrobceEinhell Germany AG #ad
Výška8.27
Délka16.14
Hmotnost5.6
Šířka9.06
Číslo dílu4600020
Modelka4600020

5. Einhell

#ad

Bezkartáčový motor, 30 cm gravitace, 18 V, bez akumulátoru a nabíječky, Einhell Akumulátorová řetězová pila Fortexxa 18/30 Power X-Change Li-Ion, max. 4 300 min-1

#ad
Einhell #ad - Délka řezu – 30 cm dlouhý, kvalitní meč oregon a robustní pilový řetěz Oregon umožňují délku řezu 27 cm. Bezkartáčový výkon – bezúdržbový a výkonný střídavý motor zajišťuje maximální výkon při delší době provozu ve srovnání s běžnými motory s uhlíkovými kartáčky.

Záchytný čep řetězu zajišťuje bezpečnost, pokud řetěz vyskočí. Maximální bezpečnost – při tlaku na ochranu ruky se řetězová brzda uvolní a řetěz okamžitě zastaví. Ty jsou k dostání samostatně. Dodávka bez akumulátoru – akumulátorová řetězová pila fortexxa 18/30 se dodává bez akumulátoru Power X-Change a bez nabíječky. Pilový řetěz – napnutí a výměna řetězu probíhá bez nářadí a díky automatickému mazání řetězu je řetěz trvale zásobován olejem.

Power x-change – akumulátorová řetězová pila fortexxa 18/30 je součástí rodiny Einhell Power X-Change, ve které lze flexibilně kombinovat akumulátory, nabíječky a systémová zařízení. Regulovatelný výkon – rychlost řetězu je při plném výkonu 8 m/s a v režimu Eco se sníží na 6 m/s, což současně prodlužuje výdrž baterie.
ZnačkaEinhell #ad
VýrobceEinhell Germany AG #ad
Výška9.57
Délka27.95
Hmotnost9.04
Šířka10.91
Číslo dílu4600010
Modelka4600010
ZárukaZáruka výrobce.

6. Einhell

#ad

Bez náhradního řetězu černá/červená, ochrana proti zpětnému rázu, 3,0Ah baterie a rychlonabíječka, čepel a řetěz Oregon, Akumulátorová řetězová pila Einhell GE-LC 18/25-1 Li sada Power X-Change 18 V

#ad
Einhell #ad - 0, 95 cm. Včetně baterie a nabíječky: sada obsahuje rychlonabíječku a 3, 0Ah baterii řady Power X-Change, díky třem LED lze pohodlně přečíst nabití baterie. Výkonný lithium-iontový akumulátor zajišťuje svobodu bez kabelu. Automatické mazání řetězu: Řetěz je během použití plně automaticky promazáván olejem.

Napnutí řetězu bez nářadí: jak výměnu řetězu, tak i napnutí řetězu lze zvládnout bez speciálního nářadí. Tím je zajištěna maximální životnost čepele a řetězu. Kvalitní čepel a řetěz oregon: Řetěz a čepel oregon zajišťují snadné řezání s ideálními výsledky a dlouhou životnost. Technické specifikace – napětí akumulátoru: 18 v 3 ah, 3 m/s, řezná délka: 23 cm, rychlost řezu: 4, obsah olejové nádrže 200 ml; specifikace řetězu: délka 25 cm; tloušťka článku řetězu 1, délka čepele: 25 cm, 1 mm; 40 článků; rozteč 3/8“ ca.

Masivní kovová zarážka: tuto praktickou řetězovou pilu zvládne snadno ovládat každý hobby zahradník. Optimální napnutí řetězu je nezbytné pro ideální výsledky řezání. Nekonečný akční rádius díky baterii power x-change: už nikdy nemusíte hledat zásuvky, nikdy nebudete mít problém s prodlužovacím kabelem. Robustní kovová zarážka zajišťuje bezpečné vedení.
ZnačkaEinhell #ad
Výrobceeinhell #ad
Výška10.04
Délka17.13
Hmotnost7.94
Šířka8.86
Číslo dílu4501760
Modelka4501760
ZárukaDvouletá záruka.

7. Einhell

#ad

Akumulátorové zahradní nůžky Einhell GE-LC 18, akumulátor X-Change, délka čepele 200 mm, délka řezu 170 mm

#ad
Einhell #ad - Die stromnetzunabhängige baumpflege dank hochwertigen Komponenten und starker Akkupower mit dem innovativen Einhell Power X-Change Energiemanagement. Ergonomischer bedienkomfort dank vielseitiger Einstellmöglichkeiten durch 7-fach neigbaren Motorkopf und 90° drehbaren Aufsatz für mühelosen Horizontalschnitt.

Oregon qualitätsschwert, Krallenanschlag, Kettenfangbolzen und automatische Kettenschmierung mit werkzeuglosem Kettenwechsel. Leichter motor und ausgewogenes Gewichtsverhältnis mit einfach verstellbarem Teleskopstiel und höchster Bedienkomfort durch ergonomisch zu verstellenden Haupt- und Zusatzhandgriff. Lieferung ohne 18 volt li-ion wechselakku und 1h Ladegerät als Ergänzung zu bereits vorhandenen Geräten der Einhell Power X-Change Familie.
ZnačkaEinhell #ad
Výrobceeinhell #ad
Výška47.83
Délka4.8
Hmotnost8.73
Šířka8.07
Číslo dílu3410810
Modelka4501780

8. Einhell

#ad

18 V, proaktivní řízení baterií, 2x 4,0 Ah, vhodný pro všechny přístroje PXC, Originální Einhell akumulátor PXC-Twinpack 4,0 Ah Power X-Change Volks.Akumulátor Li-Ion, situativně přizpůsobené nabíjecí cykly

#ad
Einhell #ad - Stav nabití baterie lze na první pohled zkontrolovat pomocí třístupňového LED systému, který nabízí neustálý přehled o tom, kolik proudu zbývá. Pogumované pouzdro zajišťuje vysokou ochranu před nárazy a nárazy a zajišťuje, že baterie dobře padnou do ruky.

Lithium-iontové články nabízejí větší výkon a jsou lépe imunní vůči typickým problémům, jako je samovybíjení. Tvarované, zapuštěné rukojeti umožňují neuvěřitelně snadné vkládání a vyjmutí baterií. Ivotnost těchto dobíjecích baterií se výrazně prodlužuje tím, že se nabíjecí cykly přizpůsobí konkrétní situaci použití.

Proaktivní systém řízení baterií od einhell maximalizuje bezpečnost systému a navíc jsou všechny parametry baterie průběžně monitorovány nejmodernějšími komponenty. Einhell baterie pxc 4, 0 ah se skládá ze dvou univerzálních dobíjecích 18v akumulátorů řady Power X-Change a nabízí dvojnásobný výkon pro všechna zařízení inovativní systémové řady.
ZnačkaEinhell #ad
VýrobceEINHELL #ad
Výška2.76
Délka4.72
Hmotnost1.47
Šířka2.95
Číslo dílu4511489
Modelka4511489
Záruka2 roky manufacturer

9. Einhell

#ad

Odnímatelná lišta na, délka pilového listu 150 mm, kvalitní pilový list, výměna pilového listu bez nářadí, 18 V, Einhell Akumulátorová odvětvová pila GE-GS 18 Li – Solo Power X-Change lithium-iontová

#ad
Einhell #ad - Jedna baterie pro všechny. Osvědčený pomocník pro řezání a zastřihování stromů a keřů. Dodávka bez akumulátoru a bez nabíječky. Měkká rukojeť pro komfortní pocit při práci. Perfektně přizpůsobené díky odnímatelnému třmenu na větve. Jednoduchá výměna pilového listu bez dalšího nářadí. Kvalitní pilový list KWB "Made in Switzerland". Flexibilní a výkonný ve všech oblastech. Inovativní lithium-iontová technologie od Einhell.
ZnačkaEinhell #ad
Výrobceeinhell #ad
Výška3.15
Délka16.14
Hmotnost2.6
Šířka7.87
Číslo dílu3408220
Modelka3408220
ZárukaDvouletá záruka.

10. OUTIGO

#ad

8 palců elektrická řetězová pila, Mini řetězové pily s akumulátorem, 2 akumulátory 3000 mAh, MINI akumulátorová elektrická řetězová, řetězová pila 4 řetězy + 3 vodicí lišty, řetězová pila 6000 mAh

#ad
OUTIGO #ad - Přenosná elektrická řetězová pila váží pouze 1, že používá extrémně robustní, silně zesílený vodicí řetěz pro hladké řezání. Pro spuštění řetězové pily musíte současně stisknout bezpečnostní tlačítko a spínač. Odklápěcí bezpečnostní kryt zabraňuje postříkání dřeva.

Automatické mazání řetězu Řetěz je vybaven nezávislými plnicími otvory a během provozu je řetěz plně automaticky doplňován olejem. Tyřnásobná bezpečnost ①blokovací spínač zabraňuje náhodné aktivaci, aby vás chránil. Nejen jednoduchá obsluha jednou rukou, 92 kg a snižuje únavu paží při řezání tím, ale také bezpečnější než těžší řetězová pila. Dodává se s brýlemi, které chrání vaše oči před poletujícími dřevěnými hoblinami. Dodává se s rukavicemi, které snižují náhodná zranění při ovládání přístroje o 99 %.

To zaručuje maximální životnost vodicích desek a řetězů. Není nutná instalace řetězové pilyŘetězová pila je již nainstalovaná, nemusíte ztrácet čas montáží. Jazyjazyjazyky, 4 řetězy + 3 vodicí lišty pár je již nainstalován na řetězové pile, 1 x brýle, 11× úložný box. Umožňuje ostré řezání s nízkou hlučností a vysokou účinností a uřízne kmen o průměru 6 palců za pouhých 8 sekund.
ZnačkaOUTIGO #ad
VýrobceOUTIGO #ad
Hmotnost4.23
ModelkaYL-82