Top 10 Garmin Vivoactive 5 Armband – Náhradní pásky k chytrým hodinkám

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ANBEST

#ad

ANBEST Kompatibilní s náramkem Garmin Forerunner 245/645/Vivoactive 3, černý, 20mm silikonový pásek k hodinkám pro Garmin Vivomove HR/Venu/Move 3

#ad
ANBEST #ad - Hodí se pro většinu příležitostí. Jsme rádi, že vám náhradní pásek nebo náhradní příslušenství znovu zašleme v případě problémů s kvalitou pásku. Kompatibilní modely: forerunner 245/245 musik, vivoactive 3, vivoactive 3 musik, forerunner 645/645 Musik, Samsung Gear Sport, Ticwatch E, Galaxy Watch Active 40 mm, Galaxy Watch 42 mm, Vivomove HR, Ticwatch 2.

Jsme tu vždy pro vás. Dlouhá životnost a pohodlnost měkký silikonový náramek je pohodlný, oblečení, má dlouhou životnost a perfektní pro volnočasové nošení, aktivní a sportovní oblečení. Snadná instalace rychloupínací kolíky pro spojení náramku a vašich hodinek, jednoduchá instalace během několika sekund, není nutné žádné nářadí. Nový vzhled klasická kovová přezka s měkkým silikonovým materiálem, flexibilní pro přizpůsobení délky.

A ty nejsou součástí dodávky. V případě technických problémů nebo problémů s kvalitou nás prosím kontaktujte. Kompatibilní modely 20 mm široké měkké silikonové pásky k hodinkám nahrazují forerunner 245. Vhodné pro zápěstí 170 mm – 215 mm, změřte si prosím velikost zápěstí před objednáním. Doživotní zákaznická podpora 12měsíční záruka a doživotní technická podpora.
ZnačkaANBEST #ad
VýrobceANBEST #ad
Číslo díluChaVNY-64

2. NotoCity

#ad

S náramkem Garmin Forerunner 245/645 Garmin vivoactive 3, 5 PC, NotoCity Náramek pro Garmin Forerunner 158 silikonový náhradní náramek

#ad
NotoCity #ad - Rychloupínák 20 mm kompatibilní se všemi 20mm produkty rychlého upínání, zda je váš model vhodný, speciálně pro náhradní pásek Garmin Forerunner 158, kontaktujte nás, pokud si nejste jisti, abychom zabránili nesprávnému objednání.

Kvalitní materiálygarmin forerunner 158 je vyroben z vysoce kvalitního měkkého silikonu, který je vodotěsný a odolný proti potu, přenosný a s dlouhou životností, perfektní pro běh uvnitř i venku a jiné sportovní intenzity. Přátelský zákaznický servispokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás, odpovíme co nejrychleji do 24 hodin. Použití scenária perfektní společník pro běh, plavání, jógu, turistiku, pilates a mnoho dalších sportů. Obvod zápěstíobvod zápěstí: 145 mm ~ 210 mm, změřte prosím pečlivě obvod zápěstí, abyste zabránili nadměrným chybám.
ZnačkaNotoCity #ad
VýrobceNotoCity #ad
Výška0.31
Délka7.87
Šířka2.76
Číslo dílunt
Modelkant

3. KeHowy

#ad

černý, GTR Mini/GTR 42 mm, silikonový magnetický náhradní řemínek pro Amazfit GTS 4/4 Mini, KeHowy 20mm náramek kompatibilní s Garmin Vivoactive 5/3/3 Music, Vivomove 3, Venu Sq 2/2 Music

#ad
KeHowy #ad - Za druhé je magnetická skládací spona pohyblivá, velikost lze jednoduše přizpůsobit vašemu zápěstí. Snadná instalaceŘemínek k hodinkám kehowy 20 mm se dodává s rychloupínacími kolíky, při instalaci na nášlapy hodinek není nutné žádné nářadí, náramek lze kdykoli a kdekoli snadno vyměnit.

Zákaznický servispokud se vyskytne problém nebo je potřeba, dejte nám prosím vědět bez váhání. Kompatibilní modelnáhradní řemínek kehowy je speciálně navržen a kompatibilní s garmin vivoactive 5/3/3 music, venu 2 plus, vívomove trend, venu sq 2/2 music, vivomove 3, forerunner 245/245 music, venu sq/sq music, Amazfit Active/GTR Mini/GTR 42mm/GTS 4/GTS 4 Mini/GTS 3/GTS 2/GTS 2e/GTS 2 Mini/GTS/Bip 3/Bip 3 Pro/Bip/Bip S/Bip Lite/Bip U Pro.

Inovativní designnáramek kehowy 20 mm je vybaven vysoce kvalitní magnetickou skládací přezkou a lze jej bezpečně připevnit na ruku bez spadnutí. Dné zařízení není součástí dodávky. Prémiový materiálvyrobeno z kvalitního silikonu, lehký materiál nepřidává vašemu zápěstí příliš velkou váhu, takže budete mít příjemný pocit na dotek. Vyřešíme vám to během 24 hodin. Pro sundávání hodinek stačí natáhnout za magnetickou přezku.
ZnačkaKeHowy #ad
VýrobceKeHowy #ad

4. KeHowy

#ad

GTR Mini/GTR 42 mm, Venu Sq 2/2 Music, silikonový magnetický náhradní řemínek pro Amazfit GTS 4/4 Mini, Vivomove 3, růžový, KeHowy 20mm náramek kompatibilní s Garmin Vivoactive 3/3 Music

#ad
KeHowy #ad - Kompatibilní modelnáhradní řemínek kehowy je speciálně navržen a kompatibilní s garmin vivoactive 3/3 music, vivomove 3, vívomove trend, venu 2 plus, forerunner 245/245 music, venu sq 2/2 music, venu Sq/Sq Music, Amazfit GTR Mini/GTR 42 mm/GTR S 4/GTS 4 Mini/GTS 3/GTS 2/GTS 2e/GTS 2 Mini/GTS/Bip 3/Bip 3 Pro/Bip/Bip S/Bip Lite/Bip U Pro.

Vyřešíme vám to během 24 hodin. Inovativní designnáramek kehowy 20 mm je vybaven vysoce kvalitní magnetickou skládací přezkou a lze jej bezpečně připevnit na ruku bez spadnutí. Snadná instalaceŘemínek k hodinkám kehowy 20 mm se dodává s rychloupínacími kolíky, při instalaci na nášlapy hodinek není nutné žádné nářadí, náramek lze kdykoli a kdekoli snadno vyměnit.

Za druhé je magnetická skládací spona pohyblivá, velikost lze jednoduše přizpůsobit vašemu zápěstí. Prémiový materiálvyrobeno z kvalitního silikonu, lehký materiál nepřidává vašemu zápěstí příliš velkou váhu, takže budete mít příjemný pocit na dotek. Pro sundávání hodinek stačí natáhnout za magnetickou přezku. Zákaznický servispokud se vyskytne problém nebo je potřeba, dejte nám prosím vědět bez váhání. Dné zařízení není součástí dodávky.
ZnačkaKeHowy #ad
VýrobceKeHowy #ad

5. KeHowy

#ad

Oranžový, Venu Sq 2/2 Music, GTR Mini/GTR 42 mm, silikonový magnetický náhradní řemínek pro Amazfit GTS 4/4 Mini, Vivomove 3, KeHowy 20mm náramek kompatibilní s Garmin Vivoactive 3/3 Music

#ad
KeHowy #ad - Vyřešíme vám to během 24 hodin. Pro sundávání hodinek stačí natáhnout za magnetickou přezku. Snadná instalaceŘemínek k hodinkám kehowy 20 mm se dodává s rychloupínacími kolíky, při instalaci na nášlapy hodinek není nutné žádné nářadí, náramek lze kdykoli a kdekoli snadno vyměnit.

Inovativní designnáramek kehowy 20 mm je vybaven vysoce kvalitní magnetickou skládací přezkou a lze jej bezpečně připevnit na ruku bez spadnutí. Zákaznický servispokud se vyskytne problém nebo je potřeba, dejte nám prosím vědět bez váhání. Dné zařízení není součástí dodávky. Za druhé je magnetická skládací spona pohyblivá, velikost lze jednoduše přizpůsobit vašemu zápěstí. Kompatibilní modelnáhradní řemínek kehowy je speciálně navržen a kompatibilní s garmin vivoactive 3/3 music, venu 2 plus, forerunner 245/245 music, venu sq 2/2 music, vivomove 3, vívomove trend, venu sq/sq music, Amazfit GTR Mini/GTR 42 mm/GTR S 4/GTS 4 Mini/GTS 3/GTS 2/GTS 2e/GTS 2 Mini/GTS/Bip 3/Bip 3 Pro/Bip/Bip S/Bip Lite/Bip U Pro.

Prémiový materiálvyrobeno z kvalitního silikonu, lehký materiál nepřidává vašemu zápěstí příliš velkou váhu, takže budete mít příjemný pocit na dotek.
ZnačkaKeHowy #ad
VýrobceKeHowy #ad

6. KeHowy

#ad

Vivomove 3, tmavě šedý, silikonový magnetický náhradní řemínek pro Amazfit GTS 4/4 Mini, KeHowy 20mm náramek kompatibilní s Garmin Vivoactive 3/3 Music, Venu Sq 2/2 Music, GTR Mini/GTR 42 mm

#ad
KeHowy #ad - Prémiový materiálvyrobeno z kvalitního silikonu, lehký materiál nepřidává vašemu zápěstí příliš velkou váhu, takže budete mít příjemný pocit na dotek. Dné zařízení není součástí dodávky. Kompatibilní modelnáhradní řemínek kehowy je speciálně navržen a kompatibilní s garmin vivoactive 3/3 music, vivomove 3, venu 2 plus, forerunner 245/245 music, venu sq 2/2 music, vívomove Trend, venu sq/sq music, Amazfit GTR Mini/GTR 42 mm/GTR S 4/GTS 4 Mini/GTS 3/GTS 2/GTS 2e/GTS 2 Mini/GTS/Bip 3/Bip 3 Pro/Bip/Bip S/Bip Lite/Bip U Pro.

Snadná instalaceŘemínek k hodinkám kehowy 20 mm se dodává s rychloupínacími kolíky, při instalaci na nášlapy hodinek není nutné žádné nářadí, náramek lze kdykoli a kdekoli snadno vyměnit.

Zákaznický servispokud se vyskytne problém nebo je potřeba, dejte nám prosím vědět bez váhání. Pro sundávání hodinek stačí natáhnout za magnetickou přezku. Za druhé je magnetická skládací spona pohyblivá, velikost lze jednoduše přizpůsobit vašemu zápěstí. Inovativní designnáramek kehowy 20 mm je vybaven vysoce kvalitní magnetickou skládací přezkou a lze jej bezpečně připevnit na ruku bez spadnutí. Vyřešíme vám to během 24 hodin.
ZnačkaKeHowy #ad
VýrobceKeHowy #ad

7. OVERSTEP

#ad

22 mm náhradní náramek z měkkého silikonu pro Garmin Venu 2/Vivoactive 4/Forerunner 255/Huawei Watch GT2/Ticwatch Pro S2/E2, OVERSTEP Kompatibilní s náramkem Forerunner 265

#ad
OVERSTEP #ad - Měkký materiál – speciálně vyvinutý pro sport, pásek je z prodyšného silikonu šetrného k pokožce a je šetrný k pokožce a prodyšný, vodotěsný a odolný proti potu, bezpečný a trvanlivý pro sportovní použití.

Lze jej přímo a jednoduše připevnit a sundat, takže náramek můžete během sekundy vyměnit. K dostání více barev -- tento prodyšný silikonový náramek je k dostání v mnoha barvách, můžete si vybrat personalizovaný pásek podle vaší nálady, oblečení a příležitosti. Vhodné modely - kompatibilní s garmin forerunner 265/forerunner 255, Huawei GT2, Ticwatch Pro S2/E2, Vivoactive 4, Venu 2, Samsung Galaxy Watch 46 mm Smartwatch.

ZÁkaznickÝ sluŽby-máte-li dotazy nebo připomínky k obdrženému zboží, kontaktujte nás prosím a do 24 hodin dostanete odpověď. Rychlá instalace – náramek je vybaven rychlouzávěrem, který se upevňuje na ciferník hodinek.
ZnačkaOVERSTEP #ad
VýrobceOVERSTEP #ad
Číslo díluGM265-22MM-5
ModelkaOVERSTEP

8. KeHowy

#ad

KeHowy 20mm náramek kompatibilní s Garmin Vivoactive 3/3 Music, silikonový magnetický náhradní řemínek pro Amazfit GTS 4/4 Mini, světle šedý, Venu Sq 2/2 Music, GTR Mini/GTR 42 mm, Vivomove 3

#ad
KeHowy #ad - Zákaznický servispokud se vyskytne problém nebo je potřeba, dejte nám prosím vědět bez váhání. Vyřešíme vám to během 24 hodin. Prémiový materiálvyrobeno z kvalitního silikonu, lehký materiál nepřidává vašemu zápěstí příliš velkou váhu, takže budete mít příjemný pocit na dotek.

Za druhé je magnetická skládací spona pohyblivá, velikost lze jednoduše přizpůsobit vašemu zápěstí. Snadná instalaceŘemínek k hodinkám kehowy 20 mm se dodává s rychloupínacími kolíky, při instalaci na nášlapy hodinek není nutné žádné nářadí, náramek lze kdykoli a kdekoli snadno vyměnit. Pro sundávání hodinek stačí natáhnout za magnetickou přezku. Dné zařízení není součástí dodávky. Inovativní designnáramek kehowy 20 mm je vybaven vysoce kvalitní magnetickou skládací přezkou a lze jej bezpečně připevnit na ruku bez spadnutí.

Kompatibilní modelnáhradní řemínek kehowy je speciálně navržen a kompatibilní s garmin vivoactive 5/3/3 music, forerunner 245/245 music, venu 2 plus, vívomove trend, vivomove 3, venu sq/sq music, venu sq 2/2 music, Amazfit Active/GTR Mini/GTR 42mm/GTS 4/GTS 4 Mini/GTS 3/GTS 2/GTS 2e/GTS 2 Mini/GTS/Bip 3/Bip 3 Pro/Bip/Bip S/Bip Lite/Bip U Pro.
ZnačkaKeHowy #ad
VýrobceKeHowy #ad

9. KeHowy

#ad

Světle modrý, Venu Sq 2/2 Music, silikonový magnetický náhradní řemínek pro Amazfit GTS 4/4 Mini, Vivomove 3, KeHowy 20mm náramek kompatibilní s Garmin Vivoactive 5/3/3 Music, GTR Mini/GTR 42 mm

#ad
KeHowy #ad - Za druhé je magnetická skládací spona pohyblivá, velikost lze jednoduše přizpůsobit vašemu zápěstí. Snadná instalaceŘemínek k hodinkám kehowy 20 mm se dodává s rychloupínacími kolíky, při instalaci na nášlapy hodinek není nutné žádné nářadí, náramek lze kdykoli a kdekoli snadno vyměnit.

Kompatibilní modelnáhradní řemínek kehowy je speciálně navržen a kompatibilní s garmin vivoactive 5/3/3 music, vivomove 3, vívomove trend, forerunner 245/245 music, venu Sq 2/2 music, venu 2 plus, venu sq/sq music, Amazfit Active/GTR Mini/GTR 42mm/GTS 4/GTS 4 Mini/GTS 3/GTS 2/GTS 2e/GTS 2 Mini/GTS/Bip 3/Bip 3 Pro/Bip/Bip S/Bip Lite/Bip U Pro. Pro sundávání hodinek stačí natáhnout za magnetickou přezku. Inovativní designnáramek kehowy 20 mm je vybaven vysoce kvalitní magnetickou skládací přezkou a lze jej bezpečně připevnit na ruku bez spadnutí.

Vyřešíme vám to během 24 hodin. Prémiový materiálvyrobeno z kvalitního silikonu, lehký materiál nepřidává vašemu zápěstí příliš velkou váhu, takže budete mít příjemný pocit na dotek. Zákaznický servispokud se vyskytne problém nebo je potřeba, dejte nám prosím vědět bez váhání. Dné zařízení není součástí dodávky.
ZnačkaKeHowy #ad
VýrobceKeHowy #ad

10. KeHowy

#ad

Tmavě modrý, Venu Sq 2/2 Music, GTR Mini/GTR 42 mm, KeHowy 20mm náramek kompatibilní s Garmin Vivoactive 5/3/3 Music, silikonový magnetický náhradní řemínek pro Amazfit GTS 4/4 Mini, Vivomove 3

#ad
KeHowy #ad - Vyřešíme vám to během 24 hodin. Kompatibilní modelnáhradní řemínek kehowy je speciálně navržen a kompatibilní s garmin vivoactive 5/3/3 music, venu 2 plus, vivomove 3, vívomove trend, venu sq/sq music, venu sq 2/2 music, forerunner 245/245 music, Amazfit Active/GTR Mini/GTR 42mm/GTS 4/GTS 4 Mini/GTS 3/GTS 2/GTS 2e/GTS 2 Mini/GTS/Bip 3/Bip 3 Pro/Bip/Bip S/Bip Lite/Bip U Pro.

Pro sundávání hodinek stačí natáhnout za magnetickou přezku. Za druhé je magnetická skládací spona pohyblivá, velikost lze jednoduše přizpůsobit vašemu zápěstí. Dné zařízení není součástí dodávky. Snadná instalaceŘemínek k hodinkám kehowy 20 mm se dodává s rychloupínacími kolíky, při instalaci na nášlapy hodinek není nutné žádné nářadí, náramek lze kdykoli a kdekoli snadno vyměnit.

Inovativní designnáramek kehowy 20 mm je vybaven vysoce kvalitní magnetickou skládací přezkou a lze jej bezpečně připevnit na ruku bez spadnutí. Prémiový materiálvyrobeno z kvalitního silikonu, lehký materiál nepřidává vašemu zápěstí příliš velkou váhu, takže budete mít příjemný pocit na dotek. Zákaznický servispokud se vyskytne problém nebo je potřeba, dejte nám prosím vědět bez váhání.
ZnačkaKeHowy #ad
VýrobceKeHowy #ad