Top 10 KOSPET Smartwatch Herren – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KOSPET

#ad

KOSPET Pánské chytré hodinky, 60 dnů super dlouhá baterie, 1,43" AMOLED Always-On displej, 70 sportovních režimů, fitness hodinky s funkcí telefonu, hlasový asistent AI, robustní 5ATM vodotěsné

#ad
KOSPET #ad - Proč používat amoled displej ① vojenské hodinky t2 tank t2 s amoled displejem ze samozářících materiálů a rozlišení pixelů až 480 × 480, rozlišení je dvakrát vyšší než u běžných hodinek. Multifunkční duální náramekchytré hodinky tank t2 s kovovým páskem a silikonovým páskem, aby splnily vaše rozmanité požadavky. Displej amoled lze zobrazit nepřetržitě a podporuje čas při vypnutí obrazovky bez stisknutí tlačítka.

Inteligentní rozpoznání sportu: s optickým senzorem BioTracker PPG a pokročilým algoritmem AI mohou fitness hodinky T2 realizovat inteligentní rozpoznání 6 druhů sportu. Jako první 9h dvojitý skleněný displej je extrémně odolný proti poškrábání. Navíc nejnovější superproudový ai algoritmus o spotřebě proudu, a může dále využívat funkce jako sportovní režim a měření zdravotního indexu po dobu až 60 dní úsporného režimu nebe. Inspirace je z mechanických designových prvků ve filmech Science Fiction, že vzhled je cool a robustní.

Kovový pásek má vysoce kvalitní texturu, více obchodní a vyspělejší. Hodinky certifikované podle mil-std-810h jsou nárazuvzdorné, odolné proti pádu a odolné vůči broušení. Super baterie 60 dnů s životností pánské fitness hodinky t2 mají 100% čistou kobaltovou baterii až 410 mah, který při běžném používání vystačí až na 2 týdny, což odpovídá dvojnásobnému výkonu a životnosti běžných chytrých hodinek. Normální silikonový náramek, díky kterému budete při kempování, která je vhodná pro vaše každodenní cestovní potřeby, kompletně uzavřený kovový kryt, plavání, vodotěsný 5 ATM a IP69K, surfování a jiných sportech klidní.
ZnačkaKOSPET #ad
VýrobceKOSPET #ad
Výška0.75
Délka7.87
Hmotnost0.79
Šířka0.79
Číslo díluM2
ModelkaTANK T2
Záruka1 rok

2. KOSPET

#ad

KOSPET Pánské chytré hodinky s funkcí telefonu, SpO2, 1,85" dotyková obrazovka 5 ATM vodotěsné fitness hodinky s měřením srdeční frekvence, 60+denní, 70 sportovních režimů, Smart monitor spánku

#ad
KOSPET #ad - 24 h sleduje a vyhodnocuje spánek v různých rozměrech, že v případě potřeby monitorujeme srdeční frekvenci, monitoruje přesnou analýzu kvality spánku a generuje komplexní údaje i během krátkého zdřímnutí. Stát se společspolečspolečspolečspolečaktivitách. Více sportovních režimůpodporuje až 70 sportovních režimů inteligentní rozpoznání 6 druhů sportu.

Systém může automaticky zaznamenávat aktuální sportovní status, chůze, běhu, aniž by bylo nutné ručně zadávat sportovní režim. Sportovní hodinky mají 6 druhů inteligentního rozpoznávání, cyklistiky, eliptického trenažéru a veslaře. Po připojení aplikace "kospet fit" můžete volat/přijímat hovory přes bluetooth a přehrávat hudbu na zápěstí. Učiní váš život a sport pohodlnějším a chytřejším. Vojenská standardní kontrola naše chytré hodinky pro muže absolvují dvanáct standardních testů, testu deště, testování kapalin, vibračního testu, testu písku a prachu, testu na plísně, nízkotlakého testu, testu nízké teploty, testu solného postřiku, včetně vlhkého tepla, šokového testu, testu solárního záření atd.

Inteligentní sledování a monitorování s předním optickým senzorem ppg biotracker vám můžeme pomoci zůstat zdraví tím, spánek a kyslík v krvi. Díky našemu zcela novému sportovnímu algoritmu jsou chytré hodinky mnohem přesnější sběr dat. Současně m2 obstála náročným testem ip69k, takže jej můžete nosit při všech každodenních vodních sportech a aktivitách, díky promyšlenému vodotěsnému designu s vodotěsnými reproduktory a MIC, jako je plavání, potápění, surfování a další.
ZnačkaKOSPET #ad
VýrobceKOSPET #ad
Výška0.58
Délka2.16
Šířka1.76
Číslo díluM2
ModelkaTANK M2
Záruka1 rok warranty

3. KOSPET

#ad

Super dlouhá baterie, 1,43" AMOLED Always-On displej, KOSPET Pánské chytré hodinky s funkcí telefonu, 5 ATM vodotěsné 70 sportovních režimů, 60 dní, robustní, fitness hodinky, hlasový asistent

#ad
KOSPET #ad - Navíc nejnovější superproudový ai algoritmus o spotřebě proudu, a může dále využívat funkce jako sportovní režim a měření zdravotního indexu po dobu až 60 dní úsporného režimu nebe. Super baterie s životností 60 dnů pánské hodinky t2 mají 100% čistou kobaltovou baterii až 410 mah, který při běžném používání vystačí až na 2 týdny, což odpovídá dvojnásobnému výkonu a životnosti běžných chytrých hodinek.

Vojenská standardní kvalitapánské chytré hodinky kospet t2 s 1, že vzhled je cool a robustní. Vodotěsné 5atm/ip69k a 70 sportovních režimůrobustní pánské sportovní hodinky ve vojenské kvalitě jsou vybaveny plně uzavřeným kovovým pouzdrem, plavání atd. Inspirace je z mechanických designových prvků ve filmech Science Fiction, odolné proti pádu a odolné vůči broušení. Energeticky úspornější, amoled obrazovka šetří 40 % proudu než LCD obrazovka.

Displej amoled lze zobrazit nepřetržitě a podporuje čas při vypnutí obrazovky bez stisknutí tlačítka. Inteligentní rozpoznání sportu: s optickým senzorem BioTracker PPG a pokročilým algoritmem AI mohou fitness hodinky T2 realizovat inteligentní rozpoznání 6 druhů sportu. Hodí se pro venkovní sporty a drsné pracovní prostředí. Jako první 9h dvojitý skleněný displej je extrémně odolný proti poškrábání. Chytré hodinky mohou volat, zejména při řízení auta, joggingu atd.
ZnačkaKOSPET #ad
VýrobceKOSPET #ad
Výška0.75
Délka7.87
Šířka3.54
Číslo díluM2
ModelkaTANK T2
Záruka1 rok

4. KOSPET

#ad

Krokoměr, sledovač aktivity, dlouhá výdrž baterie 50 dní, měřič srdeční frekvence, 70 sportovních režimů, sledování spánku 24 h, fitness hodinky s vodotěsností 100 m, KOSPET X1 pánské chytré hodinky

#ad
KOSPET #ad - Systém dokáže automaticky rozpoznat aktuální stav tréninku, mezi nimi vnitřní a venkovní sporty jako turistika, lyžování a plavání. Chytré hodinky tank x1 s 1, 47" zahnutou barevnou obrazovkou 3d amoled hd, 2 krát totostejně jako u jiných chytré hodinky; ③vždy zapnutý displej – čas lze zřetelně odečíst, 1000% rgb jas, 100% RGB barevný rozsah, ergonomicky klenuté pro pohodlné sezení; ②S technologií reflektoru, aniž byste museli zvedat zápěstí nebo se dotýkat obrazovky; ④energeticky úspornější, AMOLED obrazovka šetří 40 % proudu než LCD obrazovka.

Shromažďujte a analyzujte údaje o tréninku a fitness jako váš osobní trenér. X1 chytré hodinky pánské s obrazovkou corning gorilla 3. Jednodílné dvoubarevné kovové knoflíky z titanové slitiny TC4, včetně testu vysoké a nízké teploty, materiály vojenské kvality a plně uzavřený design.

Upozornění: nejedná se o zdravotnický přístroj a nelze jej použít k diagnostice nebo sledování zdravotních stavů. Až 15 certifikací mil-std-810h, testu deště, nárazového testu atd. Ponoponoponoponotakže můžete odvážně vzdorovat bouři a dobýt moře. Odolá tlaku vody 100 metrů a ve volném čase až 30 S optickým senzorem biotracker ppg a pokročilým algoritmem ai dokáže inteligentně rozpoznat 6 druhů sportu.
ZnačkaKOSPET #ad
VýrobceKOSPET #ad
Hmotnost0.11
Číslo díluKOSPET
ModelkaX1
Záruka1 rok

5. KOSPET

#ad

Fitness hodinky, KOSPET X1 pánské chytré hodinky, 70 sportovních režimů stříbrné, fitness tracker se zahnutým displejem 3D AMOLED, sledování spánku, krokoměr, výdrž baterie 50 dní, 100 m vodotěsné

#ad
KOSPET #ad - Až 15 certifikací mil-std-810h, nízkotlakého testu, nárazového testu atd. Systém dokáže automaticky rozpoznat aktuální stav tréninku, lyžování a plavání. Kromě toho podporuje až 70 sportovních režimů, aby bylo zajištěno, mezi nimi vnitřní a venkovní sporty jako turistika, že každé cvičení má smysl. Shromažďujte a analyzujte údaje o tréninku a fitness jako váš osobní trenér.

Ponoponoponoponotakže můžete odvážně vzdorovat bouři a dobýt moře. Odolá tlaku vody 100 metrů a ve volném čase až 30 Generace, aby odolaly všem druhům vandalismu na obrazovce. Fitness hodinky shromažďují údaje přesně, aniž by musel manuálně přepínat do tréninkového režimu. S optickým senzorem biotracker ppg a pokročilým algoritmem ai dokáže inteligentně rozpoznat 6 druhů sportu. Jednodílné dvoubarevné kovové knoflíky z titanové slitiny tc4, včetně testu vysoké a nízké teploty, slunečního záření, testu deště, materiály vojenské kvality a plně uzavřený design.

Upozornění: nejedná se o zdravotnický přístroj a nelze jej použít k diagnostice nebo sledování zdravotních stavů. X1 chytré hodinky pánské s obrazovkou corning gorilla 3. Chytré hodinky tank x1 s 1, 47" zahnutou barevnou obrazovkou 3d amoled hd, 100% rgb barevný rozsah, aniž byste museli zvedat zápěstí nebo se dotýkat obrazovky; ④energeticky úspornější, ergonomicky klenuté pro pohodlné sezení; ②s technologií reflektoru, 2 krát totostejně jako u jiných Chytré hodinky; ③Vždy zapnutý displej – čas lze zřetelně odečíst, 1000% rgb jas, AMOLED obrazovka šetří 40 % proudu než LCD obrazovka.
ZnačkaKOSPET #ad
VýrobceKOSPET #ad
Hmotnost0.11
Číslo díluTANK X1
ModelkaX1
Záruka1 rok

6. KOSPET

#ad

70 sportovních režimů,, vodotěsné do 5 ATM, 1,43" AMOLED Always-On displej, fitness hodinky s funkcí telefonu, 60 dnů super dlouhý akumulátor, AI hlasový asistent, KOSPET Pánské chytré hodinky T2

#ad
KOSPET #ad - Jako první 9h dvojitý skleněný displej je extrémně odolný proti poškrábání. Inteligentní rozpoznání sportu: s optickým senzorem BioTracker PPG a pokročilým algoritmem AI mohou fitness hodinky T2 realizovat inteligentní rozpoznání 6 druhů sportu. Hodí se pro venkovní sporty a drsné pracovní prostředí.

Chytré hodinky, hlasové asistenty, mohou volat, zejména při řízení auta, běhání atd. Podporuje až 70 sportovních režimů, včetně indoorových a outdoorových sportů jako turistika, že se každý trénink počítá. Super baterie 60 dnů s životností pánské hodinky t2 mají 100% čistou kobaltovou baterii až 410 mah, což odpovídá dvojnásobnému výkonu a životnosti běžných chytrých hodinek. Vodotěsné chytré hodinky t2 shromažďují údaje přesným způsobem a zajišťují, lyžování, které lze bez problémů ponořit do hloubky 50 m IP69K vodotěsné. Energeticky úspornější, amoled obrazovka šetří 40 % proudu než LCD obrazovka.

Vodotěsné do 5atm/ip69k a 70 sportovních režimůrobustní sportovní hodinky ve vojenské kvalitě jsou vybaveny plně uzavřeným kovovým pouzdrem, plavání atd. Displej amoled lze zobrazit nepřetržitě a podporuje čas při vypnutí obrazovky bez stisknutí tlačítka. Proč používat amoled displej ① vojenské hodinky t2 tank t2 s amoled displejem ze samozářících materiálů a rozlišení pixelů až 480 × 480, rozlišení je dvakrát vyšší než u běžných hodinek. Inspirace je z mechanických designových prvků ve filmech Science Fiction, že vzhled je cool a robustní.
ZnačkaKOSPET #ad
VýrobceKOSPET #ad
Výška0.75
Délka7.87
Šířka3.54
Číslo díluM2
ModelkaTANK T2
Záruka1 rok

7. KOSPET

#ad

60 dní, fitness hodinky s funkcí telefonu, hlasový asistent, KOSPET Pánské chytré hodinky, 70 sportovních režimů, vodotěsné do 5 ATM outdoorové, super dlouhá baterie, 1,43" AMOLED Always-On displej

#ad
KOSPET #ad - Energeticky úspornější, amoled obrazovka šetří 40 % proudu než LCD obrazovka. Vojenská standardní kvalitapánské chytré hodinky kospet t2 s 1, že vzhled je cool a robustní. Chytré hodinky, hlasové asistenty, zejména při řízení auta, mohou volat, běhání atd. Inteligentní rozpoznání sportu: s optickým senzorem BioTracker PPG a pokročilým algoritmem AI mohou fitness hodinky T2 realizovat inteligentní rozpoznání 6 druhů sportu.

Navíc nejnovější superproudový ai algoritmus o spotřebě proudu, který při běžném používání vystačí až na 2 týdny, a může dále využívat funkce jako sportovní režim a měření zdravotního indexu po dobu až 60 dní úsporného režimu nebe. Jako první 9h dvojitý skleněný displej je extrémně odolný proti poškrábání. Vodotěsné chytré hodinky t2 shromažďují údaje přesným způsobem, surfování a jiných sportech klidní. Kovový pásek má vysoce kvalitní texturu, která je vhodná pro vaše každodenní cestovní potřeby, lyžování a plavání.

Normální silikonový náramek, mezi nimi indoorové a outdoorové sporty jako turistika, kompletně uzavřený kovový kryt, aby splnily vaše rozmanité požadavky. Hodí se pro venkovní sporty a drsné pracovní prostředí. Super baterie 60 dnů s životností pánské hodinky t2 mají 100% čistou kobaltovou baterii až 410 mah, což odpovídá dvojnásobnému výkonu a životnosti běžných chytrých hodinek. Displej amoled lze zobrazit nepřetržitě a podporuje čas při vypnutí obrazovky bez stisknutí tlačítka.
ZnačkaKOSPET #ad
VýrobceKOSPET #ad
Výška0.75
Délka7.87
Hmotnost0.82
Šířka0.79
Číslo díluM2
ModelkaTANK T2
Záruka1 rok

8. KOSPET

#ad

KOSPET Pánské chytré hodinky Tank Pro s funkcí telefonu, 24 sportovních režimů Vojenské fitness hodinky, srdeční frekvence, 1,72" dotykový displej 5 ATM vodotěsné sportovní hodinky s měřením krevního tlaku, krokoměr

#ad
KOSPET #ad - Fitness hodinky se mohou bezpochyby stát vaším spolehlivým společníkem, pokud jste jako outdoorové aktivity. Fitness hodinky pro muže a ženy vám pomohou sledovat spánek. Ijte efektivní život pro usnadnění vašeho všedního dne jsou chytré hodinky Kospet vybaveny dotykovou obrazovkou a funkcemi jako 1, 72 palce High-End jas a 280 x 320 rozlišení pro lepší vizuální zážitek.

Fitness hodinky obsahují krokoměr, srdeční frekvenci po dobu 24 hodin a v reálném čase, pomocí kterého můžete kontrolovat spotřebu kalorií po celý den. Znáte svůj zdravotní stavfitness tracker hodinky mají monitorovací funkci v reálném čase, která shromažďuje údaje o vašem zdraví, krevní tlak a kyslík v krvi v reálném čase. Naše vojenské hodinky jsou osvědčenými přeživšími extrémními podmínkami a prošly testem vrtání, drcení a čištění horké páry, díky čemuž jsou sportovní hodinky vhodné pro použití v prostředích s vysokými teplotami a vysokým tlakem. Volání s bluetooth výběrem díky své výjimečné sadě bluetooth čipů umožňují chytré hodinky tank m1 pro nejen zahájení nebo příjem telefonních hovorů, které jsou při sportu a v životě nepohodlné pro držení mobilního telefonu, ale také přehrávání hudby z vašeho kompatibilního smartphonu.

Innost a přesnost našich outdoorových chytrých hodinek vám připomene, chůze, lezení, trailový běh, plavání, lyžování, jako je běh, abyste si včas odpočinuli a prováděli všechny vaše tělesné aktivity. Kontrola podle vojenského standardu díky speciálním kompozitním materiálům a kovovému krytu jsou naše chytré hodinky pro muže desítky standardních testů, mezi nimi teplota, solná mlha, nízkotlaká výška, prachotěsnost, tekuté nečistoty atd. Extrémně odolné proti poškození plně uzavřené chytré hodinky v designu slim shell lze ponořit do hloubky 50 m vodotěsné do 5 atm.
ZnačkaKOSPET #ad
VýrobceKOSPET #ad
Výška0.58
Délka2.16
Hmotnost0.12
Šířka1.76
Číslo díluM1
ModelkaTANK
Záruka1 year warranty

9. KOSPET

#ad

Armbanduhr mit 50M Wasserdicht 70 Sportmodi 24H Pulsmesser/Schlafmonitor SpO2 Schrittzähler Uhr Aktivitätstracker, KOSPET Smartwatch Damen, Fitnessuhr mit Telefonfunktion 1,3" AMOLED Always-On Display

#ad
KOSPET #ad - Sehr angenehm zu tragen. Es ist die derzeit dünnste und leichteste Outdoor Fitnessuhr für Damen; Das High End Design des Weltraumaluminiums Legierungsrahmen und das superweiche Armband in Lebensmittelqualität. Ki-sprachassistentsmartwatches kann benachrichtigungen von facebook, twitter usw. Empfangen, alarme und timer einstellen.

Sie können auch anrufe über den Sprachassistenten, mit Ihrer Stimme Anweisungen erteilen und der KI-Assistent erledigt den Rest. Professionelle für frauengesundheitkospet fitness tracker hat einen speziellen managementbereich für die frauengesundheit entwickelt, wie z. Den Zyklus. B. Machen sie ihre uhr mit endlosen Möglichkeiten zu Ihrer eigenen. Mehr zusammenpassen & mehr zifferblättersie können uhren in verschiedenen farben entsprechend ihrem täglichen Outfit kombinieren; Gleichzeitig verfügt Sportuhr über 100+ gemeinsame Zifferblätter, etwa Selfies oder Fotos von Haustieren, und Sie können auch hochladen Ihre eigenen Fotos, um einen wirklich persönlichen Look zu kreieren.

Bis zu 70 sportarten Modi wie Yoga, Schwimmen usw. 1, 3 zoll amoled displaydie beste größe für frauen – kospet armbanduhr damen verwendet einen 1, 3 zoll high definition amoled bildschirm mit dauerhaft leuchtenden farben mit einem farbraum von bis zu 100% rgb und einer helligkeit von 1000 NIT, was doppelt wie bei anderen Smartwatches, die Ihnen ein hochauflösendes visuelles Erlebnis bieten; Die erste Glasblende mit Anti-Glare-Technologie macht die Uhr im Sonnenschein gut sichtbar. Gleichzeitig können Schlafqualität, der auf den Bedürfnissen von Frauen basiert.
ZnačkaKOSPET #ad
VýrobceKOSPET #ad
Výška0.71
Délka7.68
Šířka3.43
ModelkaTANK S1

10. KOSPET

#ad

Chytrý monitor spánku, 60 + dnů baterie,, 70 sportovních režimů, vodotěsné, měření srdeční frekvence, KOSPET Chytré hodinky s funkcí telefonu, dotykový displej, SpO2, 1,85", fitness hodinky s 50 m

#ad
KOSPET #ad - Dododododododoaktivitám. Díky našemu zcela novému sportovnímu algoritmu jsou chytré hodinky mnohem přesnější sběr dat. Více sportovních režimůpodporuje tolik jako 70 sportovních režimů inteligentní rozpoznání 6 druhů sportu. 60 dní pohotovostní režim chytré hodinky tank m2 používají 100% čistou kobaltovou baterii vojenská třída, s kapacitou baterie až 380 mah, což je 2–3násobná kapacita běžných chytrých hodinek; současně se používá super duální film Bluetooth čip a algoritmus Super Power Saving AI pro minimalizaci spotřeby energie, což je nekonečný dlouhý pohotovostní režim čas 60-90 dní a denní používání 15–20 dní.

224h sleduje a vyhodnocuje spánek v různých rozměrech, monitoruje přesnou analýzu kvality spánku a generuje komplexní údaje i během krátkého zdřímnutí. Systém dokáže automaticky zaznamenat aktuální sportovní stav, chůze, aniž by se musel ručně zadávat sportovní režim. Po připojení aplikace "kospet fit" můžete uskutečňovat/přijímat hovory přes bluetooth a přehrávat hudbu na zápěstí.

Díky integrovanému audio dekódovacímu čipu fitness hodinek je kvalita zvuku tak ohromující jako HIFI, od hlubokých, sytých basů až po ostré, čisté střední výšky. Udělá váš život a sport pohodlnější a chytřejší. Sportovní hodinky mají 6 druhů inteligentního rozpoznávání, jízdu na kole, běhu, eliptický trenažér a veslování. Inteligentní sledování a sledovánís předním optickým senzorem ppg biotracker vám můžeme pomoci zůstat zdraví tím, že v případě potřeby sledujeme srdeční frekvenci, spánek a kyslík v krvi.
ZnačkaKOSPET #ad
VýrobceKOSPET #ad
Výška0.58
Délka2.16
Šířka1.76
Číslo díluM2
ModelkaTANK M2
Záruka1 rok warranty