Top 10 Magnet Formen Kinder – Kostky a stavebnice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Mag Genius

#ad

Mag Genius Sada stavebních bloků pro pedagogické a barevné magnetické moduly, 60dílná standardní sada

#ad
Mag Genius #ad - Není vybaveno hráči. Doporučeno iep: vytvořte kreativitu svého dítěte s hodinami dlouhé hodiny – trvalou zábavou, kterou lze aplikovat na techniku a matematiku. Matematický základ: 60 průsvitných, trvanlivých a pestrých tvarů, 8 pravoúhlých 99stupňových trojúhelníků, 2 velké basy 6 x 6, mezi nimi 2 čtvercové standardní základny 3 x 3, 10 akutních trojúhelníků, 10 normálních trojúhelníků.

Inženýrství: postavte rozšířená města a sousedství, pokud si s sebou vezmete to, abyste se osvobodili od zlých mužů nebo přepravovali svá města. Ukazuje použití doplňků a příslušenství, které jsou k dostání samostatně. To umožňuje abstraktní učení pro získání nezávislosti s nápaditými schopnostmi řešení problémů a shodování.

Trvanlivost: vodotěsný a odolný proti slunci žádný vyblednutí / vhodný pro venkovní použití, který vydrží tvrdé nárazy. Vše je možné, co již vlastníte, aby auta / vlaky mohly létat kolem ostrých rohů, a necháte Mag-Genius pokračovat v zábavě. Nápadní sešit: příklady, které ukazují 3d budovy a vlastnosti pro startovací sadu.
ZnačkaMag Genius #ad
VýrobceKidsVoiceToys #ad
Výška2
Délka12
Hmotnost3.75
Šířka6
Číslo díluMAg-60
ModelkaMAg-60

2. CONDIS

#ad

7 8 let, chlapec, hračky, 5, děvčata,, 6, 95 dílů, magnetické hry pro děti, sada magnetických stavebních bloků, CONDIS Magnetické stavebnice, magnety pro děti, magnetické hračky, dárek od 3, 4

#ad
CONDIS #ad - Jemně zaoblené rohy chrání ruce dětí před zraněním. V souladu s ce, asTM a EN71. 100% spokojenost zaručena společnost condis se snaží zpracovat všechny dotazy týkající se produktu a servisu a je odhodlána nabídnout všem zákazníkům 5hvězdičkový zážitek z nákupu. Magnetické stavebnicové kostky pro děti snadné čištění a skladování výuková hračka condis je dodávána s bonusovou taškou pro snadné čištění a skladování.

Vzdělávací hry – vhodné pro vaše dítě jako dárek k narozeninám, tvary a barvy. Kompletní sada nástrčných sad pro zábavu 95dílná sada obsahuje 20 trojúhelníků, 16 číselných karet nemagnetické, 1 obrovské kolo, 2 kola a kreativní brožuru, 2 půlkruhy, 24 čtverců, 2 šestiúhelníky, 26 abecedních karet nemagnetické, 2 obdélníky, abyste mohli okamžitě začít stavět a funfunfunfunfunfunfunmají.55

50denní vrácení peněz a 12měsíční záruka na výrobek je vždy po ruce, takže můžete nakupovat s důvěrou. Díly jsou trvanlivé a bezpečné, Velikonocům a Vánocům. Magnetické hry stavebnicové kostky pedagogické dětské hry od 3 let chlapci chlapci/chlapci / dívky / malé děti. Nabízíme vám rychlý a uspokojivý zákaznický servis. Certifikovaná kvalita vyrobeno z netoxického plastu abs bez obsahu bpa, v potravinářské kvalitě. Magnetické hry pro děti jsou perfektní pro domácí a školní a kancelářskou zábavu.
ZnačkaCONDIS #ad
VýrobceShenzhen Zhaizai Trading Company Limited #ad
Hmotnost2.07
Číslo díluSuper-Condis92
ModelkaSuper-Condis92

3. Sunny Auntie

#ad

Kreativní dárek, 36 magnetických bloků jako sada v dárkové krabičce, Magnetické stavebnicové kostky hračka pro 3 4 5 6 7 8 let staré chlapce, děti, malé děti STEM vzdělávací hračka do školky, dívky

#ad
Sunny Auntie #ad - TŘÍdnÍ dÁrek k narozenÍm, letadlo, který bude každé dítě po léta milovat. HraČka, na cestách a na dovolené. Náš produkt prošel standardním laboratorním testem ASTM a bylo shledáno, že je vhodný jak pro děti, tak pro malé děti. Sada obsahuje 18 magnetických čtverců a 18 magnetických trojúhelníků, perfektní kombinace pro stavbu všech nejoblíbenějších modelů a mnoho dalšího.

V případě potřeby vám náš zákaznický servis rád pomůže při problémech. Magnetické stavební kostky jsou dobrou hračkou pro zaměstnání dětí uvnitř i venku, na cestách v autě, KTERÁ MILUJÍ DĚTI A RODIČE Sada obsahuje 36 magnetických dlaždic, kterou milují děti i rodiče. Hračka pro kreativitu a fantazii, speciálně navrženou příručku a vysoce kvalitní úložnou tašku na látky. Vaše děti nebo malé děti budou mít spoustu zábavy a radosti a budou zaneprázdněny celé hodiny.

Velikost stavebních kostek s magnetickými dlaždicemi se hodí pro malé dětské ruce a můžete s nimi snadno manipulovat. Světlé, spokojené a jednoduše zábavné. Bezpečné hraní naše magnetické bloky jsou vyrobeny z abs plastu, bez bpa, netoxické a vysoce kvalitní. Hra s dětmi navazuje spojení navždy a dá dítěti vědět, kreativní myšlení, že je milováno a oceňováno. Vynikající hračka pro vazbu rodičů a dětí.
ZnačkaSunny Auntie #ad
VýrobceSunny Auntie #ad
Výška2.05
Délka5.91
Hmotnost0.93
Šířka5.91
Číslo díluTCY-64
ModelkaTCY-64

4. AILUKI

#ad

AILUKI Magnetické stavebnice, auto, 109 ks, dárek pro malé děti, s úložnou taškou, den dětí, narozeniny, dům, věž, hračka, kreativní 3D magnetické stavební bloky, sada stavebních bloků

#ad
AILUKI #ad - Díky tomu jsou konstrukce stabilní a také složité 2D/3D konstrukce lze hravě jednoduše postavit. Nejlepší velikonoční dárek rodiče pomáhají dětem hrát si a přitom stavějí magnetické hračky v mnoha tvarech. Díky tomu lze magnetickou hračku kombinovat do mnoha vzorů, 2 * diamantů, 40 x čtverců, 6 x dlouhého trojúhelníku, kočka, auto, 2 × šestiúhelníku, například: dům, 1× úložná taška, letadlo, míč atd.

Rozvíjejte více schopností tyto magnetické prvky pomáhají dětem starším 3 let zlepšit fantazii a stimulovat kreativitu. Vysoká kvalita a bezpečný materiál sada stavebních bloků se třpytí v nejpestřejších barvách duhy a skládá se z velmi odolných, bezpečných a silných magnetů. Díky výběru různých barev a tvarů stavebních kamenů s různými druhy her lze podpořit prostorové myšlení, inteligenci, jemnou motoriku dětí a vývoj mozku.

Dné starosti s poraněním malých rukou vašeho dítěte. Více tvarů a kusůsada 109 kusů magnetických stavebních bloků včetně 55 x trojúhelníku, 2 x pentagonu, 2 × lichoběžníkového, ryba, 1× knížka. Rychlé a snadné uložení v úložné tašce. Všechny plastové magnety jsou vyrobeny z odolného plastu ABS splňují předpisy EN. Děti přitom mohou znát tvar a barvu a povzbuzovat je k tomu, aby rozvíjely kompetence pro řešení problémů.
ZnačkaAILUKI #ad
VýrobceAILUKI #ad

5. MAGFORMERS

#ad

MAGFORMERS 701005 stavebnice & 707004 Wow sada hraček stavební hračka

#ad
MAGFORMERS #ad - Produkt 1: pomáhá při učení a pochopení vědeckých souvislostí, které jsou obvykle považovány za obtížné. Produkt 2: vítěz 2013 v rubrice: Best Toy Awards. Produkt 2: wow sada je skvělá startovací a doplňková sada z 16 dílů. Výrobek 1: doba hraní: neomezená. Výrobek 2: balení se může lišit. Výrobek 1: podporuje děti při výrobě bezpočtu tvarů. Výrobek 2: 2 kolečka s nápravou zajišťují, že objekty z 8 trojúhelníků a 5 čtverců budou mobilní. Produkt 1: materiál: umělá hmota s neodymovým magnetem.
ZnačkaMAGFORMERS #ad

6. Desire Deluxe

#ad

Gift, Desire Deluxe Magnetic Building Blocks Tiles STEM Toy Set 42PC – Kids Learning Educational Construction Toys for Boys Girls Present Age 3 4 5 6 7 Year Old

#ad
Desire Deluxe #ad - Vhodné pro všechny věkové skupiny od 3 let, jak strávit drahocenný čas s rodinou a blízkými. Díky magnetismu se vaše dítě také snadno seznámí se základními rysy fyziky.

Nejsou zde žádné ostré hrany nebo drobné díly, takže si nemusíte dělat starosti o bezpečnost vašeho dítěte. Vzdělávací hra – vaše dítě může s těmito magnetickými stavebními kameny a magnetickými špalíčky snadno a jednoduše vytvořit 3D figurky – a to také s každým množstvím zábavy. Ideální dárek – zábavný pro jednotlivce nebo více lidí a zprostředkuje pocit, skvělá možnost, že jste něco společně dosáhli.

Extra silné – magnetické moduly jsou 4x silnější než běžné, takže lze zcela jednoduše postavit i větší figurky a tvary. Bezpečná kvalita – všechny magnetické kameny jsou vyrobeny z netoxického, robustního ABS plastu vhodného pro potraviny.
ZnačkaDesire Deluxe #ad
VýrobceDesire Deluxe #ad
Výška2.48
Délka6.69
Hmotnost2.16
Šířka6.3
Číslo díluMT42
ModelkaMT42
ZárukaPoužití pod dohledem dospělých

7. Magblock

#ad

Magblock Magnetische Bausteine 115 Teile,Magnetspielzeug Kinder ab 3 4 5 6 Jahre Junge Mädchen-Konstruktion Bauen Blöcke-Pädagogische Spielzeug Geburtstag Kindertag

#ad
Magblock #ad - Sicher und langlebig: das magnetbaustein-set besteht aus glattem, die kleinen Hände Ihres Kindes zu verletzen, keine Sorge, hochwertigem und ungiftigem ABS-Kunststoff. StÄrkeres magnetismus-design: stärkere magnetkraft ist einfacher und schneller, um Kratzer zu vermeiden, um stärkere Projekte zu bauen und wird nicht so leicht zusammenbrechen.

Ausgestattet mit einer tragbaren Aufbewahrungsbox ist es sehr gut zum Mitnehmen geeignet, insbesondere um hyperaktive Kinder während der Fahrt zu beschäftigen. Kindergeschenk: magnetbausteine-set und kreativheft, kompatibel mit anderen Magnetbausteinen ähnlicher Größe, geeignet für 3 4 5 6 7 8-jährige Jungen- und Mädchen-Magnetspielzeuge. Rundes kantendesign ohne Schärfe, perfekt für Kinder ab 3 Jahren. Geeignet für vorschulspielzeug, um ihnen zu helfen, ABC-Rechtschreibung, Familien, Kindergärten usw. Separate buchstaben, zahlen und magnetische blöcke ermöglichen es Kindern, Zahlenzählen und geometrische Figurenkonstruktion zu üben und einfache Wörter und Zahlen zu bilden, Farben und Formen zu erkennen.

Einfache lagerung: die spleißteile sind zur einfachen reinigung zusammengeklebt und der kompakte Stauraum macht das Kinderzimmer nicht mehr unordentlich. Die besten spielzeuge für Weihnachts- und Geburtstagsgeschenke für Kinder. Entworfene linien, die langfristige helle Farbe und glatte Oberfläche zu erhalten. Bildungsmagnetblocks: 115-teiliges bausteinset 72 magnetbausteine + 15 kunststoffzahlen + 26 kunststoffbuchstaben + 2 räder und Kreativbroschüren.
ZnačkaMagblock #ad
VýrobceMaige #ad
Výška6.69
Délka11.42
Hmotnost3.17
Šířka8.27
Číslo dílu01115
Modelka01115

8. COOLJOY

#ad

Dětské magnetické kostky od 3 let, pedagogický dárek, magnetické stavebnicové kostky pro dívky, magnetické hračky, chlapce, 40 ks, COOLJOY Magnetické stavebnice

#ad
COOLJOY #ad - Dětská bezpečnostní ochrana – sada magnetických stavebnic cooljoy je vyrobena z netoxického, kvalitního originálního materiálu ABS. Sada 40 ks magnetických stavebních kostek – včetně 24 x čtverců, 16 x trojúhelníku, 1 x příručky, 1 x úložné tašky, 1 x maloobchodní krabice.

Dné lepení, bez zápachu a lze prát, nemusíte si dělat starosti, že dítě kousne magnetické části. Nejlepší poučný dárek pro děti: magnetické magnetické hračky pro děti cooljoy jsou ideální dárky k narozeninám dětí, schopnost řešit problémy, rozpoznávat digitální písmena, barvy, party a Vánoce. Na dlouhých cestách autem nebo cestami letadlem zůstane vaše dítě daleko od elektroniky a soustředí se na naše magnetické stavebnice. Podpořte kreativitu a fantazii svých dětí. Navrženo s prohnutým tvarem a hladké hrany nepoškodí vaše ruce.

Všude, jednoduché uložení: vybaveno úložnou taškou, do které lze uložit a uložit všechny komponenty, takže si ji můžete vzít všude s sebou. Děti mohou při hraní těchto magnetických bloků rozvíjet schopnost rozpoznávat tvary, kreativitu a schopnost spolupráce. Neomezená kreativita a neomezená zábava: s pomocí návodu nebo vlastní fantazie vašeho dítěte můžete se sadou magnetických stavebnic COOLJOY vytvořit mnoho vzorů jako ryby, psi, motýli, rakety, letadla a další. Stavebnice povzbuzují děti k přechodu od 2D tvarů k 3D kreacím.
ZnačkaCOOLJOY #ad
VýrobceCOOLJOY #ad
Výška3.94
Délka10.63
Šířka8.27
Číslo díluRF456
ModelkaRF456
ZárukaZáruka 2 roky

9. Under the Baubles

#ad

6, 108 dílů, dětská hračka, od 2 3, 7 8 let, 4, 5, dívka, stavební bloky, chlapec, magnetické hračky pro děti, dárky, magnetické stavebnice, Magnetické stavebnice

#ad
Under the Baubles #ad - Výkonné magnety pro dobré lepení, které přispívají k vytváření větších a hezčích figurek a struktur. Vhodné pro vaše dítě jako dárek k narozeninám, Velikonocům a vánočním dárkům. Je perfektní pro použití doma, na cestách atd. Bezpečné a s dlouhou životností: magnetické stavebnicové kostky dětské hračky z netoxického a kvalitního materiálu abs bez bpa.

Ideální dárek: magnetické kostky jsou ideální dárky pro děti chlapce a dívky od 2 3 4 5 6 7 8 let. Kompatibilní s jinými podobnými velikostními dlaždicemi, 1× auto kolo, 2× kulatý hřebík, 1× brožura, 2× rám "y", 2× šestiúhelník, 1× spojovací tyč, 32 × trojúhelník, jako jsou Magformers a Condis, 2× rámeček "šestiúhelník", 15 × kartička s číslicemi, 26 × kartička s písmeny, 1× podstavec, atd. Kompletní sada nástrčných hraček pro zábavu / 108 dílů: magnetické stavebnicové kostky jsou součástí 24 × čtyřúhelník, 1× úložná taška.

Kulaté hrany chrání ruce vašeho dítěte. Pomáhá dětem naučit se dovednostem při řešení problémů, tvarů a barev. Snadné uklízení a uložení: magnetická hra obsahuje pytel, ve škole, na pikniku, do kterého lze uložit stavební kostky. V souladu s ce, asTM a EN71. 108dílná výuková hračka pro děti: magnetické stavební kostky mohou vytvářet druhy 2d rovin nebo 3d geometrické struktury, budovat jemnou motoriku dětí a inspirovat fantazii.
ZnačkaUnder the Baubles #ad
VýrobceUnder the Baubles #ad
Výška3.74
Délka10.43
Hmotnost0.06
Šířka6.69
Číslo díluM100
ModelkaM100
Záruka90 dní po zakoupení

10. Kizmyee

#ad

Dětská, magnetické stavebnice, 42 dílů, hračka dinosaura, chlapec, 7 8 let, dárek od 3, 5, Montessori, 4, hračka, magnety, dětské magnetické hry pro děti, Kizmyee Magnetické stavebnice, dívka, 6

#ad
Kizmyee #ad - Nabízíme rychlý a uspokojivý zákaznický servis, dívky a malé děti od 3 let a jsou hračkou, abychom vyřešili všechny problémy s produkty a službami. Objevte s kizmyee svět dinosaurů a nechte děti učit se hrát a bavit se. Stavebnice lze také sestavit do jiných tvarů a zámků.

Návod je rovněž součástí dodávky. Naše magnetické kostky dinosaurů jsou vhodné pro chlapce, která nabízí vzdělávání i zábavu. Abs bezpečný materiál naše dinosauří magnetické kostky jsou vyrobeny z netoxického, potravinářského ABS plastu, který má dlouhou životnost a je bezpečný a lze je proto znovu použít. Tyto dinosauří vzory mohou stimulovat představivost a kreativitu dětí a hodí se velmi dobře pro rodiny, školy a kanceláře na hraní a učení. Tyto díly nemají žádné otřepy na ochranu rukou dětí. Rozvíjení představivosti a kreativity naše 3d magnetické kostky dinosaurů jsou tou nejlepší volbou pro děti od 3 let, aby rozvíjely svou představivost a kreativitu.

Sestavením těchto dinosaurů se děti mohou naučit dovednosti při řešení problémů, tvarů a barev a stimulovat jejich představivost a kreativitu. S pouhými 2–3 sadami si můžete postavit svoji vysněnou pevnost! Pro dosažení lepších výsledků doporučujeme zakoupit více sad. Spokojenost zákazníků kizmyee se snaží všem zákazníkům nabídnout vysoce kvalitní nákupní zážitek.
ZnačkaKizmyee #ad
VýrobceKizmyee #ad
Výška11.09
Délka2.7
Hmotnost2.87
Šířka8.23
Číslo díluAH056
ModelkaAH056