Top 10 Malerbedarf, Werkzeuge & Tapeten – Ploché štětce

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MAVIRAX

#ad

Nástěnných, sada malířských štětců, MAVIRAX® Sada prémiových malířských štětců, štětce na laky, malířských štětců, křídové barvy, plochých štětců na laky, štětců, štětce, 3dílná sada lazurových štětců

#ad
MAVIRAX #ad - Příjemná manipulace a snadné čištění: ergonomické rukojeti z nejkvalitnějšího zimostrázového dřeva pro zcela kontrolovatelné nanášení barvy a štětiny se 100% výkonem po snadném čištění. Malířský štětec s mnohostranným použitím: pro použití s laky, nástěnnými barvami a disperzními barvami na téměř všech podkladech, jako je dřevo, křídovými barvami, lazurami, kov a stěny.

Svazek z ušlechtilé oceli sS430 nerezaví a neobsahuje nikl důležité pro alergiky. Bohatý příjem barev a výsledek bez šmouh: měkké a přiměřeně poddajné syntetické štětiny plastové štětiny, s chemicky a fyzikálně zpracovanými špičkami, umožňují maximální ukládání barev a rovnoměrné podávání barev.

Bez ztráty štětin & bez rzi: epoxidové lepidlo s homeopolárními vázáními slouží pro velmi pevnou soudržnost štětin. Ekologický & přátelský ke zvířatům: mavirax dodává sadu plochých štětců s dlouhou životností v balení bez plastů, nepoužívá ekologické lakování násady a nepoužívá žádné zvířecí chlupy.
ZnačkaMAVIRAX #ad
VýrobceMAVIRAX #ad
Číslo díluPro2
Modelka3STK-Set

2. PICTORIS

#ad

Malířský štětec, lněný olej, malování na dřevo barvou na, křídová barva, PICTORIS Sada 3 lazurových štětců I Made in Germany I bez ztráty štětin I profesionální malířský štětec pro lazuru na dřevo

#ad
PICTORIS #ad - Díky dlouho vytvrzenému epoxidovému lepidlu je zabráněno uvolnění jednotlivých vláken. Lazury na bázi vody lze zcela jednoduše opláchnout pod teplou vodou. Přesvědčte se sami.

Sada plochých štětců ve 3 praktických velikostech se snadno dostanete do každého rohu. Tak nestojí opakovanému používání sady štětců a dokonalému výsledku lazury nic v cestě. Výroba má za sebou více než 200 let zkušeností v manufaktuře se štětci. Precizní práce není se sadou štětin žádný problém. Každý jednotlivý štětec od pictoris je ručně vyroben v německu.

Zaručujeme kvalitu. Za tímto účelem otřete všechny zbytky štětce a během vymývání jemně vytlačte štětiny sem a tam. Tětce od pictoris se nejlépe hodí pro lazuru na vnější lazuru, na dřevo, mořidlo na dřevo, nábytkový olej, lak na radiátory, silnou lazuru, ředění, lak, barvu na vnitřní straně, barvu plísní uvnitř.
ZnačkaPICTORIS #ad
VýrobcePictoris #ad
Výška0.79
Délka9.45
Šířka4.72
Číslo díluPremium Lasurpinsel
ModelkaPremium Lasurpinsel

3. WORKPRO

#ad

Sada lazurových štětců, plochý štětec a úhlový štětec 25 mm/38 mm / 38 mm / 50 mm praktický štětec na lak bez ztráty, dřevo FSC 100% certifikace, profesionální 4 kusy, WORKPRO Sada malířských štětců

#ad
WORKPRO #ad - Mnohostranné použití Šířka štětin obsahuje 25 mm/38 mm/38 mm/50 mm. Vysoce kvalitní štětec na lakploché štětce jsou vyrobeny ze 100% PBT. Tip: po použití ihned umyjte.

Použitelná barvavhodné pro všechny vodou ředitelné nátěry, lazury nebo moření s obsahem rozpouštědel. Jemné štětce pojmou více barev a poskytují hladký a rovnoměrný barevný efekt. Vynikající sada lakovacích štětců je ideální pro malování stěn nebo nanášení lazury na dřevo. To může splnit vaše různé potřeby. Tento produkt je kompletně vyroben ze dřeva z lesů certifikovaných FSC.

Komfortní dřevěná rukojeťergonomicky tvarované dřevěné rukojeti nabízejí dobrý pocit na omak a lehčí v ruce. Obzvlášť malá ztráta vlasůvšechny ploché a úhlové štětce mají kvalitní svěrku se silně slepenými štětinami a vlasy, proto téměř nikdy. Na rukojeti je děrovačka pro zavěšení.
ZnačkaWORKPRO #ad
VýrobceHang Zhou Great Star Industrial Co.,LTD #ad
Hmotnost0.84
Číslo díluW004905
ModelkaW004905

4. STONE REEF

#ad

široký štětec, natírání dřeva, plochý štětec, střapec, štětec, STONE REEF Pruhovač povrchů Premium 100% Made in Germany velikost 100 mm – lazurový štětec na dřevo zvenčí, tapetovací kartáč

#ad
STONE REEF #ad - Díky svobody kovu nemůže štětec rezav. Naše lišty stone reef se vyrábějí ručně v německu. Díky bezhranovému designu naší polypropylenové objímky se nemohou hromadit žádné zbytky barev na světičce nebo v objímce.

Ergonomická rukojeť z bukového dřeva přitom optimálně padne do ruky. Syntetické štětiny s dlouhou životností lze snadno čistit pod tekoucí vodou. Pohotovost, 3 barevné komory a o 40 % více štětin zajišťují extrémně vysokou absorpci barev a rovnoměrnou dávku barev. Přesvědčte se sami! Díky dlouhému vytvrzenému epoxidovému lepidlu je zabráněno uvolnění jednotlivých vláken.

Výroba se přitom ohlíží na více než 200 let zkušeností. Jsme za kvalitu. Tak si ušetříte drahocenný čas při natírání lazurovým štětcem. Díky tomu už nestojí nic v cestě opakovanému použití našeho profesionálního štětce a dokonalému výsledku natírání! Pohotovostní režim – velké plochy jako stěny, terasy a přístřešky lze rychle a snadno natírat.
ZnačkaSTONE REEF #ad
VýrobceSTONE REEF #ad

5. LUNEKUCK

#ad

Pro umělecké potřeby malování, 13 cm, štětec na malování, lazura, 1,4 cm, plochý štětec, dlouhý štětec na okno, LUNEKUCK Sada malých štětců 30 ks, plochý štětec s dřevěnou rukojetí, malování,, štětec

#ad
LUNEKUCK #ad - Husté štětiny drží více barvy a šetří čas. Měkké štětiny s dlouhou životností: s touto sadou měkkých nástěnných štětců se podaří jemné tahy štětcem. Ať už jste profesionál nebo začátečník, takže s nimi můžete pohodlně a přesně malovat. Tětiny pevně a bezpečně sedí v kovovém těsnicím kroužku, 4 cm široké a leží těsně u sebe.

Komfortní dřevěná rukojeť: Štětcové dřevěné rukojeti jsou hladce broušené a netříští se, namáhavých malířských projektech. Barevné štětce jsou 13 cm dlouhé a 1, lepidla nebo těžko čistitelných materiálů. Mnohostranné & znovu použitelné: naše malířské štětce lze použít na olejové a vodní barvy. Ošetřená dřevěná rukojeť je lehká a dobře padne do ruky, takže ji lze snadno použít i při dlouhých, můžete snadno natřít svou ložnici štětcem nebo namalovat obrázek. Jsou opakovaně použitelné, vodní barvy, olejové barvy, krycí laky, saténové barvy, snadno se čistí a lze je použít na akrylové barvy, epoxidové pryskyřice, moření, základní nátěry, kovové barvy, laky, vodu, křídové barvy, barevné směsi, barvy látek, plakátové barvy, emulze, lepidla a další!.

Naše potřeby pro malování štětcem neztratí snadno vlasy a konce jsou čistě střižené. Ideální pro malé práce, jakož i venkovní prostory, umění, obývací pokoje, jako jsou ložnice, skříních, dveřích, kuchyně a koupelny, plotech, jako jsou zahrady a terasy. Protože tato sada obsahuje mnoho štětců, lze je snadno vyprat a znovu použít. Pokud použijete štětec na vodou ředitelné barvy, můžete je použít jako jednorázové štětce a po použití barvy, 4 cm široké.
ZnačkaLUNEKUCK #ad
VýrobceJiujiangshiRuiouDianzishangwuyouxiangongsi #ad

6. ORGAFLIX

#ad

Střapce, ORGAFLIX Štětec na plochu 100 mm Premium – bez ztráty štětin – perfektní pro velké plochy, vnější lazura, štětec na dřevo, široký malířský štětec, štětec na štětiny, malování na nábytek,

#ad
ORGAFLIX #ad - Méně opotřebení běžných štětců a lepší výsledky. Ergonomická rukojeť z bukového dřeva přitom optimálně padne do ruky a podporuje příjemný a neúnavný způsob práce. Snadné čištění: díky svěrce z nerezové oceli a kartáči na štětiny s dlouhou životností je možné velmi snadné čištění vodou nebo lehkým rozpouštědlem.

Použitelný až 6 × déle než běžné malířské štětce. Náš slib: naše profesionální stěrka přispívá k tomu, že potřebujete méně barvy a času. Vysoce kvalitní high-tech vlákna z materiálu pbt/pet zajišťují nejjemnější a perfektní lakované povrchy. Mnohostranné použití: stěrka se výborně hodí pro všechny ve vodě rozpustné a lehce rozpouštědlové nátěrové média, kov, schody, terasy, lazury, jako jsou např. Díky nejmodernějšímu zpracování je zabráněno, že se téměř žádná vlákna nemohou uvolnit.

Dřevo, ploty, plast, nábytek, přístřešky pro auta atd. Doporučujeme štětec před prvním použitím vymýt. Barvy, laky, dveře, akryl. Až o 30 % více absorpce barev při rovnoměrném dodání, vede k přesným výsledkům bez šmouh v nejvyšší profesionální kvalitě. Optimální použití na všech površích např. Perfektní nátěr: jemné, měkké a tvarově stabilní speciální štětiny zajišťují nejlepší výsledky.
ZnačkaORGAFLIX #ad
VýrobceORGAFLIX #ad
Výška1.18
Délka9.45
Šířka3.94
Číslo díluFS100 2er-Set
ModelkaFS100-LP60-LP30

7. ORGAFLIX

#ad

Lazuru, olejový štětec, vnější lazury, plochý štětec, křídová barva – perfektní pro velké plochy, akryl, lazuru, štětec na dřevo, ORGAFLIX Štětec na plochu 100 mm + 120 mm na olej, moření, sada štětců

#ad
ORGAFLIX #ad - Vlažnou vodou a mýdlem a následně jemně vytlačit, dokud se nerozpustí všechna volná vlákna nebo nátěrová média. Jednoduše praktické: inovativní sada stěrek na plochy od orgaflix je nepostradatelnou sadou štětců pro náročné domácí kutily až po malířské profesionály.

Perfektní nátěr: husté a tvarově stabilní smíšené štětiny s vysokou absorpcí barev a rovnoměrným vydáváním zajišťují nejlepší výsledky a přesné výsledky v profesionální kvalitě. Přesvědčte se sami. Olej, ploty, terasy, lazury, křídové barvy. Příslib kvality: spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě. Kvalitně světlá směs štětin s 90% topy zajišťuje nejjemnější lakované povrchy bez šmouh. Dřevo, akrylové laky, nábytek, plast a parketové podlahy, moření, dveře, kov, schodiště, laky, přístřešky pro auta atd.

Optimální použití na všech površích jako např. Díky šířce 100 a 120 mm lze velké plochy optimálně zpracovat v nejkratším čase. Pokud by se s vaší objednávkou něco neshodovalo, dostaneš naši 30denní záruku vrácení peněz, aniž byste museli být. Ikovná, nelakovaná rukojeť z přírodního dřeva přitom optimálně padne do ruky a podporuje příjemný a neúnavný způsob práce.
ZnačkaORGAFLIX #ad
VýrobceORGAFLIX #ad
Číslo díluFS100 2er-Set
ModelkaFS100-LP60-LP30

8. Connex

#ad

Connex 3dílná sada štětců – pro barvy na vodní bázi a rozpouštědla – tři ploché štětce se šířkou 30 – 60 mm – světlé plastové štětiny – tloušťka štětin 6 / malířský štětec / COXB365100

#ad
Connex #ad - Snadné čištění: štětiny lze rychle a jednoduše omýt | Štětce lze použít opakovaně | Tip: Před prvním použitím štětec vymyjte a zbavte se volných vlasů. Perfektní výsledek: vysoce kvalitní a jemné plastové štětiny s tloušťkou štětin 6 zajišťují rovnoměrný výsledek roztírání | Ideální absorpce barev a silná schopnost uchování barev štětců díky roztaženým špičkám.

Mnohostranně použitelný: pro použití s nátěry na vodní bázi a rozpouštědly | ideální pro malování nástěnnými a disperzními barvami | střední a velké plochy bez námahy přemění díky různým plochým štětcům.

Funkční sada: skládá se z různých plochých štětců | pro domácí kutily v dílně, domácnosti a zahradě | praktický kompletní balíček se šířkou štětce 30, 50 a 60 mm. Pohodlná manipulace: ergonomicky tvarované rukojeti nabízejí dobrý pocit na omak a dobře padnou do ruky | Štětce lze díky otvoru v rukojeti řádně zavěsit a úsporně uložit v dílně.
ZnačkaConnex #ad
VýrobceConnex #ad
Výška3.15
Délka7.09
Hmotnost0.66
Šířka7.09
Číslo díluCOXB365100
ModelkaCOXB365100
ZárukaDvouletá záruka.

9. Schuller Eh'klar

#ad

100 a 120 mm, Schuller Eh'klar Sada lazurových štětců 71140 Timber FS PRO 3dílná sada 70

#ad
Schuller Eh'klar #ad - Sada lazurových štětců s plastovou násadou, která jsou vhodná speciálně pro lazury a ochranu dřeva. Top tvarovaná plastová násada. Vysoce kvalitní sada štětců, pozinkované svorky, plně lepené. Pro profesionální a domácí použití v dílně, domácnosti, zahradě a staveništi. Lasurní štětce v různých velikostech.
ZnačkaSchuller Eh'klar #ad
VýrobceSCHULLER EH'KLAR #ad
Výška2.8
Délka10.43
Šířka7.01
Číslo dílu71140
Modelka71140

10. HARDY WORKING TOOLS

#ad

6 ks, HARDY WORKING TOOLS Sada plochých štětců 6dílná, lakový štětec série *45*, 6 kusů – šířka 35 mm, sada malířských štětců s dřevěnou rukojetí, sada štětců A0205-450615

#ad
HARDY WORKING TOOLS #ad - Sada obsahuje 6 štětců, jejichž nákup je racionální a dlouhodobá investice. Nářadí je praktické použití, protože jej lze použít pro různé druhy malířských prací v souvislosti s ochranou dřeva. Syntetická vlákna stabilizují štětiny a propůjčují jim pružnost, zatímco přírodní vlákna zaručují dobrou absorpci. Rukojeť je pevná a bezpečně padne do ruky, což zvyšuje tempo malování. Ka štětce je 35 mm, což v praxi znamená, že je vhodný pro práci na malých a úzkých površích.
ZnačkaHARDY WORKING TOOLS #ad
VýrobceKAEM Sp. z o.o. Sp. K. #ad
Výška1.97
Délka9.06
Šířka3.15
Číslo díluA0205-450615
ModelkaA0205-450615