Top 10 Pinnwand Küche – Křídové tabule

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KalaMitica

#ad

KalaMitica Magnetická tabule černá – křídová tabule magnetická, magnetická nástěnka pro každý druh magnetů – antracitová – 56 × 38 cm

#ad
KalaMitica #ad - Jednoduše připevněte na stěnu pomocí dodané sady šrouby, hmoždinky a kryty šroubů nebo pomocí montážního lepidla. Díky zapuštěným otvorům šrouby "zmizí" a povrch křídové tabule je dokonale vyrovnaný.

Můžete je zavěsit jak horizontálně, tak vertikálně. Ekologický produkt vyrobený v Itálii s exkluzivní recyklovanou barvou a kartonovým obalem certifikovaným FSC. Ideální pro připevnění magnetů na dovolenou nebo jako magnetická nástěnka na fotografie, lístky a poznámky. Vytvořte si pořádek v kuchyni, na chodbě, v koupelně a mějte vše po ruce s magnetickými nádobami a příslušenstvím od KalaMitica Magnetic System.

Ocelová nástěnná tabule pro všechny druhy magnetů. Jednoduše otřete vlhkým hadříkem nebo jemným čisticím prostředkem. Kalamitica magnetický systém: bavte se a vytvořte si nové vertikální místo! Navštivte náš obchod a objevte všechna naše magnetická řešení pro domácnost, bary, školy, kancelář, restaurace a hotely. Pište poznámky a zprávy křídou.
ZnačkaKalaMitica #ad
VýrobceSgaravatti #ad
Výška0.05
Délka22.05
Hmotnost3.09
Šířka14.96
Číslo dílu60038-102-000
Modelka60038-102-000
Zárukavýrobce 2 roky.

2. Smart Bee

#ad

Doppelseitig, trocken abwischbar, persönliches kleines Whiteboard für Schoß, für Schule und Zuhause, Küche, Büro, Trockenabwischbare Tafeln für Klassenzimmer, 22,9 x 30,5 cm, Schreibtisch, 25 Stück

#ad
Smart Bee #ad - Erhöhen sie ihren Unterricht, sauberen trocken abwischbaren Schoßbrettern. Mit glatten runden ecken wird die Sicherheit priorisiert, um eine sorgenfreie Erfahrung für Kinder und Schüler gleichermaßen zu gewährleisten. Doppelseitige dry erase board: unsere kleinen trocken abwischbaren tafeln bieten doppelten Platz zum Schreiben von Ideen und Lernen.

Verschönern sie ihr klassenzimmer, Büro oder Zuhause mit diesen vielseitigen, benutzerfreundlichen Mini-Whiteboards. Verbringen sie mehr Zeit mit der Konzentration auf Produktivität und weniger auf Wartung. Unentbehrliches klassenzimmer: nutzen sie die kraft des interaktiven lernens mit unseren Whiteboards für Schulen und Klassenzimmer. Wischen sie mühelos markierungen weg, Brainstorming und Organisation mit diesen zeitsparenden, so dass Platz für endlose Ideen und reibungslose Lernübergänge bleibt. Tragbar und vielseitig: verwenden sie es, um nachrichten oder lustige notizen für familienmitglieder oder Mitbewohner zu hinterlassen, um die Kommunikation und Bindung zu verbessern.

Umweltfreundlich: unsere mini-tafeln sind eine ausgezeichnete papierlose Alternative, sie helfen, Abfall und Umweltbelastung zu reduzieren. Leicht zu reinigen: erleben sie problemloses lernen und kreativität mit der leicht zu reinigenden oberfläche unserer trocken abwischbaren Tafeln. Behalten sie den Überblick über Termine, wichtige Termine oder Kurzreferenzen direkt an Ihrem Schreibtisch. Von interaktiven lektionen bis hin zu kollaborativem Brainstorming sind diese trocken abwischbaren Laptops der Schlüssel zu einer bereicherten und erfolgreichen Bildungsreise.
ZnačkaSmart Bee #ad
VýrobceSmart Bee #ad
Číslo díluSB-25-Pack
ModelkaSB-25-Pack

3. HAUS Spatz

#ad

HAUS Spatz® Magnetická křídová tabule s dřevěným rámem a křídou cca A4 I magnetická tabule rustikální, postavení nebo magnetickému upevnění, k zavěšení

#ad
HAUS Spatz #ad - Flexibilní – tabuli můžete používat jako nástěnnou tabuli, s kovovými nohami ji můžete postavit kamkoli nebo upevnit na magnetické povrchy. Robustní a dlouhá životnost – křídová tabule byla vyrobena vysoce kvalitní ruční prací.

Možnosti použití – rustikální ve vintage designu vhodné pro každý styl zařízení nebo příležitost. Magnetická – psací plocha je magnetická, proto se černá tabule hodí také jako magnetická tabule, tabule na poznámky nebo do kanceláře. Použijte je na svatbách, jako stojánek, zákaznická zarážka nebo rodinná tabule. To jak horizontálně, tak vertikálně. Křídovou tužkou – tabuli můžete popisovat všemi ve vodě rozpustnými křídami a vlhkým hadříkem vše opět beze zbytku odstranit. Psací plocha je odolná proti poškrábání.
ZnačkaHAUS Spatz #ad
VýrobceTrifolium Trading UG (haftungsbeschränkt) #ad
Výška0.59
Délka14.17
Šířka10.63
Číslo dílu211120-01

4. QUEENLINK

#ad

Kanceláře bílá, bulletin, rustikální retro, černá deska, nástěnná, do domácnosti, 60 x 90 cm, bílá, dřevěný rám, školy, křídová tabule, QUEENLINK Magnetická křídová tabule

#ad
QUEENLINK #ad - Neváhejte se na nás obrátit, pokud máte jakékoliv dotazy. Poprvé vám poskytneme uspokojivé řešení. Lze jej použít jako tabulku se zprávami jako vzpomínku na věci, naše křídová tabule jsou vynikající volbou. Ať už do kanceláře nebo doma, takže můžete zaznamenat svou inspiraci kdykoli a kdekoli, hodí se ke každému dekorativnímu stylu.

Snadné vytírání povrch magnetické křídové tabule se nikdy nebude skvrnit, duchovat, poškrábat nebo promáčknout. Matný povrch má krásnou texturu a píše hladce a zřetelně. 45 x 60 cm 60 x 90 cm lze použít pro různé potřeby v kancelářích, na party, restauracích, svatbách, kavárnách atd. Funguje dobře s křídou a tekutou křídou, snadno se otírá vlhkým hadříkem. Ekologický a recyklovatelný používáme recyklovatelný mdf rám, ale vypadá stejně jako pravý dřevěný rám. Stabilní dekorativní rám vintage bílý mdf rám dodává vintage styl, nebo jako personalizovaná dekorace pro váš vlastní prostor.

Záruka servisu queenlink se zavazuje k zajištění kvality, právu na vrácení zboží a celoživotní zákaznický servis. Dodává se s montážním příslušenstvím a může jej snadno nainstalovat jedna osoba. Použití mdf desky nejen zvyšuje životnost křídové tabule, nejedná se o dřevěný rám, ale také chrání ekologické prostředí. Snadná instalace naše magnetická křídová tabule lze umístit horizontálně nebo vertikálně, kuchyních, v závislosti na velikosti místnosti a preferencích každé osoby.
ZnačkaQUEENLINK #ad
VýrobceQUEENLINK #ad
Výška1.18
Délka22.44
Hmotnost6.88
Šířka35.43
Číslo díluDE-MDF-5790-1

5. Navaris

#ad

Držák, křída, memoboard, magnetické strany – magnetická stěna k obracení s magnety, Navaris Magnetická tabule bílá tabule 2v1 – 60 × 40 cm, křídová tabule

#ad
Navaris #ad - Lze umístit horizontálně i vertikálně. Rozsah dodávky: 1× oboustranná magnetická tabule z mdf lisované dřevo a černé oceli s rámem z borového dřeva 60 × 40 × 1, 5 cm, 6 × barevná, 6× magnety barevné, 1× zvýrazňovač černý, 12× křída 6 × bílá, 1× šňůra a upevňovací sada.

Přitažlivá síla: obě strany této nástěnné tabule jsou magnetické, popisovatelné a omyvatelné. ErnÁ na bÍlÉ: s touto oboustrannou magnetickou nástěnkou včetně dřevěného rámu zabijete dva mouchy jednou ranou. Také top jako dárek! Boční výměna: praktická kombinovaná deska se na stěnu připevňuje pomocí bílé závěsné šňůry 50 cm a dvou háčků a lze ji tak bez problémů otočit.

Na jedné straně křídou popisovatelná tabule v černé barvě, na druhé tabuli v bílé barvě. Multifunkční: poznámková tabule se hodí pro použití doma, např. V kuchyni, v dětském pokoji nebo v kanceláři. Texty a poznámky lze opět odstranit vlhkým hadříkem nebo houbičkou.
ZnačkaNavaris #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška1.38
Délka25.2
Šířka17.83
Číslo dílu46082.02
Modelka46082.02_m002028

6. Navaris

#ad

Magnetů, Navaris Kombinovaná tabule z křídové tabule a korkové nástěnky – nástěnka na poznámky 60 x 40 cm s magnetickou tabulovou fólií korková stěna – vč. křídy piny

#ad
Navaris #ad - Rozsah dodávky: magnetická tabule s rámem z borového dřeva se skládá z mdf lisované dřevo, korku a bagasy. Kombiboard 3 v 1: v tomto pinboardu od navaris s rámem z borového dřeva je integrována nejen korková deska, ale také popisovatelná a znovu omyvatelná černá tabulová fólie, která současně funguje jako magnetická nástěnka.

Opět popisovatelné: magnetickou nástěnku lze popsat a pomalovat pomocí dodané křídy. FunkČnost a deko: tabulka s nástěnkou kombi wunderder se hodí jako týdenní plánovací kalendář v kuchyni, na poznámky v kanceláři nebo také jako individuální tabule na psaní v dětském pokoji.

Následně lze obsah opět odstranit vlhkým hadříkem nebo houbičkou. Mesage board: skvělý nápad na dárek! udělejte někomu radost touto jedinečnou magnetickou stěnou s korkovou tabulí – např. Jako plánovač nebo školní tabule pro děti. Navíc obdržíte 4 kusy bílé křídy, plechu, lepenky, 3 magnety, 10 špendlíků a sadu pro upevnění na stěnu.
ZnačkaNavaris #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška0.98
Délka24.02
Šířka16.14
Číslo dílu50000.01
Modelka50000.01_m000755

7. TORASO

#ad

Magnetische Oberfläche, TORASO Kreidetafel-Kalender & Korktafel, schwarz gerahmte Tafel/Kalender/Kork-Kombitafel ZHHB-BK-6074, Kombination Kreidetafel & Pinnwand, 59,9 x 73,7 cm

#ad
TORASO #ad - Der korkteil an der unterseite kann zum anstecken von Bildern, Pinnwand und Anzeigetafel: Die magnetische Kreidetafel kann verwendet werden, um To-Do-Listen, Notizen oder Gutscheinen verwendet werden. Magnete und Marker sind nicht im Lieferumfang enthalten.

Es ist ein guter helfer für Angestellte, Ihre Arbeitsaufgaben, Manager, um tägliche Aufgaben zu helfen. Schreibtafel, termine oder monatliche pläne zu schreiben. Einfach aufzuhängendieser modische kreidetafel-kalender ist voll funktionsfähig und bringt einen antiken Stil in Ihr Zuhause oder Büro. Und es kann einfach mit dem mitgelieferten Aufhängezubehör aufgehängt werden. Hochwertiges aussehen und vielseitige anwendungen: Der robuste schwarze dekorative Rahmen im Retro-Stil verleiht einen Premium-Look, Büro, perfekt für Zuhause, Küche oder Restaurant.

Ein guter assistent für arbeit und leben: diese monatskalender-tafel kann ihnen helfen, Lehrer, studenten, Eltern und Kinder, um jedes Event und Datum im Auge zu behalten oder als To-Do-Liste zu verwenden, Klassenpläne oder Wachstumsziele zu sortieren. Größe23. 6 "x 29" kreidetafel-kalender mit magnetischer Oberfläche und Korktafel/Pinnwand.
ZnačkaTORASO #ad
VýrobceTORASO #ad
Výška0.7
Délka29.2
Šířka23.6
Číslo díluBK-6074
ModelkaBK-6074

8. KaRoFoilFIX

#ad

KaRoFoilFIX Samolepicí a magnetická vinylová tabulová fólie v různých velikostech | barva: černá | vč. křídové tužky + 10dílná sada magnetů | křídová tabule | samolepicí fólie L Memoboard 60 x 60 cm

#ad
KaRoFoilFIX #ad - Fólie je jednostranně samolepicí a drží na různých površích. Křídová tužka + 10 magnetů je součástí dodávky – neobsahuje žádné škodlivé látky – ideální také pro děti.

Lze popsat křídou nebo křídami – suché a vlhké čištění – povrch lze jednoduše otírat a znovu použít. Fólie obsahující železo je flexibilní základnou pro magnety. Značková kvalita karofoilfix – vyrobeno v Německu vítěz testu 2019. Samolepicí a magentický – bez pvc a 100% recyklovatelný – zaručeně žádné popisy na železo – vysoká odolnost a extrémně dlouhá životnost. 100% záruka spokojenosti – pokud byste přesto nebyli 100% spokojeni, vrátíme Vám kupní cenu v plné výši.
ZnačkaKaRoFoilFIX #ad
VýrobceKaRo Products GmbH #ad
Číslo díluTafelfolie_E&R

9. 4 THOUGHT

#ad

Vintage, Küche, Menütafel für Zuhause, gerahmt, Café, Kreidetafel für Wand, 4 THOUGHT Magnetische Kreidetafel, Schule, weiß, dekorative Tafel, Büro, 50,8 x 71,1 cm

#ad
4 THOUGHT #ad - Machen sie sich keine sorgen mehr, mit der Sie mühelos Notizen, wichtige Papiere zu verlieren oder mit Klebeband oder Nadeln zu kämpfen. Es wird mit allen notwendigen Befestigungsmaterialien geliefert, 71, so dass es einfach an jeder Wand aufgehängt werden kann. Ob in ihrer küche, diese magnetische kreidetafel ist so konzipiert, Erinnerungen für Ihre Familie zu hinterlassen oder inspirierende Zitate zu präsentieren – die Möglichkeiten sind endlos.

Leicht zu schreiben und zu reinigen mit ihrer glatten oberfläche bietet diese kreidetafel ein freies Schreiberlebnis. Problemlose installation die installation der magnetischen kreidetafel für die wand ist ein kinderspiel. Es ist nicht nur eine praktische Pinnwand, die sich nahtlos in jeden Einrichtungsstil einfügt. Verwenden sie dieses memoboard, um Ihre Einkaufsliste aufzuschreiben, Büro, um Ihren Alltag auf vielfältige Weise zu verschönern. Wir haben 3 verschiedene größen zur auswahl: 61 x 45, 8 cm und 91, 7 cm, 1 x 50, 4 x 61 cm. Egal, to-do-listen erstellen oder eine klasse unterrichten, keine Geisterbilder und keine Flecken, ob Sie Ideen aufschreiben, die Kreidetafel bietet müheloses Schreiben und Löschen, so dass es ein Kinderspiel ist, Ihre Gedanken zu organisieren.

Magnetische oberfläche die magnetische kreidetafel verfügt über eine langlebige magnetische Oberfläche, Fotos und wichtige Dokumente befestigen können. Stilvoller weißer rahmen: unsere magnetische kreidetafel misst 3, 7 cm und verfügt über einen eleganten weißen Strukturrahmen, sondern dient auch als dekorative Tafel, der jedem Raum einen Hauch von Eleganz verleiht. Verwandeln sie jeden Raum in wenigen Minuten in einen funktionalen und stilvollen Bereich.
Značka4 THOUGHT #ad
Výrobce4 THOUGHT #ad
Výška5
Délka28
Šířka20
Číslo dílu4T-MDFBB-WH-2820
Modelka4T-MDFBB-WH-2820

10. Navaris

#ad

Magnetů, Navaris Kombinovaná tabule z křídové tabule a korkové nástěnky – nástěnka na poznámky 60 x 40 cm s magnetickou tabulovou fólií korková stěna – vč. křídy piny

#ad
Navaris #ad - Kombiboard 3 v 1: v tomto pinboardu od navaris s rámem je integrována nejen korková deska, ale také popisovatelná a znovu omyvatelná černá tabulová fólie, která současně funguje jako magnetická nástěnka.

Opět popisovatelné: magnetickou nástěnku lze popsat a pomalovat pomocí dodané křídy. Následně lze obsah opět odstranit vlhkým hadříkem nebo houbičkou. Mesage board: skvělý nápad na dárek! udělejte někomu radost touto jedinečnou magnetickou stěnou s korkovou tabulí – např. Rozsah dodávky: vedle zarámované magnetické tabule z mdf lisované dřevo, korku a bagasy obdržíte 4 kusy bílé křídy, 3 magnety, lepenky, plechu, 10 špendlíků a sadu pro upevnění na stěnu.

FunkČnost a deko: tabulka s nástěnkou kombi wunderder se ideálně hodí jako týdenní plánovací kalendář v kuchyni, na poznámky v kanceláři nebo také jako individuální tabule na psaní v dětském pokoji. Jako plánovač nebo školní tabule pro děti.
ZnačkaNavaris #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška1.06
Délka23.62
Hmotnost0.16
Šířka15.75
Číslo dílu43226
Modelka43226_m002028