Top 10 Smart Home Zentrale – Jističové panely

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Homematic IP

#ad

151965A0, Centrála chytré domácnosti Smart Home CCU3 včetně licence Mediola AiO Creator Neo

#ad
Homematic IP #ad - Je možný design individuálních aplikací pro chytrý telefon a tablet přes AIO Creator Neo. Podpora komunikačních komponentů Homematic IP a Homematic a zařízení Wired.

Nabízí mnoho možností individuální konfigurace a ovládání přes osvědčené WebUI přes internetový prohlížeč. Upozornění: ccu3 není s aplikací Homematic IP a cloudem Homematic IP kompatibilní. Výkonná centrála pro profesionály v oblasti chytré domácnosti na lokální a komfortní ovládání inteligentního domova. Bose, sonos, Teufel, Digitus atd. Nejvyšší bezpečnost díky šifrování aes-128 a použití komunikačního protokolu Homematic IP a Homematic. Výkonný hardware s 4jádrovým procesorem ARM, 64bitová architektura a odolná 8GB Flash paměť. Díky pluginům mediola je možné připojit celou řadu dalších systémů např.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceeQ-3 AG #ad
Výška5.35
Délka1.38
Hmotnost0.42
Šířka4.69
Číslo dílu151965A0
ModelkaHmIP-CCU3
ZárukaZáruka dva roky od data nákupu.

2. Homematic IP

#ad

140887A0, Homematic IP Access Point, Smart Home Gateway s bezplatnou aplikací a hlasovým ovládáním přes Amazon Alexa

#ad
Homematic IP #ad - Jednoduše kombinujte s nástěnným termostatem. Individuální topné profily pro větší pohodlí v každodenním životě.

Obsahuje čtyři radiátorové termostaty - základní pro potřeby vytápění a úspory energie až 30 procent pro jednu až čtyři místnosti. Obsahuje přístupový bod pro nastavení a ovládání Homematic IP Smart Home pomocí bezplatné aplikace. Lze použít také pro bezpečnostní funkce současně. Praktická sada pro váš vstup do inteligentního řešení vytápění. Obsahuje dva magnetické okenní a dveřní kontakty pro automatické snižování teploty během ventilace.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceeQ-3 AG #ad
Výška4.65
Délka4.09
Hmotnost0.34
Šířka1.02
Číslo dílu140887A0
ModelkaHmIP-HAP
ZárukaDvouletá záruka od data nákupu prostřednictvím prodejce

3. HOMEPILOT

#ad

Bílá, HOMEPILOT Gateway Premium – centrála Smart Home pro ovládání všech chytrých produktů HOMEPILOT přes bezplatnou aplikaci

#ad
HOMEPILOT #ad - Díky lokálnímu ukládání příslušných informací o zařízení a rutin lze vaši chytrou domácnost ovládat i bez připojení k internetu. Kompatibilní s amazon alexa, Google Assistant, Apple Shortcuts a Philips Hue. Centrála smart home pro ovládání všech chytrých produktů HOMEPILOT prostřednictvím bezplatné aplikace. Až pro 100 zařízení: umožňuje vytváření skupin, rutin a rozsáhlé automatické funkce. S bezplatnou aplikací android a ios můžete zcela jednoduše ovládat zařízení a vytvářet individuální automatizace.
ZnačkaHOMEPILOT #ad
VýrobceDELTA DORE RADEMACHER GmbH #ad
Výška3.54
Délka8.27
Hmotnost0.31
Šířka7.87
Číslo dílu15001001
Modelka15001001
Záruka24 měsíců

4. SONOFF

#ad

SONOFF NSPanel Smart Scene Wi-Fi nástěnný spínač, WiFi Smart Switch, 2 Way Smart Home Control panel pro teplotu a vlhkost vzduchu, chytré světlo, pracuje s hlasovými asistenty Alexa a Google Home

#ad
SONOFF #ad - Vaše domácí přístroje můžete ovládat jednoduchým hlasovým ovládáním. Vše v jednom ovládacím centru nástěnný spínač sonoff nspanel wlan vám pomůže používat určité scénické režimy v různých scénách jedním klepnutím. Znáte čas a počasí wifi spínač sonoff nspanel se zabudovanými senzory a wifi spojením může nástěnný spínač NSPanel Smart Scene aktualizovat v reálném čase počasí, vnitřní teplotu, venkovní teplotu, čas a datum.

Několik možností ovládání můžete ovládat dvoukanálový spínač, aplikaci ewelink a sonoff nspanel; kromě toho podporuje SONOFF NSPanel smart spínač Alexa, Alice, dotykový displej, Google Assistant. Vedle scénářského řízení je kompatibilní s téměř všemi zařízeními SONOFF a centrální řídicí funkcí kontrolní skupiny. Integrovaný hmi panel chytrý nástěnný spínač sonoff nspanel integrovaný centrálně hmi panel, inteligentní nástěnný spínač a inteligentní osvětlení, inteligentní regulace teploty a vlhkosti, promění váš domov v pohodlné a inteligentní místo.

Termostat pro domácí automatizaci chytrý spínač sonoff nspanel s vestavěným výkonným termostatem můžete nastavit různé vnitřní teploty pro různá časová období a NSPanel automaticky spustí topné nebo chladicí zařízení podle vašich podmínek nastavení, aby byl prostor udržován na příjemné teplotě.
ZnačkaSONOFF #ad
VýrobceSONOFF #ad
Výška1.65
Délka3.39
Hmotnost0.11
Šířka3.39
Číslo díluNSPanel-EU
ModelkaNSPanel-EU

5. Hama

#ad

Pro ovládání Smart Home, nástěnný displej, dotykový displej 4", Centrální obrazovka Smart Home

#ad
Hama #ad - V kombinaci s monitorovací kamerou přímo na displeji rozpozná, kdo stojí za dveřmi a komunikuje přes mikrofon. Chytrý displej s obrázkem, mikrofonem a reproduktorem: např. Rozsah dodávky: 1x centrála smart home 8, 6 x 4, 6 x 8, montážní materiál pro montáž pod omítku s připojením na fázi a nulový vodič, 2 cm, s datem, teplotou, časem, 1x návod k rychlému startu.

Home control pro chytrý domov: s pouhým chytrým displejem máte přehled o svém kompletním systému Smart Home – s centrálou Smarthome ovládáte všechny produkty Hama Smart Home na jednom místě.

Displej zigbee: displej smart home má integrovanou bránu Zigbee – tak můžete ovládat všechny přístroje se Zigbee 3. 0 na dotykovém displeji. Displej smart home s dotykovou obrazovkou: dotykem a přejetím prstem stejně jednoduché jako chytrý telefon, plochy s rychlým přístupem provedou obratem ruky požadovanou akci, aktivují také scény a automatizace.
ZnačkaHama #ad
VýrobceHama #ad
Výška3.39
Délka1.65
Hmotnost0.47
Šířka3.39
Číslo dílu00176625
Modelka00176625

6. Aqara

#ad

Aqara Centrální Smart Home M2, HomeKit a IFTTT, Smart Home Bridge pro poplašné zařízení, domácí automatizace, infračervené dálkové ovládání, Google Assistant, kompatibilní s Alexa, kabelové připojení,

#ad
Aqara #ad - Rj45-ethernet port a usb síťový zdroj: kabelové připojení přes rj45-ethernet pro větší stabilitu a kratší dobu odezvy. Podpora Zigbee 3. 0 je kompatibilní se všemi aktuálními zařízeními Aqara založenými na nejrychlejší, nejstabilnější a energeticky nejúčinnější technologii.

Upozornění: centrála aqara smart home m2 vyžaduje bezpečné 2, 4 ghz wlan síťové připojení. Smart home a poplašný systém: pracuje se všemi přístroji aqara a vytváří kompletní systém smart home. Apple homekit, google assistants, Alexa, IFTTT a další jsou kompatibilní. Centrála aqara smart home m2 je vybavena vestavěným reproduktorem, který lze používat různými způsoby: bezpečnostní varování, dveřní zvonek, budík a konfigurovatelné vyzváněcí tóny dětská zařízení Aqara jsou nutná. Flexibilnější instalace pomocí usb síťového zdroje doporučujeme powerbanku s přímým nabíjením.

Rozsáhlá kompatibilita: aqara smart home centrale m2 činí vaše zařízení aqara kompatibilní s celou řadou systémů Smart Home a hlasových asistentů. Rozbočovač aqara m2 smart home se může spojit s až 128 zařízeními Aqara je nutný opakovač igbee. 360° infračervené ovládání: ovládejte svá stávající ir zařízení, jako jsou ventilátory, klimatizace a televizory z každé místnosti pomocí hlasového a chytrého ovládání pouze uvnitř.
ZnačkaAqara #ad
VýrobceAqara #ad
Výška1.12
Délka3.94
Hmotnost0.29
Šířka3.94
Číslo díluHM2-G01
ModelkaHM2-G01

7. Somfy

#ad

TaHoma Switch | intelligente Smart Home, Zentrale | Kompatibel mit io-, RTS- Technologien & Zigbee 3.0 | Sprachsteuerung mit Amazon Alexa, Appple HomeKit & Google Assistant, Somfy 1870595

#ad
Somfy #ad - Individuelle Szenarien per Knopfdruck automatisch starten. Steuern sie die geräte einzeln oder in Gruppen über die App.

3 möglichkeiten zur steuerung der angeschlossenen Geräte in Ihrem Haus: TaHoma App, Sprachsteuerung & die TaHoma Switch. Kompatibel mit den somfy funktechnologien io & rts | Zigbee 3. 0 | enocean zur steuerung von rollläden, Beleuchtungen, Alarmanlagen, Jalousien, Thermostate, Sensoren uvm. Bis zu 200 Produkte integrierbar. Vorprogrammierung zur Steuerung Ihrer motorisierten Ausrüstung zu bestimmten Zeiten. Verbindung erfolgt per WLAN - flexible Positionierung im Haus.
ZnačkaSomfy #ad
VýrobceSomfy #ad
Výška9.84
Délka6.3
Hmotnost0.97
Šířka6.3
Číslo dílu1870595​​
Modelka1870595
Záruka2 year manufacturer.

8. homee

#ad

Steuerung per App, vernetzt Geräte u.a. von Philips, Osram Lightify, Paulmann, Sprachsteuerung mit Alexa und Google, Siri Shortcuts, homee Smart Home Starter-Set mit Zentrale und Zigbee Cube

#ad
homee #ad - Jistá budoucnost & modulární možnost rozšíření. Dné předplatné, žádné měsíční náklady. Kompatibilní s netatmo, homeMatic, AVM Fritz. A mnohé další. Jednoduchá instalace & ovládání přes aplikaci. Centrální řídicí jednotka pro všechny moduly Homee.
Značkahomee #ad
Výrobcehomee #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0
Šířka19.69
Číslo díluHOMEE-0014
Modelkahomee HOM1001BC + HOM1004ZB

9. Bosch Smart Home

#ad

Bosch Smart Home Controller II, chytrý hub, Gateway pro ovládání systému Bosch Smart Home český jazyk nelze zaručit

#ad
Bosch Smart Home #ad - Zabezpečení dat: smart hub ukládá všechna data lokálně a zajišťuje kontrolu dat u partnerských služeb založených na cloudu a šifruje komunikaci mezi ovladačem a aplikací i na cestách.

Komunikační rozhraní: smart hub spojuje komunikaci mezi propojenými přístroji Bosch Smart Home a řídí funkce, scénáře a automatizace v systému. Automatické aktualizace: pravidelné aktualizace brány neustále rozšiřují funkce ovladače a zajišťují, že je systém Bosch Smart Home stále chytřejší. Centrální řídicí jednotka: spojuje zařízení bosch smart home a vybraná partnerská zařízení přes rádiový protokol Zigbee a je připravena na mezinárodní Smart Home Standard Matter. Rozsah dodávky: 1x smart home controller ii, 1x síťový kabel usb-a na usb-c, 1x uk adaptér, 1x síťový zdroj, 1x eu adaptér, síťový kabel rj45, příručka.
ZnačkaBosch Smart Home #ad
VýrobceBosch Smart Home #ad
Výška3.94
Délka3.94
Hmotnost0.24
Šířka1.14
Číslo dílu8750002101
Modelka8750002101

10. smart-home-komponente

#ad

Google, eWeLink USA, NSPanel Smart Switch – Smart Home, Alexa, černý

#ad
smart-home-komponente #ad - Termostat pro domácí automatizaci: s výkonným vestavěným termostatem můžete nastavit různé vnitřní teploty pro různá časová období a NSPANEL automaticky zapne topení nebo chlazení podle nastavených podmínek, aby se místnost udržela na příjemné teplotě.

Vestavěný hmi panel sonoff nspanel integrované centrální ovládání hmi, inteligentní regulace teploty a inteligentní nástěnný spínač, který promění váš domov v pohodlné a inteligentní místo. Kromě scénářského řízení je kompatibilní s téměř všemi zařízeními Sonoff a funkcí centrálního ovládání. Několik možností ovládání: k ovládání sonoff nspanel můžete použít dvoukanálové spínače, dotykový displej a aplikaci eWeLink; Sonoff NSPanel podporuje Alexa, Alice, Google Assistant a dokonce i zástupce Siri, své domácí přístroje můžete ovládat jednoduchým hlasovým ovládáním.

Znáte čas a čas: s integrovanými senzory a wi-fi připojením může inteligentní nástěnný spínač od NSPanel v reálném čase aktualizovat vnitřní teplotu, čas a datum. Vše v jednom kontrolním centru: s nspanel můžete určité scénické režimy realizovat v různých scénách pouhým jedním dotykem.
Značkasmart-home-komponente #ad
Výrobcesmart-home-komponente #ad
Výška4.72
Délka1.97
Šířka3.15
Číslo díluNSPanel Smart Switch
ModelkaNSPanel Smart Switch