Top 10 Spielküche Kunststoff – Sady do dětské kuchyňky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Green Toys

#ad

17-teilig, Green Toys, Teeservice für Kinderküche, nachhaltiges Küchenspielzeug für Kinder ab 24 Monaten, Spielküche, Rollenspiel

#ad
Green Toys #ad - Hodiny dlouhou veselý zelený zábava zaručena. Průměr čajové konvice: 115 mm. Se skládá z 17 hracích prvků. Ajový servis. Věk: 2 + let.
ZnačkaGreen Toys #ad
VýrobceGreentoys #ad
Výška10.24
Délka12.2
Hmotnost0.95
Šířka4.33
Číslo díluTEA01R
ModelkaTEA01R
ZárukaGesetzliche Gewährleistung

2. KidKraft

#ad

KidKraft Deluxe sada na vaření z kovu s potravinami na hraní pro dětskou kuchyni, 63186, hračka pro děti od 3 let, příslušenství na hraní

#ad
KidKraft #ad - Celkem 11 dílů. Kompletní sada na vaření – toto luxusní nádobí se ideálně hodí do dětské hrací kuchyně; s našimi potřebami z pravého kovu mají malí kuchaři. Není nutná montáž – hrací potraviny jsou okamžitě připravené k použití a nemusí se skládat; zábava ze hry může začít přímo! Snadné čištění – setřete sadu po hraní jednoduše vlhkým hadříkem. Neomezené potěšení ze hry – 11dílná sada obsahuje dvě kovové pánve dětské velikosti, hrnec s víkem, obracečku a naběračku.
ZnačkaKidKraft #ad
VýrobceKidKraft #ad
Výška5.83
Délka10.39
Hmotnost1.21
Šířka2.64
Číslo dílu63186
Modelka63186
ZárukaZáruka výrobce omezená na 90 dní

3. Learning Resources

#ad

Learning Resources New Sprouts kuchyňská sada pro skupiny,

#ad
Learning Resources #ad - Podporuje komunikační schopnosti. Podporuje vynalézavost při hraní. Z robustního plastu. Velké díly jsou ideální pro malé dětské ruce. Podporuje hraní v malých skupinách.
ZnačkaLearning Resources #ad
VýrobceLearning Resources #ad
Výška9
Délka14
Hmotnost2.95
Šířka12
Číslo díluLER9262
ModelkaLER9262

4. STEP 2

#ad

STEP 2 879799 Step2 Moderne Metro Küche Spielküche, Mehrfarbig, 13.5 x 46.5 x 44.75 inches

#ad
STEP 2 #ad - Die moderne spielküche verfügt über hochwertige Schiefer-Stil-Geräte für Rollenspiele. Bergroßer kühlschrank und ofen verfügen über Sichtfenstereinsätze, genau wie die modernen Küchengeräte von heute.

Zusätzliche mengen an stauraum ermöglichen es den Kleinen, ihre Küche ordentlich und ordentlich zu halten, nachdem der Spielspaß erledigt ist! Der küchenherd verfügt über eine Dunstabzugshaube mit eingesetztem gestapeltem Stein, genau wie das moderne Dekor des heutigen Hauses. Wenn das abendessen vorbei ist, können Kinder ihr Geschirr in der Spüle im Bauernhausstil mit Schwanenhals-Wasserhahn "spülen".
ZnačkaSTEP 2 #ad
VýrobceStep2 #ad
Výška44.75
Délka13.5
Hmotnost36.5
Šířka46.5
Číslo dílu879799
Modelka879799

5. FLORMOON

#ad

3+, chlapce, ekologická, realistická – nádobí pro děti nádobí sada na hraní pro děti, FLORMOON Nádobí hračka – 25 kusů hraček na hraní rolí – bezpečná, dívky

#ad
FLORMOON #ad - Perfektní dárek – tyto pokrmy na hraní rolí jsou skvělým dárkem pro vaše dítě! Ať už se jedná o narozeniny, závěr, cenu, jednu atd. Pestrý sortiment nádobí inspiruje vaše dítě k tomu, aby se bavilo s rodiči a přáteli.

Realisticky vypadající – herní pokrmy působí díky designu opravdově, a proto jsou u dětí velmi oblíbené, protože je používají přesně jako u dospělých. Bezpečný a trvanlivý materiál – vyrobeno z ekologických materiálů, trvanlivého, včetně skutečně silného recyklovaného plastu, netoxického a originálního materiálu ABS.

Představivost a kreativita – podporuje imitativní a imaginární hru, hraní rolí a kreativitu, rozvíjí koordinaci ruka-oko, podporuje vyprávění fantasy příběhů, podporuje fantazii a zkoumá řadu životních lekcí. Více zábavy – rozvíjejte komunikační, spolupráci a spolupráci a podporujte důvěru.
ZnačkaFLORMOON #ad
VýrobceFLORMOON #ad
Výška1.97
Délka1.97
Hmotnost0.44
Šířka1.97
Číslo díluSUM-10054-20190106US

6. Battat Education

#ad

Dřevěné hračky od, Battat Education Dětský kávovar ze dřeva pro dětskou kuchyňku a kuchyňku na hraní – polštářky, nádobí na hraní, sušenky – hračka kuchyňské příslušenství, šálky na kávu, cukr, mléko

#ad
Battat Education #ad - Včetně baterií: jsou zapotřebí 3 x AG13 baterie a jsou součástí dodávky. Skvělý nápad na dárek pro dívky a chlapce k narozeninám a dalším. Včetně příručky pro chutné recepty na nápoje a pedagogicky cenné herní nápady. Tato dětská hračka se doporučuje pro děti od 2 let. Sada barista: kávovar na hraní s realistickými zvuky a příslušenstvím ze dřeva. 22 dílů: proměňte svůj dětský pokoj s realistickým příslušenstvím v imaginární kavárnu – k dispozici je cukřenka, polštářky, sušenky, peníze, šálky, menu a karton na mléko.
ZnačkaBattat Education #ad
VýrobceBranford Ltd. #ad
Výška7
Délka5.6
Šířka5
Číslo díluBE3720Z
ModelkaBE3720Z
ZárukaZákonná záruka

7. Battat

#ad

Play Circle Kinderküche Zubehör Geschirr Set und Teekanne – Kinder Kochgeschirr für Spielküche – Spielzeug Küchenzubehör Spielgeschirr ab 3 Jahre 34 Teile

#ad
Battat #ad - Dieses set enthält eine teekanne mit abnehmbarem Deckel, Zuckerdose mit Deckel, Suppenteller, Löffel, Gabeln, Teller, Milchkännchen, Tassen, Messer und Tablett.

Lernspielzeug: das spielen mit diesem Geschirrzubehör regt die Fantasie an und fördert die Kreativität. Diese küchenutensilien sind langlebig und feine ideale Ergänzung für jede Spielzeug Küche und Kaufladen. Kinder geschirrset zum spielen: Esse mit dem 34-teiligen Spielzeug Set, das buntes und realistisches Kindergeschirr bietet. Ein tolles geschenk set für Mädchen und Jungen zum Geburtstag und mehr. Das kinderspielzeug wird für kinder ab 3 Jahren empfohlen.
ZnačkaBattat #ad
VýrobceBrandford LTD #ad
Výška12
Délka10
Hmotnost1.96
Šířka4
Číslo díluBT7250Z
ModelkaBT7250Z
Zárukaunzutreffend

8. KidKraft

#ad

Hračka pro děti od 3 let, hrací kuchyňka s nádobím a potravinami, 53411, KidKraft Dětská kuchyňka Farm to Table ze dřeva s příslušenstvím a světelnými a zvukovými efekty

#ad
KidKraft #ad - Hrací bylinková zahrádka se 3 mrkvemi a 3 červenými cibulkami, které lze nasekat na malé. 5 herních aktivit – vaření, malé sekání, mytí, úklid a tvarování. Kamna na dřevo s varnými deskami a autentickými světelnými a zvukovými efekty. 17dílná sada příslušenství a potravin na hraní. Dřez ve venkovském stylu se světelnými efekty a zvukem tekoucí vody.
ZnačkaKidKraft #ad
VýrobceKidKraft #ad
Výška42.99
Délka44.06
Hmotnost49.6
Šířka13.82
Číslo dílu53411
Modelka53411
ZárukaZáruka výrobce omezená na 90 dní

9. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Sada kuchyňského příslušenství | Fantasy hra | hrací sada | 3+ | dárek pro chlapce nebo dívky

#ad
Melissa & Doug #ad - Kromě toho patří slánka a pepřenka ze dřeva, láhev s olivovým olejem, utěrku a rukavici v květináči. Obsahuje stabilní kuchyňské vybavení z plastu – hrnec, plech na pečení, naběračku, špachtle, pánev, sadu pro dva a kuchyňské hodiny.22dílná sada kuchyňského příslušenství pro hraní. Perfektní doplněk pro hrací kuchyň! Perfektní vánoční dárek pro děti každého věku.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška15.55
Délka1.6
Hmotnost1.06
Šířka13.8
Číslo dílu19304
Modelka19304

10. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Hrací sada hrnců a pánví, kuchyňskou linku a hračku na hraní | dětská kuchyňská sada hraček, kuchyňské příslušenství pro dívky a chlapce ve věku 3–8, kuchyňské příslušenství pro děti

#ad
Melissa & Doug #ad - ZlatÝ standard v dětské hře": již více než 30 let vyrábí firma melissa & doug nádherně vytvořené, nápadité a kreativitě inspirující výrobky, které NBC News v USA označovaly za "zlatý standard ve hře raného dětství". Stabilní zakřivené rukojeti s upevněním nýtů.

Dodávaný regál pro uložení zajišťuje, že se děti při vaření budou cítit jako profesionály. Přidejte sadu kuchyňského příslušenství od Melissa & Doug a doplňte tak interaktivní, hravý zážitek z vaření bez obrazovky. Ručně leštěná ušlechtilá ocel: sada na hraní hrnců a pánví z ušlechtilé oceli od melissa & doug pro děti je 8dílná sada z ušlechtilé oceli, ke které patří sítko, 2 pánve, hrnec s víkem, 2 dřevěné potřeby a regál. Speciální velikost pro děti: naše lesklé hrnce a pánve se hodí do každé kuchyně, ale jejich velikost byla přizpůsobena speciálně dětem.

Obsahuje odkapávací sítko, víko, 3 hrnce, 2 dřevěné kuchyňské nádobí a konstrukci. Skvělý dárek na 3 až 8 let: sada na hraní hrnců a pánví z ušlechtilé oceli pro děti je skvělým dárkem pro děti od 3 let. Perfektní vánoční dárek pro děti každého věku. Vysoce kvalitní a bezpečný materiál: rukojeti vyrobené podle nejvyšších bezpečnostních standardů pevně sedí a silná ušlechtilá ocel vydrží dlouholeté hraní. Velký formát pro extra velké porce zábavy! Lze mýt v myčce.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška5.9
Délka12.7
Hmotnost1.9
Šířka5.9
Číslo dílu14265
Modelka14265