Top 10 Tapeten Tattoos Sticker Selbstklebend Abziehbar – Nástěnné samolepky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. decalmile

#ad

Herna, nálepka na zeď, decalmile Tetování na zeď, nálepka na stěnu, nákladní vozidla, dětský pokoj, ložnice, nástěnná, chlapci, konstrukce

#ad
decalmile #ad - Decalmile nástěnná tetování jsou perfektní pro zdobení pokojů chlapců, dětského pokoje, ložnice, herny, chlapce, obývacího pokoje, učebny.

Decalmile samolepky na stěnu jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, snadno se stáhnou a lepí, odstranitelné a vodotěsné. Pokud nejste spokojeni se svým nákupem nebo máte problémy s instalací, můžete se na nás obrátit. Lze nalepit na jakýkoli čistý, okna, suchý, nábytek, dlaždice, nestrukturovaný hladký povrch: stěny, zrcadlo, dokonce i vaše chladničky. Obdržíte 2 listy, 4", 8" × 35, velikost listu: 30 cm × 90 cm 11, nebo podle vašich preferencí pro domácí kutily. Odpovíme vám do 24 hodin a pomůžeme vám při řešení problémů.
Značkadecalmile #ad
VýrobceYanfeng #ad
Číslo díluDM0533
ModelkaDM0533

2. ufengke

#ad

Ufengke Tetování na stěnu pivoňky květiny nálepka na stěnu listy do ložnice dívky obývací pokoj

#ad
ufengke #ad - Bezpečnost pro rodinu: z ekologického vinylu, inkoustů a lepidla. Ideální dekorace: s nádhernými akvarelovými pivoňkami bude váš pokoj elegantnější, teplý a příjemný.

Tak zůstanou vaše rodina mimo dosah chemikálií. Iroké použití: funguje na téměř každý hladký, plochý a bezprašný povrch, včetně dveří, dívky, nábytku, stěn, dětského pokoje, chlapce, oken, skříní pro miminka, dětského pokoje a obývacího pokoje. Dodává se v 8 listech o rozměrech 21 cm x 30 cm 8 " x 12". Je netoxický a bez zápachu. Snadné nalepení a odstranění: nálepky můžete nalepit a také opět odstranit, aniž by zanechávaly černé zbytky. Toto je diy nálepka na zeď, můžete je vložit dle vašich představ. Ideální pro dekoraci obývacího pokoje, jídelny, ložnice atd.
Značkaufengke #ad
VýrobceFangKuai #ad
Výška0
Délka33.07
Šířka23.62
Číslo díluFKW1410

3. Grandora

#ad

Grandora Samolepka na zeď na stěnu květiny obývací pokoj nálepka na zeď květinový design nástěnný obraz ložnice nástěnná dekorace jídelna chodba tapeta samolepicí ptáci DL652-12

#ad
Grandora #ad - Jednoduchá instalace – pro nalepení nové nálepky Home Deko Wall vám zdarma dodáme návod k nalepení. Není vhodné pro hrubé omítky, nábytku, plátna, latexové nebo silikonové barvy.

Návodu pro snadnou aplikaci a zkušební nálepky. Samolepicí – tenoučké obrysy vyřezané nástěnné tetování / nálepka na zeď odstranit, nalepit a radovat se / bez rušivých okrajů / Made in Germany / beze zbytku opět odstranitelná. Ideální přilnavost – optimální přilnavost na všech hladkých površích, včetně hrubých vláken, dveří, zrcadel a oken. ZÁruka spokojenosti – naše nálepky na zeď vyrábíme ve vlastní výrobě s velkou ruční prací podle vysokých standardů kvality a ekologicky pro mimořádný zážitek z kvality. Rozsah dodávky – kulaté tetování na zeď s ptáky a květinami v modré barvě, průměr odpovídá 120 cm vč.
ZnačkaGrandora #ad
VýrobceGrandora #ad
Číslo díluDL652-12-XL

4. decalmile

#ad

Decalmile Tetování na zeď květiny růžová nálepka na zeď lotosové květiny rostliny nálepka na zeď obývací pokoj ložnice TV pohovka pozadí nástěnná

#ad
decalmile #ad - Dodává se ve 2 listech, 43", 81" x 35, velikost listu 30 cm x 90 cm 11, lze jej také nastavit podle vašeho přání. Odpovíme vám do 24 hodin a pomůžeme vám při řešení problémů.

Lze jej nalepit na jakýkoliv čistý, suchý, zrcadlo, dlaždice, nestrukturovaný hladký povrch: stěny, nábytek, okna, dokonce i vaše chladničky. Decalmile samolepky na zeď jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, lze je snadno stáhnout a lepit, odstranitelné a vodotěsné. Decalmile nástěnné tetování lotosových květin je ideální pro dekoraci jídelny, obývacího pokoje, ložnice, hlavové části a pohovky pozadí televize atd. Pokud nejste s nákupem spokojeni nebo máte problémy s instalací, můžete se na nás obrátit.
Značkadecalmile #ad
VýrobceYanfeng #ad
Hmotnost0.31
Číslo díluDM0927
ModelkaDM0927

5. decalmile

#ad

Decalmile Tetování na zeď Velká zahrada Květiny Nálepka na zeď Růžový květ Nálepka na zeď Ložnice Obývací pokoj

#ad
decalmile #ad - Odpovíme vám do 24 hodin a pomůžeme vám při řešení problémů. Dodává se ve 2 listech, velikost listu 30 cm x 90 cm 11, 43", 81" x 35, lze jej také nastavit podle vašeho přání.

Decalmile samolepky na zeď jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, lze je snadno stáhnout a lepit, odstranitelné a vodotěsné. Decalmile samolepky na zeď květiny jsou ideální pro dekoraci dětského pokoje, dětského pokoje, ložnice, obývacího pokoje atd. Pokud nejste s nákupem spokojeni nebo máte problémy s instalací, můžete se na nás obrátit. Lze jej nalepit na jakýkoliv čistý, zrcadlo, nestrukturovaný hladký povrch: stěny, okna, dlaždice, suchý, nábytek, dokonce i vaše chladničky.
Značkadecalmile #ad
VýrobceYanfeng #ad
Hmotnost0.31
Číslo díluDM0942
ModelkaDM0942

6. decalmile

#ad

Decalmile Tetování na zeď květiny Boho nálepka na zeď divoká květina pampeliška motýli nálepka na stěnu ložnice obývací pokoj pohovka pozadí nástěnná dekorace

#ad
decalmile #ad - Decalmile samolepky na stěnu jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, snadno se stáhnou a lepí, odstranitelné a vodotěsné. Pokud nejste spokojeni se svým nákupem nebo máte problémy s instalací, můžete se na nás obrátit.

Lze jej nalepit na jakýkoli čistý, nábytek, zrcadlo, nestrukturovaný hladký povrch: stěny, dlaždice, suchý, okna, dokonce i vaše chladničky. Dodává se ve 2 listech, 43", 3" x 23, 81" x 35, doporučujeme hotovou velikost: 110 cm x 60 cm 43, velikost listu 30 cm x 90 cm 11, 6", lze ji také upravit podle vašeho přání. Odpovíme vám do 24 hodin a pomůžeme vám při řešení problémů. Decalmile nástěnné tetování boho zahradní květiny jsou perfektní pro dekoraci dívčí ložnice, jídelny, obývacího pokoje, kanceláře.
Značkadecalmile #ad
VýrobceYanfeng #ad
Číslo díluDM1018
ModelkaDM1018

7. Arawat

#ad

Dekorativní, Boho, umělecké dekorace na stěny, koupelny, 12 listů, květiny, květiny, nástěnné tetování, obývacího pokoje, tetování na stěnu do ložnice, tetování na zeď, Arawat Tetování na zeď, kuchyně

#ad
Arawat #ad - Design samolepek na rostliny: nástěnné obrazy na rostliny mohou přinést zářivé barvy, aby váš pokoj během sekundy proměnil a vypadal elegantně a romanticky – veselý a kreativní způsob dekorace. Obtisky – jednoduše stáhněte a nalepte: vyrobeno z ekologických pvc materiálů, samolepicí bez nářadí; obtisky lze bez lepivých zbytků sejmout a přemístit a nemusíte si dělat starosti, že se barvy na stěny poškodí.

Tetování na stěnu do ložnice a obývacího pokoje: tyto nálepky na zeď lze umístit na stěny, dlaždice, obývacím pokoji, chodbě nebo kanceláři – nevhodné pro prašné, zrcadla a okna ve vaší ložnici, nábytek, dětském pokoji, rozbité nebo vlhké stěny.

Tipy: při nižších teplotách klesá viskozita nálepky – doporučujeme používat vysoušeč vlasů při nízké teplotě; udržujte vysoušeč vlasů cca 15 cm od nálepek na zeď, zahřejte tetování na zeď na cca 5 sekund a pak nalepte na požadované místo. Displej samolepek na pozadí: velikost nástěnných tetování: 60 cm x 90 cm; rozměry displeje na stěně: 105 cm x 80 cm, lze nalepit také podle vašeho přání.
ZnačkaArawat #ad
VýrobceArawat #ad

8. decalmile

#ad

Decalmile Tetování na zeď Rostlina Tropické listy Samolepka na stěnu Listy Zelená nálepka na zeď Obývací pokoj Lo

#ad
decalmile #ad - Jednoduchá aplikace, odstranění a opětovné použití, bez poškození a zbytků. Ideální pro dekoraci kanceláře jídelny a mladého pokoje atd. Dodává se v 8 listech, velikost listu 21 cm × 30 cm. Diy samolepky na zeď, dle vašeho přání. Lze upevnit na jakýkoliv hladký povrch: na stěně, dlaždice, nábytek, zrcadla a okna.
Značkadecalmile #ad
VýrobceYanfeng #ad
Výška12.52
Délka0.31
Hmotnost0.37
Šířka8.62
Číslo díluDM0386
ModelkaDM0386

9. decalmile

#ad

Decalmile Tetování na zeď bordura zelená kapradina rostlina nálepka na stěnu tropické listy vážka nálepka na zeď obývací pokoj ložnice nástěnná dekorace

#ad
decalmile #ad - Decalmile samolepky na zeď zelené kapradiny jsou perfektní pro dekoraci obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje, koupelny, herny. Pokud nejste spokojeni se svým nákupem nebo máte problémy s instalací, můžete se na nás obrátit.

Odpovíme vám do 24 hodin a pomůžeme při řešení problémů. Decalmile samolepky na zeď jsou vysoce kvalitní, snadno se odloupnou a lepí, světlé a pestré, odnímatelné a vodotěsné. Dodává se ve 2 listech, 43", doporučujeme hotovou velikost: 235 š × 45 cm v 92, 52" × 17, 81" x 35, velikost listu: 30 cm x 90 cm 11, 72" nebo závisí na vašich preferencích pro kutily. Lze nalepit na všechny čisté, okna, dlaždice, suché, zrcadlo, nábytek, nestrukturované hladké povrchy: stěny, dokonce i vaše ledničky.
Značkadecalmile #ad
VýrobceYanfeng #ad
Číslo díluDM0738
ModelkaDM0738

10. WandSticker4U

#ad

Motýli, 3D, květiny, kuchyně, na okno, pampelišky, rostliny, pro dětské pokoje, samolepky na zeď, Tapety na zeď WandSticker4U, šatníky, černé samolepky, dekorace, chodbu

#ad
WandSticker4U #ad - Efekt obrázek je 165 x 130 cm cm Šxv. Které volně létajícími semen můžete zcela podle vašeho přání na der Wand seřadit. Na vzdálenost jednotlivých Puste květiny můžete rovněž individuálně zvolit.

Ideální pro dekoraci obývací pokoj, pro hosty, pracovna, chodba/předsíň, kuchyň, šatní, nebo kdekoli chcete. Naše vysoce kvalitní, jsou netoxické a extrémně dlouhá životnost. Tetování na stěnu drží na téměř všech prachu, akrylové, tuku, latexu, voděodolný a samolepící tetování na zeď jsou vyrobeny z ekologických materiálů, a nesilikonové plochy a skvěle lze kdykoli beze zbytku odstranit. Díky této nádherné nálepka na stěnu propůjčíte vašemu pokoji zcela nový vzhled. Nálepka na zeď motiv "puste květiny" – nabídka od nástěnné STICKER4U. Zásilka z německa – berlín dHL, rychlé a pojištěné.
ZnačkaWandSticker4U #ad
VýrobceWandSticker4U #ad
Výška64.96
Délka0.04
Šířka51.18
Číslo díluWS105