Top 10 Thekentisch Küche – Barové stoly

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VASAGLE

#ad

Stabilní kovová konstrukce, ocel, 120 × 40 × 100 cm, VASAGLE Psací stoly, dřevotříska, 40 × 120 × 100 cm, úzký barový stůl, barový stolek, průmyslový design, vintage hnědá LBT12X

#ad
VASAGLE #ad - Na druhou stranu by měla zapůsobit i podstavec stolu, a to stabilitou. Hit i dole: krásná plocha stolu je samozřejmě nepostradatelná. Než vstoupíte ke dveřím, stojí tento barový pult, který se snadno sestaví a je připraven ve vaší kuchyni.

DnÁ panika: vaše tchyně se za 10 minut zastaví a vy jste na ni chtěli zapůsobit svým novým jídelním koutem? Zůstaňte v klidu. Tento barový stolek je součástí naší fascinující kolekce Alinru. Tak jednoduché, tak dobré: někdy je notebook a šálek čaje vše, a tento jednoduchý počítačový stůl s kovovými nohami o velikosti 40 x 40 mm a hladkým vintage povrchem vše, co potřebujete, co potřebujete pro ležérní místo.

Co dostanete? Úzký barový stůl, montážní příslušenství a možnost vytvoření snídaňového koutku vašich snů. Malá pracovna? ve vašem obývacím pokoji je ještě málo místa? Žádný problém, ale přesto nabízí velkou plochu pro šálky, knihy, tento 40 cm úzký pracovní prostor je ideální pro malé plochy, notebooky. To zajišťuje u tohoto kuchyňského pultu 25 x 50 mm tlusté kovové výztužné tyče.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška39.37
Délka15.75
Hmotnost34.39
Šířka47.24
Číslo díluLBT12X
ModelkaLBT12X

2. WOLTU

#ad

Kovová konstrukce, jídelní stůl, barový stolek, stolní deska z MDF, 140 × 40 × 100 cm Š × H × V, WOLTU BT30ws 1x barový stůl, bistro stůl, bílý

#ad
WOLTU #ad - Robustní a s dlouhou životností: díky silné a stabilní struktuře z ocelových trubek je tento barový stůl velmi silný a zatížitelný, takže tento stůl můžete s důvěrou používat dlouho. Multifunkční: Čtverec je mnohostranně použitelný: jako servírovací stolek nebo odkládací stolek v obývacím pokoji, jako vysoký stůl v kavárně nebo obchodě.

Prostorné místo pod bistro stolem vám umožní pohodlně natáhnout nohy nebo umístit malé spotřebiče, úložné boxy atd. Díky nastaveným polštářkům je stůl stabilní i na nerovném terénu. Kromě toho můžete kombinovat dva nebo více pultových stolů, jako jídelní stůl v kuchyni nebo firemní hale, abyste je mohli používat podle svých potřeb. Stabilní a praktické: příčné tyče pod nimi a protiskluzové podložky pod nohami stolu zvyšují stabilitu.

Díky velikosti 140 x 40 cm můžete na tomto barovém stolku pro 1 – 4 osoby pohodlně pracovat, 5 cm silná stolní deska z dřevěného materiálu třídy E1 je robustní a s dlouhou životností, její povrch je hladký, učit se nebo oslavovat s kolegy a přáteli. Ka stolní desky: 2, vodoodpudivý a odolný proti poškrábání. Instalace není komplikovaná: dodáváme velmi přehledný montážní návod s obrázky a příslušenstvím, které jsou označeny čísly nebo písmeny, abyste si nemuseli dělat starosti s montáží konzolového stolu.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška3.94
Délka5.51
Hmotnost44.09
Šířka1.57
Číslo díluWOLTU

3. WOLTU

#ad

Světlý dub, kovová konstrukce, jídelní stůl, barový stůl, barový stolek, WOLTU BT17hei 1 x barový stůl, 120 × 40 × 100 cm Š × H × V, stolní deska z MDF

#ad
WOLTU #ad - Stručně řečeno, na chodbě, vstupu, odkládací stůl, existuje nejen možnost použití. Přiměřená velikost: 120 x 40 cm velká stolní deska barového stolu je vhodná pro 1 až 4 osoby. Výška 100 cm nad podlahou vám umožní pohodlně sedět na barové stoličce vysoké 60 – 80 cm a vychutnávat si snídani nebo víno.

Detailní design: zesílená příčná tyč na spodní straně činí kuchyňský stůl stabilnějším a zabraňuje kývání. Vybraná kombinace černého kovu a dřevěného materiálu v tmavém buku představuje průmyslový styl stolu. Zký servírovací stolek lze použít jako jídelní stůl, pracovní plochu nebo psací stůl ve vaší kuchyni, obývacím pokoji, kanceláři atd. Rozmanité: představte si to: na tomto stole můžete připravovat jídlo nebo jíst a pít s rodinou a přáteli. Montáž pultového stolu můžete provést rychle a jednoduše pomocí grafického návodu k montáži.

Vysoce kvalitní materiály: s ocelovým rámem a spodním příčným nosníkem je barový stolek robustní, hladká, stabilní a dobře zatížitelný. Ochranné podložky pod nohama zajišťují, že se bistro stolek přizpůsobí nerovným podlahám a chrání před poškrábáním. Jednoduchá montáž: naše dodávané příslušenství je očíslované. Stolní deska z dřevěného materiálu e1 je silná, s dlouhou životností, vodoodpudivá, odolná proti opotřebení a snadno se čistí.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška39.37
Délka47.24
Hmotnost39.24
Šířka15.75
Číslo díluWOLTU

4. VASAGLE

#ad

60 x 60 x 92 cm, ocelový rám, barový stůl, rustikální hnědá a černá LBT25X, do kuchyně, obývacího pokoje, čtvercový, průmyslového stylu, VASAGLE Vysoký stůl, snadná montáž

#ad
VASAGLE #ad - Snadná montáž nedělejte si starosti s montáží, protože vám poskytneme jasný návod a označené díly, se kterými můžete tento barový stolek sestavit asi za 15 minut. Extra pohodlí spodní podpůrná tyč nabízí vysoký komfort pro vaše nohy, když sedíte u stolu; nastavitelné nohy udržují jídelní stůl v rovnováze i na mírně nerovných podlahách a chrání podlahu před poškrábáním.

Robustní a s dlouhou životností s robustní dřevotřískovou deskou a ocelovým rámem nabízí tento barový stůl solidní, stabilní strukturu, která může nosit až 100 kg. Všestranný tento barový stolek lze použít jako snídaňový stůl, jídelní stůl nebo mini kávový bar.

Stylový a perfektně sedí průmyslový styl s jednoduchým designem propůjčí vašemu pokoji rustikální nádech; pár barových židlí není součástí dodávky s výškou cca 61 – 66 cm se dobře hodí pod stůl a nabízí dobré sezení. S velikostí 60 x 60 x 92 cm se hodí také do malé kuchyně, do prázdných rohů nebo na okno pro romantický večer s vaší polovinou.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška36.22
Délka23.62
Hmotnost15.43
Šířka23.62
Číslo díluLBT25X
ModelkaLBT25X

5. VASAGLE

#ad

VASAGLE Barový stolek, kuchyně, barový stůl, průmyslový design, kuchyňský stůl, s držáky na sklenice na víno a lahve, LBT013B01, vintage černá, 110 × 40 × 90 cm, do obývacího pokoje

#ad
VASAGLE #ad - Umění jednoduchého života: díky obrázkovému návodu k montáži a jasně označeným jednotlivým dílům můžete tento kuchyňský stůl jednoduše sestavit. Prost! vybavte svůj domov tímto barovým stolkem a vytvořte si společenskou atmosféru, ve které můžete pohodlně chatovat s přáteli.

Chcete slyšet pravdu? vaše nová jídelní část s tímto elegantním barovým stolkem vypadá opravdu skvěle, zcela upřímně! Černý ocelový rám, vintage povrch, 2 přihrádky na láhve vína a 2 držáky na sklenice – estetika splňuje funkčnost. Tento kus nábytku je součástí naší kolekce ALINRU. To se hodí k vašemu životnímu stylu, že? Tak bez stresu, jak je to možné.

Kvalita nám leží na srdci: tento stůl je vyroben z odolných dřevotřískových desek a robustní oceli slibuje dobrou stabilitu. Vlastní bar v domě: hosté jsou již na cestě? nepropadejte panice, je připraveno. Dopřejte si něco opravdu dobrého a těšte se z něj. Sklenice na víno visí na držácích, vše, co potřebujete, láhve vína leží na policích a svačinách na polici.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška35.43
Délka43.31
Hmotnost27.12
Šířka15.75
Číslo díluLBT013B01
ModelkaLBT013B01

6. VASAGLE

#ad

Barový stolek, VASAGLE Barový stůl s regálem, 3 otevřené přihrádky, jídelní stůl, průmyslový design, 110 x 60 x 100 cm, kuchyňský stůl, do kuchyně, jídelny, kuchyňský pult, vintage hnědočerná

#ad
VASAGLE #ad - Práce na tomto vysokém stole se nemusíte bát. Tento barový stůl s plochou 110 x 60 cm je připraven na croissanty, rendlíky a čerstvě vymačkanou pomerančovou šťávu. Rustikální povrch a černý ocelový rám vytvářejí inspirující a pohodlnou pracovní atmosféru.

Zde začíná klidný pracovní den. Váš bar doma se můžete rozhodnout pro tento barový stůl. Dopřejte si sami. Stůl, jídlu, plný možností a to ještě není všechno. K pití, práci. Rohová káva kvalitní dřevotříska, robustní ocel a příčná tyč dole. Snídaně pro dvě osoby. Kovové tyče navíc chrání před pády.

Má integrované regály, ve kterých můžete mít lahve a sklenice na víno po ruce. Pořiďte si tento kuchyňský stůl a vytvořte si brunchový roh svých snů. Otevřete svůj laptop. Díky tomu má tento stůl dostatek síly pro uložení vašich šálků a kávovaru. Dodáváme ilustrovaný návod a číslované díly pro snadnou montáž.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška39.37
Délka43.31
Hmotnost57.32
Šířka23.62
Číslo dílu0194343023045
Modelka0194343023045

7. GOPLUS

#ad

Globus, koktejlový barmit kolečka, výběr barev, domácí bar, 88 x 45 cm, globusový bar, globus, globus, bar zeměkoule, regál na láhve, regál na víno, dekorační bar, GOPLUS Barový vozík s glóbusem

#ad
GOPLUS #ad - Zatímco si vychutnáte funkci regálu na víno, ukazuje váš dobrý vkus díky jedinečnému vzhledu. Lze bez problémů umístit i vysoké a silné láhve. Základna je velmi stabilní a sklenice na víno a láhev jsou bezpečně nasazeny. Vysoce kvalitní materiály a dobré zpracování: naše regály na víno jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a základ z kvalitního dřeva.

Univerzálně použitelný: retro a inspirovaný vzhled dodá vašemu pokoji více lesku. Vhodné pro všechny styly místnosti. Do něj lze vložit minimálně dvě láhve a tři hrnky. Krásný design a vzhled: domácí bar vypadá jako starožitný glóbus a dá se odklápět. Zvláštní povrchová úprava zaručuje stálobarevný vzhled. Dostatek místa pro lahve a sklenice: bar s glóbem má spoustu místa ve vnitřním prostoru.

Sloupky z listnatého dřeva, dýhovaná základna a rovníkový kruh z něj dělají skutečné umělecké dílo. Pod ní je ještě odkládací plocha pro další lahve. Pohyblivý díky kolečkám: barový vozík je podepřen 4 nohami z masivního dřeva a uložen na 3 kolečkách. Je kvalitně zpracován a ideální pro každý interiér a každý pokoj. Díky otočným kolečkům se snadno a pohodlně pohybuje a přepravuje v obytném prostoru.
ZnačkaGOPLUS #ad
VýrobceGOPLUS #ad
Výška34.65
Délka17.72
Hmotnost15.15
Šířka17.72
Číslo díluIX58206DE
ModelkaIX58206DE-FBA

8. CHYRKA

#ad

CHYRKA® Barový stolek, vintage bar, barová židle, barový nábytek, dřevo, kov THEKE -120 cm / 47", průmyslový design, barová židle, ruční výroba, barový stolek

#ad
CHYRKA #ad - Velikost pultu: 120 x 40 cm - v=100 cm / 47, 24"x15, 75" v=39, 37". Použití – pro vnitřní použití. Dodání v hotovém stavu, nevyžaduje instalaci. Materiál - 30 x 30, 20 x 20 mm - kov, deska - jehličnaté dřevo. Dodávka bez stoličky. Dodání až k hraně obrubníku.
ZnačkaCHYRKA #ad
VýrobceCHYRKA #ad
Výška39.37
Délka15.75
Hmotnost143.3
Šířka47.24
Číslo díluLTH 120.040.101
ModelkaLTH 120.040.101

9. WOLTU

#ad

Kov, s regálou na víno, WOLTU Barový stolek BT22sz, MDF, barový pult, 113 × 40 × 105 cm Š × H × V, černý, barový pult, barový stolek, se 3 odkládacími plochami

#ad
WOLTU #ad - Jednoduchá montáž: montáž je velmi jednoduchá. Spodní část je vybavena 3 držáky na láhve, které jsou ideální pro uložení lahví vína. Dvě další přihrádky mají boční okraje, které tam odložíte, aby vaše předměty, nespadly. Díky svému úzkému tvaru a mnoha odkládacím přihrádkám je barový stolek vhodný zejména pro malé prostory.

Design ve tvaru s: barový stůl woltu má jedinečný a nový design. Odkládací plocha ve tvaru s a pozinkovaná kovová konstrukce přitahují pozornost. Robustní a s dlouhou životností: vysoký stůl z nerezových kovových trubek, který je hladký a bez otřepů a snadno se čistí. Můžete jej postavit v obývacím pokoji, jídelně nebo domácím baru a použít jej jako servírovací stolek, kuchyňský stůl, jídelní stůl nebo barový stůl. Ložné přihrádky s držáky na láhve: 3 otevřené odkládací přihrádky s rozměry 38, 5 × 32 × 40 cm Š × v × h vám nabízí spoustu místa.

Navíc se pod kovovou nohou nachází protiskluzový gumový kroužek, vybraných MDF desek a velkého kulatého kovového podstavce má stabilní konstrukci a vodu odpuzující povrch odolný proti poškrábání, který dále zlepšuje stabilitu. Pomocí ilustrovaného návodu a označeného příslušenství můžete barový stůl s regálem rychle sestavit. Rozměry pracovní desky: 113 x 40 cm, výška pracovní desky: 105 cm. Multifunkční: díky minimalistickému a modernímu stylu, improvizovaný pracovní stůl, kuchyni, který podtrhuje černý barevný odstín a jasné linie, se stůl hodí do všech stylů zařízení.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška41.34
Délka44.49
Hmotnost52.91
Šířka15.75
Číslo díluWOLTU

10. WOLTU

#ad

Barový stolek, kovová konstrukce, barový pult, MDF, 120 × 50 × 105 cm Š × H × V, se 2 odkládacími plochami, WOLTU Barový stolek BT25sz, barový pult, černý

#ad
WOLTU #ad - Nastavitelné protiskluzové nohy: s nastavitelnými nohami se pult perfektně přizpůsobí plochým nebo nerovným podlahám. Pohodlné skladování: vedle velké stolní desky, přísad, kterou lze použít na talíře, kuchyňských potřeb nebo knih, má barový stolek také 2 přihrádky pro uložení vína, kávu a laptopy, abyste s nimi mohli snadno manipulovat a řádně uložit.

Stolní deska s dýhou je z dřevěného materiálu třídy E1 s tloušťkou 25 mm, odpuzuje vodu, stabilní, snadno se čistí. Ať už jako barový pult, hospodách, tento stůl vždy upoutá pozornost. Robustní a stabilní: barový stůl je vybaven dvojitou rámovou konstrukcí. Dodáváme vám podrobný návod a popsané příslušenství. Všestranný a praktický: díky 50 cm hluboké stolní desce a průmyslovému a modernímu vzhledu se tento úzký barový stůl s regálem výborně hodí pro použití v obývacích pokojích, snídaňový barový stůl nebo party stůl, kavárnách, večerních službách nebo v malých prostorách, jako jsou chodby nebo kuchyně.

Jednoduchá montáž: struktura vysokého stolu je stabilní a jednoduchá v průmyslovém stylu. Nohy a rám jsou ze silného kovu s kvalitním lakováním, jsou pevné, nerezavějící a odolné proti poškrábání. Instalaci můžete dokončit během několika minut. Zvyšují stabilitu stolu, chrání podlahu před poškrábáním a snižují hluk při pohybu.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška41.34
Délka47.24
Hmotnost44.42
Šířka19.69
Číslo díluWOLTU