Top 8 ZentimeX Radkappen 15 Zoll – Ozdobné kryty kol

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ZentimeX

#ad

ZentimeX Kryty kol ozdobné kryty kol kryty kol 15" palců #165 RED-Black ČERVENÁ ČERNÝ

#ad
ZentimeX #ad - Balení 4 kusů! hodí se na téměř všechny ocelové ráfky! Nové! Plastové drápky! Nastavitelný upínací kroužek! .
ZnačkaZentimeX #ad
VýrobceZentimeX #ad
Číslo dílu4050319806134

2. moto-MOLTICO

#ad

Kryty na kola na auto, vhodné pro všechny ocelové ráfky – nastavitelný pojistný kroužek – 16 palců – černá bílá, 4dílná sada

#ad
moto-MOLTICO #ad - Vysoce kvalitní plastové zpracování pro bezpečnou jízdu autem. Nastavitelné pro zajištění bezpečného držení víka kola na ráfku lze kovový kroužek přizpůsobit příslušnému ráfku. Odolné atraktivní ozdobné kryty kol z nárazuvzdorného abs plastu odolného proti roztržení.

Odolná při extrémním počasí. Každá pneumatika má kód, které je uvedeno za r, např. To může vést k poškození nebo dokonce ke zničení. Montáž ozdobné kryty můžete jednoduše a rychle umístit na ráfek a opět stejně snadno sundat. Dný nepříjemný hluk při vysokých rychlostech. Vynikající volba pro opticky lepší vzhled. Slo, je správnou palcovou velikostí pro ozdobné clony, v tomto případě R16 znamená 16 palců.

205/55 r16. Upozornění nevzdávejte se navzdory ocelovým ráfkům atraktivního vzhledu vašeho vozidla. Velikost správnou velikost si můžete přečíst označení na svých pneumatikách. Vhodné pro všechny běžné ocelové ráfky. Dodržujte prosím přiložený návod k montáži. Po montáži zkontrolujte bezpečné usazení krytu kola a případně kovový kroužek dodatečně seřiďte.
Značkamoto-MOLTICO #ad
VýrobceNRMSC #ad
Číslo díluDR-EX-WH-BL-16
ModelkaDR-EX-WH-BL-16

3. Goodyear

#ad

černá/stříbrná, 4dílná sada, 40,64 cm, Goodyear Ozdobné kryty kol do auta "Memphis Carbon"

#ad
Goodyear #ad - Sportovní vzhled: 4dílná sada ozdobných krytů kol Memphis Carbon od Goodyear má sportovní karbonový vzhled. Robustní: kryty kol jsou vyrobeny ze speciálního ABS kvalitního plastu, a proto jsou odolné proti nárazu a nárazům. Univerzální: ozdobné kryty kol goodyear Memphis Carbon jsou vhodné pro všechny běžné ocelové ráfky. Pevné: trvalé usazení ozdobných krytů kol je zaručeno odpruženým a nastavitelným kovovým kroužkem. Nekomplikované: ozdobné kryty kol Goodyear lze namontovat a odstranit bez nářadí.
ZnačkaGoodyear #ad
VýrobceGoodyear #ad
Výška17.4
Délka7.95
Šířka17.36
Číslo dílu10625
Modelka10625
Zárukazákonná záruka

4. MICHELIN

#ad

MICHELIN Krytka kola 13 palců univerzální ozdobné kryty na kola Alice 4dílná sada pro auto ABS plast černá/stříbrná, stříbrná/černá

#ad
MICHELIN #ad - Sada obsahuje 4 kusy kvalitních ozdobných krytů kol. Nový & skvělý design. Abs plast je odolný proti rozbití a třískám a je odolný proti nárazu. A od roku 1889 činí mnoho inovací od firmy michelin tento život bezpečnějším, hladším a zodpovědnějším.

Michelin - pro život postele v pohybu život se skládá z pohybu. Stylové dvoubarevné kryty kol jsou skutečným poutačem pozornosti a dodají vašemu vozu nový vzhled. Night-vision-security system integrovaný uprostřed 13palcové ozdobné clony kol, exkluzivně patentovaný systém NIGHT VISION odráží světlo světlometů vozidel, které se blíží ze strany. Součástí dodávky jsou 4 kryty kol a držákové kroužky.

4dílná sada ozdobných krytů kol má nastavitelný kovový kroužek se speciálním vybráním ventilu, což zajišťuje optimální předpětí a pevné usazení clon. Rychlá a snadná montáž. Je jedno, kde jsme a jak se chceme pohybovat. Univerzálně padnoucí sada krytů kol michelin 13 palců se hodí univerzálně pro všechny typy osobních automobilů. Lze je rychle a snadno namontovat na vaše ocelové ráfky bez dalšího nářadí.
ZnačkaMICHELIN #ad
VýrobceMICHELIN #ad
Výška14.72
Délka6.85
Šířka14.53
Číslo dílu41040
Modelka41040
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. kh Teile

#ad

Kh Teile Kryty kol 15 palců VR Black černé 15" 1násobně lakované ozdobné kryty kol 4dílná sada kompletní

#ad
kh Teile #ad - Nové a s fakturou - 100% přesný tvar - rozsah dodávky: 4 kusy v praktickém kartonu. Obsah: 4 kusy - velikost: 15" palců - VR black černá 1násobně lakovaná.

Materiál: plast odolný proti nárazu velmi odolný proti poškrábání - snadná montáž bez dalšího nářadí - snadné čištění. Kryty kol 15 palců v sadě 4 ks – prémiové kvality příslušenství do auta – moderní design. Pro: vw, volvo, audi, renault, fiat, honda, opel, Ford, Seat, Nissan, BMW, Mercedes, Mazda atd. Vhodné pro běžné ocelové ráfky různých značek automobilů, Škoda, peugeot, dacia, např.
Značkakh Teile #ad
Výrobcekh Teile #ad
Číslo díluRB540615

6. NRM

#ad

4 kryty kol 15 Kola ozdobné kryty kol kryty kol sada 15 " Černá Stříbrná Bicolor Q15 Vč. návodu k montáži NEU & OVP Top nabídka.

#ad
NRM #ad - Které expresní dodání můžeme nabídnout pouze pro domácí objednávky. Expresní dodávka možná: náklady pro expresní dodání prostřednictvím dhl činí € 13, 90 pro zboží.

Montážní návod je součástí dodávky. Lehká montáž a bezpečné držení díky Gefederten kov kroužek. 1 cena/1 nákupu = 1 sada 4 kusy. Velikost 15 palců a barva černá/stříbrná. Univerzální a vhodné pro všechna vozidla a typy vozidel s 15 palců pneumatiky a ocelové ráfky. Nevhodné pro dodávková vozidla a terénní vůz. Přitom musí být objednávku před 12 hodin v pravé poledne obdržíme, aby naše expresní služby Leister vám zboží na příští pracovní den Anliefern může. Z abs plastu lakovaný s versetzbarem kov kroužek pro perfektní umístění. Objednávky v sobotu jsou nejdříve na doručena Darauffolgenden úterý.
ZnačkaNRM #ad
VýrobceNRM #ad
Číslo díluQUAD 15 BI
ModelkaQUAD 15 BI

7. MICHELIN

#ad

Michelin 92012 Zástěrky Louise se systémem odrazek N.V.S., sada 4 ks.

#ad
MICHELIN #ad - S integrovaným reflektorem pro dodatečnou bezpečnost – patentovaný systém Night-Vision exkluzivně od Michelin! Z kvalitního plastu ABS. Trvale sedí díky odpruženému kovovému kroužku. Snadná péče. Rychlá montáž. Barva: dvoubarevný design stříbrný a černý. Obsah: 4 kusy.
ZnačkaMICHELIN #ad
VýrobceMichelin - License #ad
Výška17.48
Délka8.11
Hmotnost0.02
Šířka17.48
Číslo dílu92015
Modelka16 zoll
Záruka2 roky, v rámci zákonné záruky

8. cartrend

#ad

4dílná sada, cartrend Sada ozdobných krytů kol Topeka ve sportovním vzhledu hliníkových ráfků černá/stříbrná, 38,10 cm 15 palců, 4dílná, 4dílná

#ad
cartrend #ad - Tak vznikají vysoce kvalitní kryty kol. Mnohostranně použitelné: tyto ozdobné kryty kol od cartrend se univerzálně hodí na všechny ocelové ráfky obytných vozů, dodávek a dodávek o velikosti 14, 15 nebo 16 palců.

Nerozbitné: kryty kol cartrend jsou vyrobeny z kvalitního plastu ABS, a proto jsou obzvláště odolné proti rozbití. Ochranná funkce: s namontovanými ozdobnými kryty kol je kolo chráněno před vnějšími vlivy, jako jsou silniční špína, posypová sůl v zimě nebo také usazeniny. Ozdobné kryty kol se jednoduše přitisknou na ocelový ráfek a bezpečně zapadnou. Jednoduché: pro montáž není zapotřebí žádné nářadí.

Tak lze individuálně přizpůsobit vzhled krytek kol od Cartrend. Možnost změny: pozdější lakování ozdobných krytů kol je bez problémů možné. Trvanlivý: díky dvouvrstvému kovovému lakování je povrch ozdobných krytů kol odolný a dlouho si zachovává atraktivní vzhled. Bezpečné: odpružený kovový kroužek uvnitř zajišťuje pevné a trvalé usazení ozdobné clony: Výroba ozdobných krytů kol probíhá v Evropě.
Značkacartrend #ad
VýrobceCartrend #ad
Výška16.3
Délka16.18
Hmotnost5.25
Šířka7.83
Číslo dílu10561
Modelka10561
ZárukaZákonná záruka