Top 10 Grundierung Wand Innen – Základové barvy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bondex

#ad

Barva žulově šedá platina, Bondex Trvalá ochrana, 2,5 l na 22,5 m² | vynikající barevná stálost | počasí a UV ochrana – až 12 let | hedvábný lesk | trvalá ochranná barva | barva na dřevo

#ad
Bondex #ad - Navíc byly maximalizovány vodoodpudivé vlastnosti barvy Bondex. Ochrana proti počasí a uV záření až 12 let. Dřevěné fasády, pozinkovaných a základním nátěrem ocelových dílů a plastových dílů z tvrdého PVC.

Pro venkovní i vnitřní použití – zejména pro omezená a nerozměrová dřeva, obložení stěn a stropního dřeva. Stropní renovace starých lazurových a lakovacích barev. Bezpečnost pro dětské hračky – certifikováno podle DIN EN 71-3. Na předem ošetřeném hliníku, jako např. Nově vyvinuté pojivo zajišťuje optimální ukotvení a ještě vyšší pružnost pro ještě delší trvanlivost na téměř všech podkladech. Vynikající barevná stabilita – vytváří krycí, odolný a elastický film.
ZnačkaBondex #ad
VýrobceBondex #ad
Výška6.3
Délka6.69
Šířka7.09
Číslo dílu329873
Modelka329873

2. Lignocolor

#ad

750 ml na vodní bázi, Lignocolor Blokovací základní nátěr transparentní, izolační kruh, křídová barva 750 ml

#ad
Lignocolor #ad - Vyrobeno pro všechny, kteří chtějí hned začít. Jednoduché nanášení: snadno se nanáší štětcem. Velmi vysokÝ spojenÍ: efektivně zabraňuje nepěknému prosvítání starých barev nebo nikotinových destiček.

Spolehlivá ochrana proti vytékání: chrání před krvácením a vytečením nových a starých nátěrů. Perfektní barevný podklad: usnadňuje nanášení nových barev na dřevo a staré nátěry. Podklad na vodní bázi. Vydatnost na jednu objednávku činí 9–11 m²/l. Pro všechny běžné povrchy: bezbarvý základní nátěr na dřevo, nábytek, stěny a mnoho dalšího v interiéru i exteriéru. Není nutné předběžné ošetření nebo broušení! .
ZnačkaLignocolor #ad
VýrobceLignocolor #ad
Výška0.39
Délka6.69
Šířka3.54
Číslo dílutester000045
Modelkatester000045

3. Lignocolor

#ad

750 ml na vodní bázi, izolační kruh, Lignocolor Blokovací základní nátěr bílý, křídová barva 750 ml

#ad
Lignocolor #ad - Vyrobeno pro všechny, kteří chtějí hned začít. Spolehlivá ochrana proti vytékání: chrání před krvácením a vytečením nových a starých nátěrů.

Perfektní barevný podklad: usnadňuje nanášení nových barev na dřevo a staré nátěry. Pro všechny běžné povrchy: bezbarvý základní nátěr na dřevo, nábytek, stěny a mnoho dalšího v interiéru i exteriéru. Velmi vysokÝ spojenÍ: efektivně zabraňuje nepěknému prosvítání starých barev nebo nikotinových destiček. Vydatnost jedné objednávky činí 7 – 10 m²/l. Není nutné předběžné ošetření nebo broušení! Podklad na vodní bázi. Jednoduché nanášení: snadno se nanáší štětcem.
ZnačkaLignocolor #ad
VýrobceLignocolor #ad
Číslo dílu75151111010
Modelka75151111010

4. SoPro

#ad

Sopro Držící primer S HPS 673 5 kg

#ad
SoPro #ad - Jako podkladový nátěr na dřevo, pevně držících zbytků lepidla, litý asfalt a hořčíkové mazaniny a u starých, laků a PVC obložení.

Doba schnutí: 1–2 hodiny, vhodné pro nástěnné a podlahové topení. Vnitřní a vnější, stěny a podlahy, vysoká vydatnost. Zvláště vhodné pro pokládku na stávající keramické obložení. Speciální základní nátěr na bázi disperzního polymeru bez rozpouštědel, světle šedý, modifikovaný křemičitým pískem pro výrobu adhezivních můstků na hustých, hladkých a nesavých podkladech při následných tmelových a pokládacích pracích.
ZnačkaSoPro #ad
VýrobceSopro Bauchemie GmbH #ad
Hmotnost11.02
Číslo dílu673 05

5. Sopro

#ad

Rychle schnoucí základní nátěr z umělé pryskyřice 5, vysoce koncentrovaný, Sopro Základní nátěr GD 749 – bez rozpouštědel

#ad
Sopro #ad - Pro následné nanášení minerálních lepidel, tmelů a kompozitních hydroizolací. Stěny a podlahy, vnitřní a vnější. Pneumatika: po cca 10 minut při +23 °C. Pro předběžné ošetření cementových potěrů, sádrokartonu a sádrovláknitých desek, síranu vápenatého, suchých potěrů, vápenocementových a sádrových omítek. Vysoce koncentrovaný, rychleschnoucí základní nátěr z umělé pryskyřice bez rozpouštědel pro silně a různě savé podklady.
ZnačkaSopro #ad
VýrobceSopro #ad
Hmotnost5

6. Isolbau

#ad

Isolbau Hloubkový základní nátěr LF – vodný akrylový podklad pro vnitřní a venkovní použití – hluboký základní nátěr pro profesionální základní nátěr – 20 l

#ad
Isolbau #ad - Absolutní profesionální zboží – isolbau Tiefengrund LF je profesionální akrylový základ na bázi vody. Vnitřní a venkovní použití – základní nátěr je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Rozsah dodávky – obsaženo je 20 litrů hloubkového penetru Isolbau LF. Optimální předúprava – ideální před dalšími stavebními pracemi, jako je malování, omítka, stěny a lepení keramických obkladů. Vysoce kvalitní základní nátěr – na beton, pórobeton, pro podklady ze sádry a sádrokartonových desek.
ZnačkaIsolbau #ad
VýrobceIsolbau #ad

7. Malerversand

#ad

Pictolor křemičitý základ 20 kg

#ad
Malerversand #ad - Naneste 10 % vody. Důkladně rozmíchejte s pomalu běžícím míchacím strojem. S max. Křemenný základ je přírodní bílý a alkalický. Slouží jako základ pro zprostředkování přilnavosti a ke snížení savosti podkladu. Naneste základ válečkem nebo kartáčkem. Předem nátěru pro ozdobnou omítku. Křemenný základ pictolor zabraňuje rozdílu barev u nápadných krycích vrstev, přičemž se vytváří homogenní podklad.
ZnačkaMalerversand #ad
VýrobceFPT Group GmbH #ad

8. Lugato

#ad

Lugato Přístřešek 2,5 litru

#ad
Lugato #ad - Připraveno k použití a rychle schnoucí. Ervené barvené pro lepší viditelnost již základního nátěru. Také na vytápěných plochách. Nastavení stříkání a odkapávání. Snadno se nanáší válečkem nebo štětcem. Speciální základní nátěr pro bezpečnou přilnavost obkladaček a podlahových dlaždic. Po zaschnutí tvoří přilnavý a drsný film s hrubým povrchem.
ZnačkaLugato #ad
VýrobceLugato #ad
Číslo dílu4009071028001
Modelka2800

9. NIGRIN

#ad

6 x 400 ml sprej, pro základní nátěr povrchů před lakováním, šedá, NIGRIN Přídržný podklad

#ad
NIGRIN #ad - Rozsah dodávky: 6 x 400 ml Nigrin lepicí základna. Lze použít i na lakované nebo podkladově natřené plochy. Vytváří optimální přilnavost pro následné lakování. Univerzálně použitelný. Ideální pro trvalé základní nátěry kovových, holých nebo hrubých pórovitých ploch před lakováním. Mycí zařízení a odolné proti povětrnostním vlivům a chrání tak vaše auto před korozí. Rychleschnoucí.
ZnačkaNIGRIN #ad
VýrobceNIGRIN #ad
Číslo dílu20851
Modelka20851
Zárukazákonná záruka

10. BH BAUHANDEL24

#ad

Bauhandel24 – super přilnavý podklad 1 kg, stačí na 8 m², základní nátěr na stěnu vnitřní i venkovní použití pro savé a nesající podklady, základní nátěr na dlaždice na dlaždice

#ad
BH BAUHANDEL24 #ad - Spora času – speciální lepicí základna pro dlaždice vám umožňuje položit dlaždice na dlaždice. Mnohostranně použitelný – super adhezní základ, sádrokartonové desky, cementový potěr, malta, podklady dlaždic, ideální pro savé a nesavé podklady, jako je beton, omítka, zdivo, dřevěné materiály atd.

Oblast použití – adhezní prostředek je vhodný pro stěny a podlahy v interiéru i exteriéru a zajišťuje velmi dobrou přilnavost mezi starým a novým materiálem. Po zaschnutí se dosáhne drsného povrchu.

Vlastnosti výrobku – adhezivní adhezivní základní nátěr bez rozpouštědel, jednosložkový, připravený k použití, velmi rychle schnoucí adhezní základní nátěr. Detaily výrobku – 1 kg super přilnavého základu se spotřebou 100 – 150 g/m² v závislosti na podkladu stačí na cca 8 m². To je výhodná a časově úsporná alternativa.
ZnačkaBH BAUHANDEL24 #ad
VýrobceBH BAUHANDEL24 #ad
Hmotnost1