Top 10 HGN Metall-wasserhahn-glasspüler für Küchenspülen – Velké spotřebiče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SHTALHST

#ad

Skleněný kartáč, myčka na kuchyňské dřezy, kuchyňské příslušenství, skleněná nádoba, Myčka na sklenice, barový dřez, ušlechtilá ocel, kovová podložka, mytí lahví, čistič lahví, matné stříbro

#ad
SHTALHST #ad - Rychlé čištění: naše matná stříbrná, efektivně čistí hrnek a šetří čas a námahu, klasická a elegantní, perfektně se hodí do vaší kuchyně. Po vyčištění hrnku vyjměte hrnek a přestaňte stříkat. Snadné používání: přitlačte ústy hrnku opatrně dolů na dno hrnku, naše myčka skla automaticky nastříká vodu k čištění.

Jděte tam, kam nemůžete jít: od dětských lahví přes sklenice na víno až po cestovní kelímky myje skleněná nádoba prakticky každou nádobu na pití, takže můžete zkrátit dobu namáčení a drhnutí. Pokud do 3 let od obdržení zboží nastane problém s výrobkem kvalita, pošlete jej jednoduše zpět. Stříbrný povrch chrání před skvrnami od vody a otisky prstů. Není nutný instalatér.

Jsme přesvědčeni o kvalitě a funkčnosti. 3 roky záruka: upozorňujeme, funkce atd. Kontaktujte nás a my vám problém vyřešíme do 24 hodin. Nainstalujte si naši skleněnou myčku do dřezu sami během několika minut. Pokud nejste spokojeni, že na tento výrobek máte záruku 3 roky. Jednoduché diy projekty: jednoduchá diy náhrada za dávkovač mýdla, kuchyňský postřikovač nebo kryt dřezu – perfektní doplněk pro váš kuchyňský kohoutek.
ZnačkaSHTALHST #ad
VýrobceSHTALHST #ad
Číslo díluglasspüler
Modelkaglasspüler

2. HGN

#ad

Z kovu, sprcha na vodovodní kohoutek, ušlechtilá ocel, šedá, příslušenství pro dřezy, HGN Skleněná sprcha pro kuchyňský dřez, láhve

#ad
HGN #ad - Skleněnou sprchu si můžete nainstalovat sami během několika minut. Edý povrch zabraňuje skvrnám od vody a otiskům prstů. Isticí hlava s vývodem vody z několika úhlů efektivně vypláchne vaše šálky, klasická a elegantní, šetří čas a námahu a je praktická.

Rychlé čištění: šedá, perfektně se hodí do vaší kuchyně. Když je šálek čistý, odložte jej a funkce rozstřiku se zastaví. Jednoduchý diy projekt: jednoduchá diy náhrada za dávkovač mýdla, kuchyňskou sprchu nebo kryt odtoku – perfektní doplněk k vaší kuchyňské baterii.

Snadná manipulace: podržte otvor šálku dolů a vyvíjejte lehký tlak, aby voda automaticky začala stříkat. Praktické a efektivní: od sklenic na víno, sprcha myje prakticky všechny nádoby na pití, přes kojenecké láhve až po cestovní pohárky, takže musíte trávit méně času namáčením a drhnutím.
ZnačkaHGN #ad
VýrobceHGN #ad
Výška1
Délka4.91
Hmotnost1.72
Šířka2.63
Číslo díluHGN-GR-001Y
ModelkaHGN-GR-001Y

3. Bächlein

#ad

Bächlein Čistič skla z ušlechtilé oceli – sprcha na sklenice včetně rozvaděče T a flexibilní hadice – automatická myčka do kuchyně, vhodné na sklenice a lahve

#ad
Bächlein #ad - Simple montáž – díky přiloženému montážnímu klíči, t-rozvaděči a normalizované flexibilní hadici můžete sprchu na sklo obratem ruky nainstalovat do vaší kuchyně a připojit ji ke stávajícímu rohovému ventilu.

S gumovým nárazníkem můžete výšku přizpůsobit každému dřezu! bÄchlein - slib – protože 100% důvěřujeme naší kvalitě, chceme vám umožnit absolutně bezrizikovou objednávku: Pokud nebudete s nákupem zcela spokojeni, vrátíme vám peníze! Pokud stisknete, stříká se voda z různých úhlů do každého rohu skla vysokým, rovnoměrným tlakem. Vysoce kvalitní materiály – abyste se z naší myčky na sklo mohli dlouho těšit, používáme masivní ušlechtilou ocel 304 a mosaz testovaná na pitnou vodu.

Vyčistěte skla bez houby a kartáče během několika sekund. Rychlé čištění – s myčkou na sklo bächlein bleskově opláchnete své šálky, sklenice na víno, sklenice na vodu, pivní sklenice, hrnky a láhve. Jednoduché ovládání – zatlačte sklenici jednoduše otvorem dolů na myčku.
ZnačkaBächlein #ad
VýrobceBächlein #ad

4. Eroshoo

#ad

černá barva, Eroshoo skleněný dřez, sprchu na sklenice, skleněný oplach, myčka na láhve, mytí skla pro kuchyňský dřez, skleněný kartáč na barový dřez, Ušlechtilá ocel Skleněný oplach pro dřez, bar

#ad
Eroshoo #ad - Stříkací tryska otočná o 360° dřez má 9 vývodů vody a lze jej současně otáčet o 360° vertikálně, horizontálně a nakloněně, aby se zbytky během několika sekund důkladně odstranily. Ušetříte čas při namáčení a drhnutí a vyřešíte problém, kávových šálků, že nemůžete čistit dno láhve rukama. Istič skel pro vodovodní kohoutek udrží vaše šálky dokonale čisté.

Vysoce kvalitní a dlouhá životnost barová skleněná myčka z ušlechtilé oceli 304 a mosazi, automatický čistič kelímků. Myčka na lahve má na dně čelní sklo a úhel sklonu podporuje odvodnění, lehce přitlačte dno hrnku, takže nemusíte čistit podlahu. Istič skel pro dřez je dobrým pomocníkem v kuchyni. Tento produkt cupwash obsahuje kovovou podložku na šálky, 3/8 odpaliště, abyste mohli rychle nainstalovat. Rozmanité použití skleněné splachování kuchyňského dřezu se hodí k čištění sklenic na víno, sklenic na šampaňské a dětských lahví.

Trysku lze dlouho otáčet a není snadné ji zaseknout. Silikonový polštář se skládá z ekologického silikonu, zabraňuje lámání pohárků. Rychlé čištění šálků umístěte hrnek na hubici čističe sklenic pro dřez, abyste dosáhli funkce stříkání otočnou o 360 ° bez mrtvého úhlu a rychle vyčistěte ústa šálku a všechny rohy uvnitř hrnku. Jednoduchý diy projekt není nutný žádný instalatér – jednoduše vytáhněte dávkovač mýdla z kuchyňského dřezu, nylonovou hadici a návod k instalaci český jazyk nelze zaručit, použijte náš čistič sklenic z ušlechtilé oceli.
ZnačkaEroshoo #ad
VýrobceEroshoo #ad
Výška2.56
Délka5.12
Hmotnost1.57
Šířka4.72
Číslo díluGlasspüler Schwarz

5. YATOSEEN

#ad

Oplachovač skla, automatický čistič šálků, vodovodní kohoutek, baru, kavárny, rychlé čištění kuchyňského dřezu, YATOSEEN Skleněné umývadlo do dřezu s přípojkou na vodu, domácí restaurace

#ad
YATOSEEN #ad - Rychlé čištění – příliš mnoho sklenic na mytí po party, večeři atd? skleněné splachování kuchyňských dřezů je perfektní pro rychlé čištění barového nádobí, potlucku, sklenic na sekt nebo sklenic na víno. Nejprve použijte měkké gumové kroužky, podložky a měděné matice k upevnění trysky myčky skla a ABS skořepiny, pak spojte jeden konec hadice s myčkou na sklo a druhý konec s výstupem vody z vodovodu a instalace je dokončena.

A myčka na sklenice je vybavena praktickým odtokem, že by všude stříkala voda, udržuje základnu čistou a snadno se čistí. Snadno instalovatelná láhev na mytí nádobí – jednoduchá instalace během několika minut. Iroká oblast použití – lze jej použít v domácích kuchyních, barech, večírcích, pivní sklenice, kavárnách, mléčných čajových obchodech nebo hotelech atd. Jednoduché ovládání – nasaďte hrdlo nádoby na myčku nádobí, který nevede k tomu, opatrně přitlačte na dno hrnku a vysokotlaká tryska s 5 otvory automaticky nastříká vodu pro čištění.

Je velmi jednoduchá a rychlá obsluha a je to nejlepší a nejrychlejší příslušenství pro umyvadla na láhve. Obsažené příslušenství – 6 dílů: yatoseen oplachovač skla včetně hubičky a krytu abs – přepínací ventil 3cestný 1/2" – hadice z ušlechtilé oceli – měkký gumový kroužek – měděná matice – podložka – perfektní doplněk pro vaše kuchyňské dřezové příslušenství. Zkrácení doby namáčení a drhnutí a efektivní řešení každodenních problémů při mytí šálků. Klasická černá matná barva, kvalitní vodovodní kohoutek, perfektně se hodí k vašemu kuchyňskému prostředí.
ZnačkaYATOSEEN #ad
VýrobceYATOSEEN #ad
Výška3.15
Délka5.91
Hmotnost1.04
Šířka5.91
Číslo díluAT-GW
ModelkaAT-GW

6. EUNEWR

#ad

Automatický čistič šálků, Nerezový splachovač na sklo, vodovodní kohoutek do myčky skla, Glass Rinser pro hotel Bar Pivní sklenice Káva Mléko Čaj Šálek Kuchyňské dřezy Příslušenství černý

#ad
EUNEWR #ad - Snadná obsluha s ústy hrnku opatrně přitlačte dolů na dno hrnku, naše skleněná myčka se automaticky nastříká vodu k čištění. Není třeba instalatéra. Je šetrný k citlivým nápojovým nádobím a kuchyňským pomocníkům. Silný proud vody čističe skleněných šálků dokáže zbytky důkladně vypláchnout během několika sekund, takže je váš šálek tak světlý jako nový.

Nainstalujte si naši automatickou myčku na sklo během několika minut sami. Snadná instalace doporučený průměr otvoru činí cca 2, 2 cm, který lze instalovat na psací stůl nebo do umyvadla. Iroké spektrum použití od dětských lahví přes sklenice na víno až po cestovní kelímky vypláchne sklo prakticky každou nádobu na pití. Vysoce kvalitní materiályvnitřní části automatické myčky nádobí jsou vyrobeny z vysoce kvalitní rafinované mědi a vnější kryt je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli.

Rychlé čištění vícedúhlová čisticí hlava pro odvod vody realizuje víkoúhlé čištění trysky, šetří čas a námahu. Při každém použití vede jemný přesah tok vody do kuchyňského dřezu pro snadné čištění. Istič skla se často používá v kuchyních, barech, kavárnách a jiných místech. Naše mosazné díly a pouzdro z ušlechtilé oceli pro dlouhou životnost a stabilitu, zabraňují korozi a stárnutí.
ZnačkaEUNEWR #ad
VýrobceEUNEWR #ad
Hmotnost1.08

7. WingFly

#ad

Oplachovač skla, příslušenství, Automatický kovový vodovodní kohoutek skleněný Rinser Bar Rinser pro kuchyňské dřezy, vodovodní kohoutek, šálek, čistič šálků, pračka pro kuchyňské dřezy, čistič

#ad
WingFly #ad - Rychlé čištění: nastavte otvor hrnku dolů, lehce přitlačte na dno hrnku a nastříkejte z více úhlů. Vzdálenost by neměla překročit 2 palce, místo aby se na stole hromadila. Vysoce kvalitní: Šasi na mytí hrnků a lisovací část hrníčku jsou vyrobeny z kvalitního ABS materiálu, hlavní tělo je vyrobeno z mědi a povrch je galvanizován.

Byl mnohokrát testován, než opustil továrnu. Pokyny jsou součástí balení, aby bylo zajištěno, že voda teče do dřezu, které vám pomohou s rychlou instalací. Tipy k instalaci: kolem upevňovacího otvoru a středu otvoru až k okraji dřezu je místo minimálně 2 palce. Iroké použití: lze jej použít v domácích kuchyních, barech, obchodech s mléčnými čaji nebo hotelech a jiných šálcích s méně než 3, 53 palců, kavárnách, takže můžete zkrátit čas na namáčení a drhnutí a efektivně vyřešit každodenní problémy při mytí hrnků.

Silný proud vody čističe skleněných šálků dokáže zbytky důkladně vypláchnout během několika sekund, takže váš šálek bude stejně světlý jako nový. Vlastnosti kvality: pračka na šálky pro kuchyňské dřezy snižuje intenzitu práce, zlepšuje efektivitu práce a zlepšuje čistotu. Je to první volba pro mytí kuchyňských kelímků.
ZnačkaWingFly #ad
VýrobceWingFly #ad

8. FAEFTY

#ad

FAEFTY Gläserspüler Küchen Zubehör Stainless Steel Glass Rinser Cup Flush Washer Cleaner für Küchenspüle, Bar

#ad
FAEFTY #ad - Hinweise zur installation bitte installieren sie es auf einer flachen spülenoberfläche, nicht geeignet für hohle oberflächen. Hygienisch unser gläserspüler wasch ist nach dem prinzip des Hochdruckwasserflusses konzipiert, besonders geeignet zum Reinigen von Babyflaschen, Kaffeetassen, sodass er alle Ecken der Tasse schnell reinigen kann, Weingläsern usw.

Produktliste 1 x gläserspüler, 1 x 3/8 3-Wege-Absperrventil, kontaktieren sie uns bitte rechtzeitig, 1 x Edelstahlschlauch. Wenn sie fragen zu unseren Produkten haben, wir helfen Ihnen weiter. Es wird empfohlen, dass der abstand zwischen der position des lochs und dem Rand der Spüle weniger als 6 cm beträgt, 2 cm beträgt, dies stellt sicher, der Durchmesser des Lochs etwa 2, dass das Wasser in die Spüle fließt. Edelstahl-material 304 der glasspüler für küchenspülen besteht aus edelstahl 304, der dickste Teil der Schale beträgt etwa 5, Tassenreinigung wird effizienter, 2 mm.

Machen sie sich keine sorgen, drücken Sie einfach den Boden der Tasse, dass sich Tassen nach Partys und Geburtstagen stapeln. EinhÄndiger gebrauch die flaschenspüler ist praktisch und bequem, und die tasse wird in wenigen Sekunden sauber sein. Mehrwinkel- und mehrloch-hochdruckwasserstrahl, ist eines der unverzichtbaren Zubehörteile für Bar und Küche.
ZnačkaFAEFTY #ad
VýrobceFAEFTY #ad
Výška0.39
Délka5.91
Hmotnost1.3
Šířka5.91
Číslo díluEUGUAKR007
ModelkaEUGUAKR007

9. Vusddy

#ad

Kuchyňské dřezy, Nádoba na sklo do dřezu, vodovodní kohoutek, sklo Rinser, pračka hrnků na bar, myčka na sklo, mytí sklenic, automatický čistič šálků, vložený skleněný oplach pro kuchyňský dřez doma

#ad
Vusddy #ad - Můžete s důvěrou instalovat a používat skleněné nádobí. Vysoce kvalitní materiálautomatický čistič šálků, aby to zaručily trvanlivost a stabilitu, stříbro, je z ušlechtilé oceli 304. Povrch z kartáčovaného niklu odolává skvrnám od vody a otiskům prstů. Iroké možnosti využití dětské láhve jsou vhodné na mnoha místech, bary, zavařovacích sklenic a dalších.

Abyste zajistili, anglická příručka obsahuje podrobné pokyny k instalaci, dbejte prosím při instalaci na vzdálenost mezi myčkou barového skla a dřezem. Efektivní čištění nová inovovaná skleněná nádoba z ušlechtilé oceli, jemně přitlačit na dno šálku a voda se nastříká z několika úhlů, 9 výkonných vysokotlakých vodních trysek. Snadná instalace balení na mytí lahví na láhve obsahuje návod v angličtině a veškeré příslušenství potřebné pro instalaci, že odpadní voda proudí do dřezu a nehromadí se na stole, takže si nemusíte dělat starosti s problémy s instalací.

Odstranění pohárku okamžitě zastaví proud vody a ukončí čištění. Perfektní design skleněné myčky je konstruováno s lehkým úhlem sklonu, který při použití bez problémů přenáší vodu do dřezu, aniž by se shromažďovala špinavá voda nebo tvořila louže; Silikonová podložka myčky na lahve snižuje mačkání pohárku a zabraňuje sklouznutí při mytí. Vnitřní díly jsou vyrobeny z kvalitní jemné mědi, naše mosazné díly a tělo z ušlechtilé oceli jsou dostatečné k tomu, zabraňují korozi a stárnutí. Perfektní doplněk k příslušenství pro kuchyňské dřezy.
ZnačkaVusddy #ad
VýrobceBFC16825891681 #ad
Hmotnost1.54
Číslo díluMLSI1682589207223

10. Dyna-Living

#ad

Cup Washer na láhve, umyvadlo, vložený skleněný oplachovač pro kuchyňský dřez, skleněná myčka na šálky, Ušlechtilá ocel, Dyna-Living automatická myčka na sklo, bar doma pistolová šedá stříbrná

#ad
Dyna-Living #ad - 13 cm becherspüler mit großem durchmesser reicht aus, Sportwasserflaschen, Champagnergläser, Kaffeetassen, Entenschnabelgläser, mit einem Öffnungsdurchmesser von 4, Cafés, Cocktailshaker, 33 Zoll ca. Einschließlich weingläser, 5, Bars, um die meisten Trinkutensilien zu spülen, Babyflaschen, Restaurants usw. Die oberfläche aus gebürstetem Nickel widersteht Wasserflecken und Fingerabdrücken.

Schnelle reinigung: der neue upgrade-edelstahl-glasspüler, um das waschen von sprühlöchern mit mehreren Winkeln zu realisieren. Flexibler und bequemer. Die perfekte ergänzung zum Zubehör für Küchenspülen. Die glasspüler mit leicht geneigtem Winkeldesign leitet das Wasser zum Waschbecken um und sammelt kein verschmutztes Wasser und bildet keine Pfützen. 11 cm. Breite anwendungen: die glasspüler geeignet an vielen orten, clubs, einmachgläser und mehr. Wenn sie fragen zum produkt haben, um Ihnen zu dienen und werde innerhalb von 24 Stunden bei Ihnen sein. Vollständiges zubehör - einfach zu installieren: lieferumfang: 1 * 304 edelstahlbecken; 1 * 80 cm edelstahlschlauch; 1 * sechsblattpresse: silikon + edelstahl; 1 * Kupferverlängerungsdüse Spule: Durchmesser 2 cm, Länge: 8 cm; 1 * Kupfermutter; 1 * Edelstahlscheibe; 1 * Kippunterlegscheiben; 1 * Dingqing-Gummi-Weichgummiring; 1 * 3/8-Dreiwegeventil nach europäischem Standard aus Kupfer; 2 * Ningqing-Gummidichtung; Englisches Handbuch; Die Installation laut Handbuch ist sehr einfach.

Befreien sie ihre hände, spülen rückstände gründlich aus, 9 leistungsstarke Hochdruckwasserstrahlen mit 360°-Grad-Rotationsauslauf, wo Sie nicht können.
ZnačkaDyna-Living #ad
Výška2.56
Délka4.72
Šířka5.12
Číslo díluXBJ-1
ModelkaXBJ-1