Top 10 Infrarot Heizstrahler Terrasse 3000w – Terasové ohřívače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. VASNER

#ad

Dálkové ovládání, infračervený infrazářič, VASNER HeatTower Mini – stojací infrazářič 1500 W, elektrický terasový ohřívač se stojanem, IP65 venkovní ochrana bílý, terasový zářič

#ad
VASNER #ad - Jednoduše zasunout a užívat si tepla. Dálkového ovládání se 4 stupni topení, rozměry v x š x h: 89 x 47, 85 m. Konstrukce infračerveného zářiče: kvalitně zpracovaný terasový infrazářič dodávaný pouze ve 2 dílech. 85 % snížená svítivost díky infračervené trubici ultra star Low Glare Pro krátkovlnné tepelné záření a okamžité teplo bez čekání.

Napájení proudem pro infračervené teplo bez emisí, podobné slunečnímu záření. Stojanový zářič pro venkovní použití: infračervený infrazářič ip65 odolný proti povětrnostním vlivům pro nechráněný venkovní prostor: terasa, zahrada, balkon, venkovní gastronomie. Vč. Dálkového ovládání. Komfortní s dálkovým ovládáním ve 4 stupních topení: infračervený stojací infrazářič vč.

100% vyrobeno z kovu, s hliníkovou nohou pro bezpečné stání. Zcela odolný proti dešti a paprsku. Bezchybné použití při větru a počasí. Topný výkon 1500 wattů, 1 kg, hmotnost: 8, kvalitní rukojeť z ušlechtilé oceli, materiál podstavce + kryt: 3 mm hliník bílý práškově lakovaný, délka kabelu: 1, 5 x 33 cm, 85 % snížené světlo díky ultra Star Low Glare trubici. Automatického vypnutí – pro bezpečný topný proces.
ZnačkaVASNER #ad
VýrobceVASNER - MankeTech GmbH #ad
Výška35.04
Délka12.99
Hmotnost17.86
Šířka18.7
Číslo díluVHTMW15
Záruka2.

2. TRESKO

#ad

TRESKO Infračervený infrazářič 3000 W s dálkovým ovládáním | tepelný zářič terasový elektrický se 3 stupni teploty | terasový zářič pro vnitřní a venkovní použití | nástěnný infračervený zářič

#ad
TRESKO #ad - Zlatá trubice je o 30 % úspornější a efektivnější než běžné halogenové trubičky a šetří tak navíc proud. Vysoká kvalita: velmi robustní terasový infrazářič s dlouhou životností s ochrannou mřížkou z ušlechtilé oceli a hliníkovým krytem. Na bezpečné straně: infračervený zářič lze variabilně použít pro vnitřní i venkovní použití.

Využijte terasový zářič při příští oslavě na zahradě, v gastronomii, při kempování, v dílně nebo jednoduše pro příjemné teplo ve vnitřním prostoru. Individuálně nastavitelný: infračervený nástěnný infrazářič tresko pracuje se 3 stupni výkonu 1000, 2000, 3000 w, které lze nastavit pomocí dálkového ovládání. Nastavitelný úhel sklonu a tichý: díky nastavitelnému úhlu sklonu lze křemenný zářič přizpůsobit podle situace a osoby. Díky extrémně tiché hladině hluku lze ohřívač ideálně použít i při spaní nebo při hovorech.

Infračervené topení je navíc odolné proti korozi. Reflexní účinek u tohoto tepelného zářiče navíc zajišťuje směrové vytváření tepla ve všech směrech. Díky dodávanému nástěnnému držáku lze infrazářič prostorově úsporně namontovat na stěnu. Energeticky úsporné topení: díky integrované metodě okamžitého tepla se infrazářič tresko zahřeje během několika sekund, což zajišťuje optimální teplo a pohodu. Navíc se 90 % energie přemění na teplo, aniž by došlo k oslnění nebo rozvíření prachu a nečistot – perfektní zářič na terasu pro alergiky.
ZnačkaTRESKO #ad
VýrobceDWD-Company GmbH & Co. KG #ad
Výška4.13
Délka37.8
Hmotnost8.82
Šířka6.5

3. blumfeldt

#ad

Terasový, infračervené topení, bezpečné elektrické topení s ochranou proti překlopení, blumfeldt Infračervené topení, stojací přístroj, infrazářič do interiéru, energeticky úsporné topení s IP65

#ad
blumfeldt #ad - Bezpečný design vás chrání: stojan z nerezové oceli zajišťuje, a hliníkové pouzdro odolává i nejvyšším teplotám. Efektivní zářič: infračervené zářiče nevydávají co2 a využívají více než 90 % generovaného tepla, mnohem více než běžné elektrické topení.

Ochrana proti překlopení přístroj vypne, že se přístroj nepřevrátí, pokud jej převrátíte. Energeticky úsporné pro extrémní teplo: ať už používáte tento infrazářič v interiéru nebo venku, toto infračervené nezávislé topení používá topný článek z uhlíkových vláken k ohřevu vzduchu s topným výkonem 90 %. Topení můžete naprogramovat tak, aby zůstalo zapnuto až 9 hodin.

Připraveno pro venkovní prostory: i když se změní počasí, je toto venkovní topení IP65 chráněné před prachem a lehkým deštěm. 2 m dlouhý síťový kabel zajišťuje dodatečnou délku. Energeticky efektivní infračervené topné zařízení, ideální pro vnitřní i venkovní použití. Nastavitelná teplota: nastavte pomocí dálkového ovládání přesnou teplotu nebo naprogramujte infračervený infrazářič v určitých časech.
Značkablumfeldt #ad
VýrobceBlumfeldt #ad
Výška7.48
Délka38.98
Hmotnost12.35
Šířka10.63
Číslo díluHHG6-HeatGuruIn&O-WH

4. blumfeldt

#ad

Blumfeldt Infračervený infrazářič pro terasu, infračervený infrazářič IP24, 2000 W, infračervený infrazářič pro zimní zahradu a venkovní použití, terasový infrazářič s dálkovým ovládáním a LED

#ad
blumfeldt #ad - Infrazářič blumfeldt používá infračervené tepelné desky, které jsou poháněny prvkem z uhlíkových vláken. Inný zářič topení: infračervené zářiče nevydávají co2 a využívají 90 % generovaného tepla mnohem více než běžné elektrické topení.

Připraveno pro venkovní prostory: i když se počasí změní, chráněn před deštěm podle iP45. Probuďte svůj venkovní prostor k novému životu, bez ohledu na to, je tento infrazářič na terasu, který je elektrický, jak hluboko teploty klesají. S dvojitou funkcí: náš stropní infrazářič na terasu nabízí výkon 2000 wattů. Užívejte si teplo, téměř bez ztrát přenosu; ideální pro uzavřené venkovní prostory.

Důvod jít ven v zimě: s infrazářičem na terasu můžete sedět venku celou zimu. Ovládání z dálky: aktivujte tento infračervený infrazářič pro zimní zahradu pomocí dálkového ovládání. Tento infrazářič má led žárovku, která nejen udržuje všechny teplé, ale také poskytuje jasné světlo. Velký dosah zajišťuje, že se náš elektrický infrazářič pro venkovní použití zapne, když ho potřebujete.
Značkablumfeldt #ad
VýrobceBlumfeldt #ad
Výška5.91
Délka20.47
Hmotnost8.16
Šířka20.08
Číslo díluHHG8-Heatsquare Slim
Modelka10034281

5. WDH

#ad

Stropní zářič Aktobis, stanový ohřívač WDH-200LS černá + až 2 000 W + LED lampa, balkonový ohřívač

#ad
WDH #ad - Vybaveno dvěma individuálními topnými trubicemi + vhodné pro venkovní použití. Pokud chcete infrazářič s nízkým oslněním jasem, doporučujeme vám náš infrazářič WDH-210S ASIN: B07BDHJGFY.

Topná trubice tohoto topného zářiče vytváří určité vlastní světlo jas. S integrovanou led lampou pro osvětlení prostoru podle přání + vysoce kvalitní zpracování vyrobeno téměř výhradně z kovu! stupeň krytí ip24, znamená ochranu proti cizím tělesům >12, 5 mm a chráněný proti stříkající vodě + dálkové ovládání + testováno GS + přenos tepla bez pohybu vzduchu a topný paprsek je odolný proti větru. Volitelné dva stupně topení: 1 000 W / 2 000 wattů + tichý provoz.
ZnačkaWDH #ad
VýrobceAktobis #ad
Výška10.43
Délka16.93
Hmotnost7.72
Šířka16.93
Číslo díluWDH-200LS
ModelkaWDH-200LS

6. Arebos

#ad

Arebos Infračervený infrazářič 2500 W se stativem a dálkovým ovládáním | nastavitelná výška | otočný | 3 stupně topení | vč. upevnění na stěnu | tepelný zářič terasový zářič terasový ohřívač |

#ad
Arebos #ad - Praktické je, že jak topení, tak i funkce osvětlení lze použít nezávisle na sobě. Dálkového ovládání, aniž byste museli opustit své pohodlné sezení. Výkonný topný článek pracuje ve 3 stupních, volitelně výkon 850 W, 1650 w a 2500 w, se kterým přístroj pohodlně nastavíte, vč.

Nejnovější technologie vysoce kvalitní technologie low-glare snižuje viditelný podíl světla až o 80 % oproti konvenčním infrazářičům – cca 6 000 hodin svícení. Proto můžete náš produkt používat venku. Vhodné pro venkovní použití pro umožnění nezávadného používání byl náš terasový infrazářič vyvinut podle krytí IP20, je chráněn proti dotykům před pevnými cizími tělesy.

Efektivní distribuce tepla rozdělení tepla probíhá bezhlučně a bez víření prachu pomocí ventilátoru, díky čemuž se v přímém prostředí topného zářiče mohou volně dýchat i astmatici a alergici. Nastavitelný úhel sklonu a stativ infrazářič arebos má úhel sklonu přizpůsobitelný až 90°, který vám umožní dostat teplo na místo, kde je potřeba. Dodávaný stativ je nastavitelný na výšku 115 až 175 cm.
ZnačkaArebos #ad
VýrobceCanbolat Vertriebs GmbH #ad
Výška7.48
Délka34.06
Hmotnost10.58
Šířka3.54
Modelka2.500W Silver + Fjärrkontroll

7. Pro Breeze

#ad

IP65 vodoodpudivý černý, Pro Breeze Infračervený infrazářič na terasu 2000 W – terasový zářič pro váš venkovní prostor – elektrické nástěnné topení s dálkovým ovládáním a 3 nastavitelnými stupni

#ad
Pro Breeze #ad - Rychlý výkon: nástěnný infrazářič pro breeze se během krátké doby zahřeje a lze jej rychle a odkudkoli ovládat pomocí dálkového ovládání. Zlaté trubice zajišťují výrazně snížený podíl světla a tím i opticky příjemné světlo s nejvyšším pocitem tepla. Efektivní teplo se 2 stupni topení: infračervený zářič se 2 stupni topení nabízí výkon 1000 w nebo 2000 w a zajišťuje tak přesné, efektivní a příjemné teplo ve vašem venkovním prostoru.

Vytápění infračerveným světlem bez ventilátoru zajišťuje krásné teplo bez hluku a nevíření prachu. Snadná montáž: infračervené topení lze jednoduše namontovat na stěnu nebo strop vašeho venkovního prostoru. Dodávka obsahuje všechny potřebné náhradní díly. Design a pohodlí: ušlechtilý a kvalitní design se ideálně hodí do každého venkovního prostoru.

Přístroj je chráněn podle krytí ip65 a je tak prachotěsný a chráněný proti stříkající vodě z libovolného úhlu. Pro montáž potřebujete pouze vrták, tužku, žebřík, kladivo, klíč a šroubovák. Tepelný zářič lze nastavit o 45 °, aby bylo teplo efektivně a přesně nasměrováno – bez ohledu na to, kde ho potřebujete. Ideální pro váš chráněný venkovní prostor: ať už pro útulné večery na vaší terase nebo balkoně nebo v exteriéru vaší gastronomie, infračervený infrazářič Pro Breeze zajišťuje příjemné teplo.
ZnačkaPro Breeze #ad
VýrobceOne Retail Group Limited #ad
Výška2.83
Délka24.61
Hmotnost5.71
Šířka4.13
ModelkaPB-H16

8. KESSER

#ad

KESSER® Infračervený stojací infrazářič vč. ochranného pouzdra tepelný zářič terasový infračervený zářič věžový infrazářič 2000 W terasový zářič nezávislé topení s dálkovým ovládáním, černý, časovač

#ad
KESSER #ad - Navíc se nevíří žádný prach a nečistoty, povrchům a předmětům a zajišťuje okamžitý vývoj tepla během 2 sekund díky postupu okamžitého tepla. Díky integrovaným uhlíkovým topným prvkům se až 90 % energie přemění na teplo, takže je věžový infrazářič vhodný zejména pro alergiky.

Navíc můžete ještě oživit náladu, protože díky našemu LED osvětlení je možná neustálá změna příjemných barev. S ochranným pouzdrem, které je součástí dodávky, vám zaručí bezpečnost naší inovativní techniky ve vnitřním fungování našich topných věží i při špatných povětrnostních podmínkách. Díky extrémně tiché hladině hluku lze infračervené topení používat všude. Optimalizujte vyzařování tepla – náš zářič umožňuje individuální vyrovnání podle situace a osoby. Ten lze nastavit ve dvou stupních topení: 1000 w a 2000 w a zajišťuje tak individuální teplo.

S naším tepelným zářičem dosáhnete nesrovnatelné atmosféry pro vás a vaše hosty. Protože naše topná houba je odolná proti korozi a navíc je chráněna proti stříkající vodě. Náš ohřívač od firmy kesser je o 30 % efektivnější než běžné halogenové trubičky a šetří tak navíc proud. Díky příjemnému sálavému teplu podobnému slunečnímu záření mohou vaši hosté, přátelé a rodina sedět venku i za vlhkého a chladného počasí.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Výška39.57
Délka7.09
Šířka11.42

9. VASNER

#ad

IP65 Schutz, inkl. Fernbedienung, VASNER Teras 25 Infrarot Heizstrahler – Terrassenstrahler 2500 W, Infrarotstrahler für den Außenbereich, deutscher Hersteller Schwarz, 4 Heizstufen

#ad
VASNER #ad - 3 jahre Garantie. Durchdachte Materialwahl und erstklassige Verarbeitung. Deutsche markenqualitÄt: design heizstrahler in premiumqualität, auf dem balkon, im Garten, deutscher Hersteller. Infrarotstrahler für den außenbereich: Ideal zum punktuellen Heizen auf der Terrasse, im offenen Wintergarten oder in der Außengastronomie.
ZnačkaVASNER #ad
VýrobceVASNER - MankeTech GmbH #ad
Výška7.09
Délka5.12
Hmotnost8.47
Šířka41.34

10. LUXEVA

#ad

Infračervené topení LXV2000 uhlíkový stojací infrazářič | vodotěsnost IP44 | pro vnitřní i venkovní použití | 2000 W | termostat | kryt | hliníkový kryt | ochrana proti převrácení

#ad
LUXEVA #ad - Ochranného pouzdra proti prachu dárek. Třída krytí: ip44 vodotěsná. Luxeva lxv2000 carbon infrazářič 2000 w - hliníkový kryt - pro vnitřní i venkovní použití. Plynulý termostat: pomocí otočného regulátoru lze na přání nastavit teplo pomocí plynulého termostatu. Ochrana proti překlopení. Výška: 980 mm, šířka: 185 mm, hloubka: 75 mm. Vč. Infračervená karbonová technologie zářič s maximální energetickou účinností až 98 %.
ZnačkaLUXEVA #ad
VýrobceLUXEVA #ad
Hmotnost11.24
ModelkaLXV2000