Top 10 Klobrille mit Absenkautomatik – WC sedátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BENAVITA

#ad

BenaVita WC sedátko 5 cm z duroplastu – zvýšené WC sedátko pro pohodlné sezení vč. automatického sklápění – nosnost do 175 kg

#ad
BENAVITA #ad - Extra stabilní a antibakteriální – díky montáži zespodu zajišťuje naše zvýšené wc sedátko maximální stabilitu a díky antibakteriálnímu duroplastovému materiálu zůstává naše WC sedátko vždy zářivě bílé.

Jednoduše zkontrolujte tvar – naše wc zvýšení bylo navrženo tak, aby se hodilo na většinu toalet. Zkontrolujte jednoduše tvar na obrázku 4 ve třech jednoduchých krocích. Snadná montáž v 5 krocích – s benavita je připevnění WC sedátko hravě snadné v pouhých pěti jednoduchých krocích. Vyšší sedátko na toaletu 5 cm – díky 5 cm zvýšené poloze sezení zvyšuje toto WC sedátko výrazně komfort. To je neocenitelné zejména pro seniory. Bezhlučné zavírání – díky inovativní automatice sklápění se víko a brýle WC sedátko zavírají tiše a zajišťují tak nerušené používání toalety.
ZnačkaBENAVITA #ad
VýrobceBENAVITA #ad
Výška0.99
Délka17.32
Hmotnost7.39
Šířka14.57

2. Wirquin

#ad

Wirquin 20721956 WC sedátko FSC100% Trendy Line diplomat jelen, béžová, bílá a bambus

#ad
Wirquin #ad - Endurance: testováno 20 000 cyklů otvorů/uzávěrů. Vhodné pro standardní WC. Roubovací panty z nerezavějícího: ochrana proti korozi, Soft Close automatické sklápění. Wc sedátko diplomat lisované dřevo fsc směs, na obou stranách víka, barva jelena dekor, víko matné | luneta: bambus přírodní.
ZnačkaWirquin #ad
VýrobceWirquin #ad
Výška0
Délka17.72
Hmotnost7.5
Šířka14.96
Číslo dílu20721956
Modelka20721956

3. ADOB

#ad

Nosnost až 200 kg, Novara Plus Duroplast WC sedátko zvýšení 5 cm s automatickým sklápěním, pohodlné sezení a vstávání díky zvýšené pozici vsedě

#ad
ADOB #ad - Bezbariérový vhodný i pro vozíčkáře. Pohodlné sezení pro mladé i staré díky 5 cm zvýšenému sedáku nosnost až 200 kg. Pozor: pokud by žlutá buttón vpravo nahoře " do nákupního vozíku " nebo "koupit nyní" nebo zÍskat teĎ, jednoduše klikněte na "všechny nabídky". Hlové nárazníky fixují sedací kroužek v přední části. Vhodné pro všechny běžné wc stolky, šroubování wc sedátka je klasicky umístěno pod keramikou pro nejlepší držení. Adob, váš partner od roku 1920 z Německa! Kompletní wc sedátko z duroplastu s pohodlným sklápěním.
ZnačkaADOB #ad
VýrobceADOB #ad
Hmotnost7.72
Číslo dílu56102
Modelka56102

4. LUVETT

#ad

LUVETT® D100 WC sedátko s automatickým sklápěním, odnímatelné, duroplast antibakteriální, barva: alpská bílá, tvar D, automatické sklápění, 3 možnosti montáže

#ad
LUVETT #ad - Design a vývoj v německu podle nejvyšších standardů kvality / nosnost do 250 kg testováno podle normy DIN. Patentované, dvojité automatické sklápění softclose – originál s funkcí odebírání takeOff EasyClean pro pohodlné čištění: dvojité sklápění pro víko WC a sedací kroužek pro jemné a tiché zavírání.

Pičkový zákaznický servis e-mailem nebo telefonicky. Urea duroplast – antibakteriální hygienický 99, 9% prémiový materiál pro nejvyšší nároky na kvalitu s povrchem podobným keramice: odolný, odolný proti poškrábání a snadno se čistí.

Upevňovací sada se skládá ze tří volitelných variant závěsů pro všechny keramiky: 'rozpěrné hmoždinky' shora, "sklápěcí hmoždinky" shora a 'zásuvné matice" zespodu – Jedinečné řešení od LUVETT pro snadné upevnění a spolehlivé držení, vše je součástí dodávky, žádné kývání a sklouznutí. Varianty wc sedátka ve 4 barvách.
ZnačkaLUVETT #ad
VýrobceLUVETT WC Sitze #ad
Výška1.93
Délka17.17
Hmotnost4.85
Šířka14.45
Číslo dílu536138

5. Luxe Bidet

#ad

Luxe Bidet LUXE TS1008R Toilettensitz mit Absenkautomatik, ROUND, Quick-Release-Scharnieren und rutschfesten Stoßstangen weiß

#ad
Luxe Bidet #ad - Passt nahtlos zu jedem Luxus-Bidet-Aufsatz. Maßgeschneiderte hardware hält sowohl Toilettensitz als auch Luxus-Bidet-Befestigung sicher an Ort und Stelle. Die quick-release-funktion macht das Entfernen zum Kinderspiel und ermöglicht eine einfache Reinigung rund um den WC-Sitz und das Bidet.

Langsam schließender wc-sitz – absenkautomatik verhindert Zuknallen für eine ruhige Badezimmer-Umgebung. Hochwertige teile – hergestellt aus robustem kunststoff und hält bis zu 136 kg stand. Einfache installation und demontage - enthält alle für die installation notwendigen Teile und kann gleichzeitig mit einem Luxe Bidet-Aufsatz aufgestellt werden. Rutschfeste stoßfänger verhindern Verschieben und Verrutschen. Reduziert das Risiko von Verletzungen durch versehentliches Zuschlagen des Toilettensitzes. Perfekte passform – sitzt schön auf den meisten runden Standard-WC-Sitzen.
ZnačkaLuxe Bidet #ad
VýrobceLuxe Bidet #ad
Výška0.99
Délka16.5
Hmotnost5.42
Šířka14.5
Číslo díluTS1008R
ModelkaTS1008R

6. LUVETT

#ad

LUVETT® WC prkénko s automatickým sklápěním oválné C770, barva: bílá, WC sedátko se 3 možnostmi upevnění, záchodové prkénko na hubnutí z antibakteriálního duroplastu

#ad
LUVETT #ad - Urea duroplast – antibakteriální hygienický 99, 9% prémiový materiál pro nejvyšší nároky na kvalitu s keramickým povrchem: odolný, odolný proti poškrábání a snadno se čistí. Takeoff easyclean funkce snímání: jednoduchá možnost sejmout WC sedátko pro pohodlné čištění pouze jednou rukojetí z keramiky.

Top zákaznický servis e-mailem nebo telefonem. Upevňovací sada se skládá ze tří volitelných variant závěsů pro všechny keramiky: 'roztahovací hmoždinky' shora, vše je součástí dodávky, 'skládací hmoždinky' shora a 'nástrčné matice' zespodu – jedinečné řešení LUVETT pro snadné upevnění a spolehlivé držení, už se nehýbe a sklouzává.

Patentovaná dvojitá automatika spouštění softclose – originál s funkcí odebírání TakeOff EasyClean, dvojité sklápění pro WC víko a sedací kroužek pro jemné a tiché zavírání. Design a vývoj v německu, výroba v evropě za nejvyšších standardů kvality / nosnost do 175 kg testováno podle normy DIN.
ZnačkaLUVETT #ad
VýrobceLUVETT WC Sitze #ad
Výška1.97
Délka17.36
Hmotnost4.63
Šířka14.57
Číslo dílu536173

7. SANFINO

#ad

SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na toaletu ze dřeva, vysoký komfort sezení, mnoho pestrých motivů, jednoduchá montáž včetně návodu k montáži český jazyk nelze

#ad
SANFINO #ad - S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátka s automatickým sklápěním. Dřevěná wc sedadla sanfino mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy.

Velmi odolné mdf, odolné proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch krytu toalety automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu. 1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění. Toto kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty s integrovaným sklápěním slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí.

Mimořádně jemný povrch a oválný kreativní motivy navíc dodají vaší toaletě krásný vzhled. Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg. Rozměry: 43, 5 × 37, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, 5 až 20 cm pro ideální upevnění sedadla.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost7.41
Šířka14.76
Číslo díluW1043C

8. aquaSu

#ad

Námořnický motiv námořnické dopravní zácpy, WC sedátko, Fast-Fix, kovový závěs, aquaSu® WC sedátko s automatickým sklápěním, záchodové prkénko s dřevěným jádrem

#ad
aquaSu #ad - Odolné stabilní odolné proti poškrábání. Upevňovací materiál je součástí dodávky. Dřevěné jádro vytváří příjemný pocit při sezení, povrch s vysokým leskem zajišťuje dodatečný lesk toaletního víka a dobře vynikne námořní motiv. Vysoký lesk a dřevěné jádro: vyrobeno z kvalitního dřevěného jádra, wc sedátko má dlouhou životnost a odolnost.

Mimochodem mechanismus chrání dětské ruce před zraněním. Přitom lze plynule nastavit vzdálenost závěsů mezi 132 a 182 mm. Stačí jedno krátké poklepání. Univerzální tvar: wc víko se díky standardnímu tvaru o hodí na celou řadu wc a unese až 300 kg. Wc sedátko s motivem námořnické sítě: automatické sklápění: jemné zavírání víka motiv námořního víka vnitřní strany v bílé testovaná zatížitelnost víka a brýlí: až 300 kg robustní dřevěné jádro univerzální tvar komfortní pocit při sezení rychlé upevnění Fast-Fix Vysoce kvalitní kovové panty Vysoce lesklý povrch.

Robustní kovové panty zaručují bezpečné držení sedadla na keramice. Automatické sklápění: díky integrované automatické sklápění se víko a brýle zavírají jemně a tiše, testováno na 15 000 cyklů zavírání. Upevnění fast-fix: rychlá a snadná montáž díky rychlému upevnění fast-fix! WC sedátko pevně sedí na keramice a nekývá se.
ZnačkaaquaSu #ad
VýrobceSanitop-Wingenroth #ad
Výška18.31
Délka2.56
Hmotnost7.24
Šířka15.12
Číslo dílu40293 4
Modelka40293 4

9. LUVETT

#ad

LUVETT® WC sedátko vč. 3 montážních řešení z ušlechtilé oceli & automatické sklápění Softclose, vyrobeno v EU, tvar: oválný, odnímatelné víko toalety, antibakteriální duroplast

#ad
LUVETT #ad - Design a vývoj v německu, výroba v evropě podle nejvyšších standardů kvality / nosnost do 175 kg testováno podle normy DIN. Funkce odebírání takeoff easyclean: jednoduchá možnost, jak odstranit WC sedátko z keramiky pro pohodlné čištění pouze jednou rukojetí.

Pičkový zákaznický servis e-mailem nebo telefonicky. Urea duroplast – antibakteriální hygienický 99, 9% prémiový materiál pro nejvyšší nároky na kvalitu s povrchem podobným keramice: odolný, odolný proti poškrábání a snadno se čistí. Patentované, dvojité automatické sklápění softclose – originál s funkcí odebírání TakeOff EasyClean, dvojité sklápění pro víko WC a sedací kroužek pro jemné a tiché zavírání.

Upevňovací sada se skládá ze tří volitelných montážních variant pro všechny keramiky: 'rozpěrné hmoždinky' shora, "sklápěcí hmoždinky" shora a 'zásuvné matice" zespodu – Jedinečné řešení od LUVETT pro snadné upevnění a spolehlivé držení, vše je součástí dodávky, žádné kývání a sklouznutí.
ZnačkaLUVETT #ad
VýrobceLUVETT WC Sitze #ad
Výška1.93
Délka17.17
Hmotnost4.85
Šířka14.76
Číslo dílu539755A
ModelkaC210

10. WOLTU

#ad

Antibakteriální, WC sedátko #2 Premium s automatickým sklápěním od Woltu, závěsy Softclose, s dekorem, dřevěné jádro MDF

#ad
WOLTU #ad - Snadné čištění a příjemný komfort sezení. Sedátko se systémem Softclose, stabilní kloub. Z vysoce kvalitního dřevěného jádra. Vhodné pouze pro všechna běžně prodávaná stojací WC, nevhodné pro závěsná WC. Antibakteriální ochrana, bez rizika hluku v důsledku tření.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška0
Délka16.93
Hmotnost7.1
Šířka14.88
Číslo díluWS2651
ModelkaWS2651