Top 10 Logitech PC Tastatur Kabellos Beleuchtet Deutsch – Sady klávesnic a myší

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Logitech

#ad

Schwarz, Für PC, Logitech MK540 Advanced Kabellose Tastatur und Maus Combo für Windows, 3 Jahre Batterielaufzeit, 2,4 GHz Unifying USB-Empfänger, Sondertasten, Laptop, Deutsches QWERTZ-Layout

#ad
Logitech #ad - Kompatibilität: die logitech maus-tastatur-Kombination ist mit Windows 10 oder höher, Windows 8, Windows 7 und Chrome OS kompatibel. Upgrade zu der logitech mk850 combo: die mk850 bietet bluetooth/USB, geformte Maus, eine gepolsterte Handballenauflage, hyperschnelles Scrollen und individuelle Anpassungen - für mehr Produktivität.

Individuelle steuerung: die computertastatur ist mit praktischen, die direkten Zugriff auf Medienwiedergabe, essenziellen Sondertasten ausgestattet, Taschenrechner & Batteriestandsanzeige ermöglichen. Lange batterielaufzeit: das kabellose tastatur- und Maus-Set überzeugt durch eine lange Batterielaufzeit - die Tastatur funktioniert bis zu 36 Monate und die kabellose Maus bis zu 18 Monate 3. Komfortabel: die elegante kabellose maus des Combos ist beidhändig bedienbar und verfügt über weiche Griffflächen aus Gummi sowie eine fortschrittliche Tracking-Technologie und Cursor-Steuerung.

Kabellose freiheit: plug & play für tastatur und maus mit dem logitech Unifying USB-Empfänger - für eine zuverlässige, kabellose Verbindung von bis zu 30 m Entfernung vom PC oder Laptop 2. Präzises tippen: die tastatur in standardgröße bietet eine geringe Geräuschentwicklung, ein spritzwassergeschütztes Design 1 und verstellbare, eine Handballenauflage, ausklappbare Füße.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.94
Délka17.99
Hmotnost1.83
Šířka7.6
Číslo dílu920-008675
Modelka920-008675
Záruka2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

2. TECURS

#ad

2 v 1 USB A/C, QWERTZ německé rozložení černé, multimediální tlačítka, držák na mobil, ergonomická, bezdrátová klávesnice osvětlená bezdrátově pro PC/Windows/Mac, TECURS Bezdrátová herní klávesnice

#ad
TECURS #ad - Herní klávesnice funguje s windows, mac počítači a dalšími zařízeními, která jsou vybavena USB A/C přípojkami. Bezdrátová počítačová klávesnice nabízí místo pro většinu mobilních telefonů/tabletů, šetří místo na ploše a umožňuje vám mít vždy přehled o informacích o zařízení při používání počítačových klávesových her.

Bezdrátové spojení: klávesnice je vybavena 2 v 1 usb a/c přijímačem. Bezdrátovou klávesnici lze na jedno nabití používat po dobu 15 dnů kromě podsvícení. Kromě toho lze led klávesnici nastavit ve 3 různých stupních jasu. Tichá tlačítka: tichá pc klávesnice má plochý design tlačítek. Držák je dlouhý 8, 5 palců a široký 0, 63 palce. Plug and play. Ergonomický design: ergonomická klávesnice je vybavena opěrkou dlaní a sklopným stativem, aby se zajistila pohodlná poloha zápěstí a snížila únava při delším používání bezdrátové herní klávesy.

Dobíjecí klávesnice: bezdrátová herní klávesnice má integrovanou 1000mah baterii a je vybavena nabíjecím kabelem typu C. Díky tomu si můžete při používání bezdrátové herní klávesnice užívat tiché psaní, aniž byste rušili lidi kolem sebe. Držák na mobilní telefon/tablet: bezdrátová klávesnice je navíc vybavena držákem na mobilní telefon/tablet.
ZnačkaTECURS #ad
VýrobceTECURS #ad
ModelkaWK013
Záruka2

3. Logitech

#ad

Německá QWERTZ – šedá, BLE Bluetooth/Logi Bolt USB přijímač, soft-Touch klávesnice, Logitech Bezdrátová klávesnice Signature K650 Comfort s opěrkou dlaní, PC/Windows/Mac, Numpad

#ad
Logitech #ad - Atraktivní design, který se cítí dobře. Plastové díly značky signature k650 obsahují certifikovaný recyklovaný plast² grafit: 28%, šedobílá: 21 %. Spojte se zcela podle svého přání: logitech klávesnice s bezdrátovým připojením přes BLE Bluetooth Low Energy nebo dodaným přijímačem Logi Bolt.

S menším úsilím dosáhnete více: bezdrátová klávesnice v plné velikosti, pohodlný přístup ke klávesovým kombinacím; příkazy: mikro ztlumení, ztlumení zvuku, screenshot a webová navigace. Celodenní pohodlí: integrovaná soft-touch klávesnice s opěrkou dlaní a hluboce vypolstrovanými tlačítky, která se okamžitě cítíte povědomí a zprostředkují příjemný pocit při psaní. Spolehlivá a bezproblémová: bezdrátová klávesnice od logitech s životností baterie až 36 měsíců "v závislosti na uživateli a počítačových podmínkách"; snadno se čistí a je chráněna proti stříkající vodě.

Funguje na více platformách: bezdrátová logitech klávesnice signature K650 funguje s více operačními systémy – Windows, Chrome OS, iPadOS, Linux, MacOS, iOS a Android. Lepší společně: větší produktivita a flexibilita, když se kombinuje myš K650 a M650 Logitech ; personalizace pomocí softwaru Logi Options+ od Windows 10 a MacOS 1015.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.96
Délka18
Hmotnost1.54
Šířka7.62
Číslo dílu920-010913
Modelka920-010913
Záruka2 roky výrobce

4. Logitech

#ad

Logitech Bezdrátová klávesnice K270 pro Windows, 2,4 GHz bezdrátová, 8 speciálních tlačítek, standardní velikost, německé rozložení, notebookem, číselná blok, výdrž baterie 2 roky, kompatibilní s PC

#ad
Logitech #ad - Multimediální tlačítka: pomocí 8 speciálních tlačítek pro okamžitý přístup k internetu, e-mail, start/pauza, hlasitost a mnoho dalších oblíbených funkcí je k dispozici stiskem tlačítka. Dlouhá životnost: klávesnice je díky designu chráněnému proti stříkající vodě 2 a klávesám s dlouhou životností i přes všechny možné neštěstí spolehlivým společníkem na psacím stole doma nebo v kanceláři.

K270 je kompatibilní s windows 7, 10 nebo novějším. Celodenní komfort: logitech klávesnice zajišťuje díky klávesám s nízkým profilem a rozložení ve standardní velikosti s klávesami F a číselnou klávesnicí pohodlný zážitek z psaní. Jednoduché nastavení a použití: usb přijímač jednoduše připojte k USB portu na stolním počítači, notebooku nebo netbooku a můžete ihned začít bez nutnosti instalace softwaru.

Bezdrátové připojení: díky silnému, 8, bezdrátovému spojení s dosahem až 10 m 5 již nejsou výpadky a zpoždění žádný problém. Baterie s dlouhou životností: výdrž baterie 24 měsíců 4 zajišťuje, že baterie bezdrátové klávesnice standardní velikosti nemusí být vyměňovány po dobu 2 let. Nejoblíbenější bezdrátová klávesnice: k270 spojuje známé psaní, bezdrátovou svobodu a dlouhou výdrž baterie – není divu, že se jedná o celosvětově nejprodávanější klávesnici 1.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška1.25
Délka17.88
Hmotnost1.32
Šířka6.25
Číslo dílu920-003052
Modelka920-003052
Záruka3 roky omezená záruka na hardware

5. Logitech

#ad

Německé rozložení QWERTZ, Bluetooth, Rechargeable, Logitech Bezdrátová klávesnice MX Keys S, podsvícení, Programovatelná, Low Profile, pro Windows PC/Linux/Chrome/Mac – grafit, Precise Quiet Typing

#ad
Logitech #ad - Recyklované: plastové díly bezdrátové klávesnice mx keys s jsou vyrobeny z 26 procent grafitu, resp. Plynulý zážitek ze psaní: profil podobný notebooku s kulovitými tlačítky, která jsou vytvarována pro vaše prsty, zajišťuje rychlý, plynulý a přesný zážitek ze psaní. Inteligentnější osvětlení: tlačítka osvětlené klávesnice se rozsvítí, když se vaše ruce přiblíží, a přizpůsobí se okolí; nyní další přizpůsobení osvětlení na Logi Options+ 1.

Automatizace opakovaných úloh: vytvářejte a sdílejte krátkodobé zkratky Smart Action pomocí aplikace Logi Options+ pro provádění více operací jedním stisknutím tlačítka 1. 3 zařízení na téměř všech operačních systémech windows, macOS, Linux přes Bluetooth Low Energy nebo dodaný USB přijímač Logi Bolt 2. Více pohodlí, hlubší zaostření: delší práce díky pevné konstrukci, plochému designu a optimálnímu úhlu klávesnice, který upřednostňuje držení zápěstí.

Multi-device, multi os bluetooth klávesnice: spojení s max. Spolupracujte s master 3s: spárujte každou bezdrátovou mx klávesnici a myš s Logi Options+ a bezproblémově pracujte, přenášejte text a soubory mezi až 3 počítači Windows & MacOS. Dobíjecí usb c klávesnice: vydrží až 10 dní na jedno plné nabití nebo až 5 měsíců podsvícení vypnuto 4; rychlé nabíjení pomocí nabíjecího kabelu USB C, který je součástí dodávky. 11 procent pro pale grey z certifikovaného, recyklovaného plastu pro postspotřební spotřebu 5.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.81
Délka16.94
Hmotnost1.79
Šířka5.18
Číslo dílu920-011565
Modelka920-011565
Záruka2 roky výrobce

6. Logitech G

#ad

Klávesnice G213 Prodigy Gaming od Logitech s RGB osvětlením, černá

#ad
Logitech G #ad - Herní klávesnice s rgb osvětlovacími zónami: tato klávesnice logitech nabízí pět samostatných osvětlovacích oblastí s výběrem barev z spektrum více než 16, 8 milionů barev.

Tlačítka mech-dome: nabízí výkon srovnatelný s mechanickými klávesnicemi a spojují nejlepší taktické chování a výkonný výkon. Speciální multimediální ovládací prvky: ovládání hudby na pozadí bez přerušení hry, také pro přehrávání, zastavení a vypnutí hudby hudby a videí. Anti-ghosting matrix: optimální herní výkon, aby při současném stisknutí více herních tlačítek vždy zůstala kontrola. Pouzdro: herní klávesnice ve standardní velikosti s štíhlým krytem, chrání před nečistotami, drobky a stříkající vodou, lze snadno čistit – ideální kombinace k herní myši.
ZnačkaLogitech G #ad
VýrobceLogitech G #ad
Výška1.3
Délka8.58
Hmotnost2.2
Šířka17.8
Číslo dílu920-008087
Modelka920-008087
Záruka2 Jahre eingeschränkte Hardwaregarantie

7. Logitech

#ad

Podsvícení, Fluid Quiet Typing, německé rozložení QWERTZ, Low Profile, Rechargeable, pro Windows PC/Linux/Chrome/Mac, Grapit, programovatelná, Bluetooth, Logitech Bezdrátová klávesnice MX Keys S Plus

#ad
Logitech #ad - 11 % pro pale grey z certifikovaného, recyklovaného plastu pro spotřebitele 5. 3 zařízení na téměř všech operačních systémech windows, macOS, Linux přes Bluetooth Low Energy nebo dodaný USB přijímač Logi Bolt 2. Plynulý zážitek ze psaní: profil podobný notebooku s kulovitými tlačítky, která jsou vytvarována pro vaše prsty, zajišťuje rychlý, plynulý a přesný zážitek ze psaní.

Automatizace opakovaných úloh: vytvářejte a sdílejte krátkodobé zkratky Smart Action pomocí aplikace Logi Options+ pro provádění více operací jedním stisknutím tlačítka 1. Inteligentnější osvětlení: tlačítka osvětlené klávesnice se rozsvítí, když se vaše ruce přiblíží, a přizpůsobí se okolí; nyní další přizpůsobení osvětlení na Logi Options+ 1. Opěrka dlaní, která je součástí dodávky, podporuje přirozené držení těla pro celodenní komfort. Recyklované: plastové díly bezdrátové klávesnice mx keys S jsou vyrobeny z 26 % grafitu, resp.

Multi-device, multi os bluetooth klávesnice: spojení s max. Více pohodlí, hlubší zaostření: delší práce díky pevné konstrukci, plochému designu a optimálnímu úhlu klávesnice, který upřednostňuje držení zápěstí. Spolupracujte s master 3s: spárujte každou bezdrátovou mx klávesnici a myš s Logi Options+ a bezproblémově pracujte, přenášejte text a soubory mezi až 3 počítači Windows & MacOS. Dobíjecí usb c klávesnice: vydrží až 10 dní na jedno plné nabití nebo až 5 měsíců podsvícení vypnuto 4; rychlé nabíjení pomocí nabíjecího kabelu USB C, který je součástí dodávky.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška0.81
Délka16.94
Hmotnost2.91
Šířka5.18
Číslo dílu920-011567
Modelka920-011567
Záruka2 roky výrobce

8. Logitech

#ad

Android, iOS, MacOS, Linux, kov, německá QWERTZ – šedá, USB-C, dotyková tichá tlačítka, Logitech Mechanická bezdrátová osvětlená Performance klávesnice, podsvícení, Bluetooth, Windows

#ad
Logitech #ad - Více zařízení a operační systémy: bezdrátová klávesnice lze spárovat přes bluetooth Low Energy nebo dodaný přijímač Logi Bolt 2 s až 3 zařízeními na téměř všech operačních systémech. Inteligentní osvětlení: podsvícená tlačítka se rozsvítí, jakmile se ruce přiblíží k bezdrátové klávesnici, a automaticky se přizpůsobí měnícím se světelným podmínkám.

Rychlé nabíjení usb-c: mechanická klávesnice mx zůstává zapnutá až 15 dní na jedno plné nabití nebo až 10 měsíců s vypnutým podsvícením 3. Certifikováno CO2 neutrální. Plochá tlačítka, větší pohodlí: klávesnice přesvědčí rozložením, které bylo vyvinuto pro snadnou přesnost, s plným formátem a plochými mechanickými tlačítky pro lepší ergonomii.

Více možností: aktivovat tlačítka fn, přiřadit světelné efekty, ovládání toku napříč počítačem nebo ovládání více zařízení a mnoho dalších zařízení v Logi Options+1. Plastové díly v mx mechanical obsahují certifikovaný recyklovaný plast grafit: 45 %5. Plynulé, tiché psaní: klávesnice nabízí dotyková, tichá tlačítka, která nabízejí vynikající hmatový pocit s nižší hladinou hluku – k dostání jsou také klikající a lineární klávesy.
ZnačkaLogitech #ad
VýrobceLogitech #ad
Výška1.03
Délka17.08
Hmotnost2.43
Šířka5.18
Číslo dílu920-010748
Modelka920-010748
Záruka2 roky výrobce

9. Hama

#ad

Laserem popsaná rádiová, Hama Bezdrátová klávesnice "KW-700" tichá klávesnice, plochá klávesnice s 12 mediálními klávesami, německé rozložení kláves QWERTZ s číselnou klávesnicí pro PC a notebook

#ad
Hama #ad - Rozsah dodávky: 1x pc klávesnice "kc-700" použitelná také jako klávesnice na notebook, 1x USB přijímač, 2x baterie AAA Micro, pro Windows 11/10/8/7, 1x návod český jazyk nelze zaručit.

Díky sekundárnímu obsazení tlačítek F1 až F12. Bezdrátová klávesnice v plném formátu: laserem popsaná tlačítka pro vysokou odolnost proti otěru, ideální pro opakované zápisníky, rozložení qwertz s číselnou klávesnicí. Tichá klávesnice pro pohodlnou práci v domácí kanceláři a kanceláři: Tlačítka Scissoru rovnoměrně rozdělují stisk kláves pro tiché a plynulé psaní.

Tíhlý design: ideální pro práci na počítači nebo na cestách na notebooku, plochá tlačítka jsou jednotlivě odsazená a lze je snadno čistit. Multimediální tlačítka: rychlý přístup k funkcím, jako je změna hlasitosti, otevírání e-mailů, oblíbených položek atd.
ZnačkaHama #ad
VýrobceHama #ad
Výška0.91
Délka5.31
Hmotnost1.23
Šířka17.28
Číslo dílu00182611
Modelka00182611
ZárukaZáruka 2 roky, žádná záruka (zákonná úprava)

10. seenda

#ad

Seenda 2.4G klávesnice myš sada bezdrátově osvětlená, klávesnice myš obě dobíjecí s bílým osvětlením/velký Enterklíč pro Windows PC/laptop/Smart TV, rozložení qwertz, šedá

#ad
seenda #ad - 3 nastavitelné stupně jasu: nízký-středně-vysoký-vypnutý. Stabilní bezdrátové spojení: bezdrátovou klávesnici a myš lze používat s počítači se systémem windows, pc, notebooky atd. Myš může pracovat 32, 5 hodiny s nejjasnějším osvětlením a 130 hodin bez osvětlení.

Tichý klik může snížit hluk o 90 % a lze jej pohodlně používat doma, příjemný pocit v ruce, knihovně a v kavárně. Univerzální kompatibilita: tato bezdrátová klávesnice a myš byla vyvinuta speciálně pro systém Windows. S 3stupňovým dpi 800/1200/1600 můžete jednoduše změnit citlivost kurzoru a hladce sledovat na různých površích. Sada osvětlené klávesnice a myši: rádiová klávesnice i myš jsou vybaveny bílým led podsvícením, takže ve tmě můžete jednoduše a pohodlně psát. Bezdrátová klávesnice může pracovat 800 hodin bez osvětlení nebo 18 hodin s nejjasnějším osvětlením po plném nabití.

Plug and play, není nutná instalace ovladačů nebo softwaru. Během zadávání efektivně tlumí zvuk. Přes usb přijímač 2 v 1 může bezdrátová klávesnice a myš od seenda vytvořit stabilní spojení do 10 metrů. Dobíjecí a energeticky úsporný: s vestavěnou lithiovou baterií 1600 mah lze bezdrátovou klávesnici jednoduše nabíjet pomocí dodaného nabíjecího kabelu typu C. Kompatibilní s windows xp / win 2000 /win vista / Win 8 / Win 7 / Win10/ Win 11.
Značkaseenda #ad
Výška0.47
Délka16.81
Šířka4.84
Číslo díluISJ-WJK72FGT
ModelkaISJ-WJK72FGT
Záruka1 Year Warranty Against Manufacturer Defects