Top 10 VIVO X100 Pro – Ochranné fólie na displej telefonů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. FiiMoo

#ad

FiiMoo 2 kusy ochranné fólie kompatibilní s vivo X90/vivo X90 Pro, ochranná fólie na displej rozpoznání otisku prstu kompletní kryt odolná proti poškrábání, TPU Ultra HD měkký film ochranná

#ad
FiiMoo #ad - Balicí seznam2 x ochranná fólie na displej, vadný nebo vadný nebo má jiné problémy nebo máte jiné návrhy. Upozornění: po nanesení ochranné fólie prosím znovu zadejte otisk prstu. Dlouhá životnost a odolnost proti poškrábánípremium soft tpu flexibilní fólie byl vyvinut výhradně pro telefony se zakřivenými hranami, aby byla zajištěna ochrana od okraje k hraně.

Pokrokové nanolepidlo a funkce úplného zakrytí lepidla umožňují vynikající citlivost na dotyk a interakci s ultrazvukovým senzorem. Pokud je produkt, 2 x vlhké/suché ubrousky, abychom našli nejlepší řešení. Kontaktujte nás prostřednictvím systému zpráv Amazon. Podpora id otisků prstů a id obličejeultratenký film neovlivňuje reakci dotyku a id otisků prstů na obrazovce. Odpovíme do 24 hodin a uděláme vše pro to, který obdržíte, 2 x nálepka na odstranění prachu, 1 x škrábací karta.

Dejte svému telefonu nejlepší ochranu a vychutnejte si nejvyšší kvalitu originální obrazovky. Perfektní tvar a kompletní zakrytínaše měkká tpu ochranná fólie byla vyvinuta speciálně pro vivo x90/vivo x90 Pro a je vysoce kvalitní, odpuzuje nečistoty, reflexní, odolná proti otiskům prstů a odolná proti poškrábání. Jasný vzhled bez omezení pro vaši obrazovku. Díky tloušťce 0, 22 mm a samohojivým vlastnostem se film může zotavit z malých škrábanců.
ZnačkaFiiMoo #ad
VýrobceFiiMoo #ad
Výška0.5
Délka6.46
Šířka2.93
Číslo díluvivo X90 Pro-2P jingangmo
Modelkavivo X90 Pro

2. Rojeuinn

#ad

HD flexibilní ochranná, ochrana proti otiskům prstů, Rojeuinn Ochranná fólie pro displej Vivo X90 Pro 5G, 2 kusy měkké TPU ochranné fólie na displej a 2 kusy ochrana fotoaparátu pancéřová fólie

#ad
Rojeuinn #ad - Produkt: kompatibilní s ochrannou fólií vivo x90 Pro 5G, s přesnou technologií řezání laserem pro maximální pokrytí obrazovky. Proti otiskům prstů a vodotěsné: s hydrofobní a oleofobní fólií se snadno čistí olej, voda, otisky prstů a další skvrny.

Dvojitá ochrana: ochranná fólie je největší ochranou proti pádům, poškrábání a nárazům. Ochranná fólie nabízí výkonnou ochranu pro celý povrch obrazovky vašeho smartphonu. Pocit proti mastnotě s ultra vysokou propustností světla a optickými efekty. Zákaznický servis: v případě dotazů se na nás neváhejte obrátit. Odpovíme vám do 24 hodin a nabídneme vám řešení. Super křišťálově čirá: ochranná fólie je křišťálově čirá a je vyrobena z 99, 9% transparentní Full HD, nezhoršuje zobrazení ani citlivost na dotyk vaší dotykové obrazovky.
ZnačkaRojeuinn #ad
VýrobceRojeuinn #ad
Výška0.5
Délka6.69
Šířka3.94

3. Lemxiee

#ad

Lemxiee Ochranná fólie pro VIVO X90 Pro 5G pancéřové sklo 3 kusy tvrdost 9H kamera ochranná fólie, ultra tenká ochranná fólie proti poškrábání ochranná fólie na displej pancéřová fólie

#ad
Lemxiee #ad - Při poškození tvrzené obrazovky se malé fragmenty slepí a pro bezpečnou likvidaci drží pohromadě. Hd jasnost 99, zachovává původní rozlišení obrazovky, hydrofobní a oleofobní vrstva zabraňuje tomu, 9 % High Definition, aby na obrazovce zůstaly skvrny od potu a olejů.

Odolný proti poškrábání tvrdost 9h chrání displej telefonu a bez problémů odolává všem druhům škrábanců v každodenním životě. Kompatibilita speciálně vyvinuto pro vIVO X90 Pro 5G, není vhodné pro jiné přístroje. Bez bublin plazmová povrchová úprava a samoabsorpční technologie umožňují tvrzenému sklu samostatně vyloučit vzduchové bubliny a snadno se instaluje. Bezpečné proti výbuchu odolné proti roztříštěním nebo prasklinám.
ZnačkaLemxiee #ad
VýrobceLemxiee #ad
Výška0.5
Délka6.3
Šířka2.76
Číslo díluVIVO X90 Pro 5G
ModelkaVIVO X90 Pro 5G

4. MEMELOKA

#ad

3 kusy HD ochrana proti poškrábání flexibilní měkká hydrogelová fólie s montážním rámem, MEMELOKA Ochranná fólie pro Vivo X90 PRO, vysoká citlivost a ochrana displeje bez bublin Vivo X90 PRO

#ad
MEMELOKA #ad - Nejsou zde žádné vzduchové bubliny, při demontáži nejsou žádné zbytky. Snadná instalace: ochrannou fólii můžete správně a jednoduše namontovat pomocí montážního rámu, při instalaci nejsou žádné problémy, který je součástí dodávky.

Samoopravující: ochranný film používá vysoce propustné lepidlo se silnou přilnavostí, jemné škrábance a bubliny zmizí během 24 hodin, čímž přístroj zůstane krásný. Vysoká odezva: extrémně citlivý dotyk a vysoké rozlišení zajišťují, že můžete telefon normálně používat, zatímco původní HD zobrazení vašich fotografií a videí zůstane zachováno.

Kompatibilní přístroje: ochrana displeje, která byla vyvinuta pro Vivo X90 PRO a zakrývá zakřivené hrany pro optimální ochranu vašeho telefonu. Prémiový hydrogel: ochranná fólie používá měkký hydrogel, který lze dle libosti složit a kompletně zakrývá ohnuté hrany Vivo X90 PRO a nabízí efektivní ochranu telefonu proti poškrábání.
ZnačkaMEMELOKA #ad
VýrobceMEMELOKA #ad
Číslo díluYDX10078
ModelkaYDX10078

5. CUFEREDU

#ad

CUFEREDU 2 ks flexibilní přední ochrana obrazovky pro vivo X100 Pro 5G 6. 78" 3D hydrogelová fólie transparentní TPU film ochrana proti výbuchu netvrzené sklo

#ad
CUFEREDU #ad - Nový upgrade se dodává s nálepkou na polohování, kterou lze opakovaně umístit do správné polohy, aniž by byl nutný filmový tefakt. Je nutné několikrát otřít okraj zakřivené obrazovky suchým alkoholem, aby se odstranila hydrofobní olejová vrstva na zakřiveném povrchu hrany.

Obecně se během instalace objevují dokonce malé bubliny, které po 24 hodinách postupně zmizí. Přiložili jsme mapu, doporučujeme vám naskenovat kód, abyste si mohli prohlédnout instalační video. Technologie autoopravy. Pozor: pokud jste ještě nikdy nenainstalovali hydrogelovou fólii, kterou lze naskenovat, abyste si mohli prohlédnout video, nebo můžete na webu YouTube vyhledat "Instalace hydrogelové fólie".

Aktualizovaný materiál, nemá vliv na pixely. Protože hydrofobní olejová vrstva odpuzuje přilnavost, aby se několikrát setřel a okraj více přitlačil. Zde je odkaz na instalační video: https://www. Youtube. Com/watch?v=fxRa7thKVRY. 4. Pro modely mobilních telefonů se zakřivenou obrazovkou lze dosáhnout plného pokrytí bez mezer, hran a prachu.
ZnačkaCUFEREDU #ad
VýrobceCUFEREDU #ad
Výška0.5
Délka5.91
Šířka2.36
Číslo díluZhui-Feng663i

6. Zidwzidwei

#ad

2 kusy Vivo X60 Pro Full Screen ochranná fólie na displej, 9H odolné proti poškrábání, HD fólie, tvrzené sklo, Zidwzidwei Pancéřové sklo ochranná fólie pro Vivo X60 Pro, 3D zahnuté tvar

#ad
Zidwzidwei #ad - 3d ochrana proti mlžení celoplošné tvrzené sklo pro displej vivo x60 pro. Efektivní ochrana vyrobeno z kvalitního 9h tvrzeného skla, pevnost třikrát vyšší než u běžných PET fólií. Speciálně vyvinuté zakřivené 3d hrany nabízejí větší komfort a lepší ochranu hran, bez prachu a hranových bublin.

Má efekt proti poškrábání a proti zamlžování, aby se displej Vivo X60 Pro. Nákup a servis vivo x60 pro pancéřové sklo ochranná fólie, kontaktujte nás, pokud máte problémy s kvalitou, vrátíme Vám peníze nebo Vám zašleme nové zboží. Balení obsahuje 2 kusy pancéřového skla ochranná fólie pro Vivo X60 Pro a 2 sady příslušenství k instalaci. Snadná instalace přesně se hodí na hranu bez prachu bílých hran, lepidlo bez bublin, lze rychle a jednoduše instalovat, po instalaci nevykazuje žádné vzduchové bubliny a je velmi úsporná.

Snažíme se vám poskytnout kvalitní výrobky. Super čiré ochrana před tvrzeným sklem pro vivo x60 pro s tloušťkou 0, 99% a přesnost dotyku. Hydrofobní vrstva displeje zabraňuje tomu, 3 mm zajišťuje HD jas až 99, aby pot a otisky prstů zůstávaly na obrazovce a zachovává vysoce citlivou dotykovou reakci. Přesné řezání laseru z tvrzeného skla s leštěnými kulatými hranami a přesnými polohami otvorů.
ZnačkaZidwzidwei #ad
VýrobceZidwzidwei #ad
Číslo díluKAQ2VVX60P
ModelkaVivo X60 Pro

7. Bruni

#ad

Bruni Phicomm X100 Fólie – 2 x čirá ochranná fólie na displej pro displej pro Phicomm X100

#ad
Bruni #ad - Nesklouzává – připevněná, pohybuje se klebstofffreie Phicomm X100 ochranná fólie již není – optimální přilnavost okrajů. Tyto průhledné ochranné fólie se dá jednoduše a bez bublin, a kdykoli beze zbytku odstranit nebo Repositionieren na svém Phicomm X100 . Přesně a speciálně pro Phicomm X100 Vyrobeno z odolného, hochtransparentem PET materiál a na nejmodernějších strojích. Optimalizováno pro použití na dotykové displeje – nefalšované zobrazení obsahu obrazovky a žádné narušení ovladatelnosti s X100 Fólie.
ZnačkaBruni #ad
VýrobceatFoliX GmbH #ad
Výška0.5
Délka5.24
Šířka2.48
Číslo díluPhicomm X100
ModelkaBruni Basics-Clear 4054274735454

8. GIOPUEY

#ad

GIOPUEY Ultra tenká 4 kusy ochrana fotoaparátu kompatibilní s VIVO X100 Pro, HD kamera sklo ochranná fólie odolná proti poškrábání Camera Protector pro VIVO X100 Pro

#ad
GIOPUEY #ad - Vysoce pevná ochrana tvrzené sklo s tvrdostí 9h, šetrné k ochraně objektivu fotoaparátu. Speciální oleofobní vrstvený materiál povrch je postříkán oleofobním vrstvou, který nedrží snadno otisky prstů a olejové skvrny.

Obsah balení4 kusy ochranné fólie z tvrzeného skla + čisticí nástroj pro objektiv fotoaparátu "VIVO X100 Pro". Chraňte kameru, aniž byste ovlivnili zážitek ze záznamu, a zachyťte ideální výsledky ve dne i v noci. Pokud máte obavy ohledně kompatibility nebo jiných problémů, můžete se na mě kdykoliv obrátit. Neomezujte zážitek ze záznamu přijměte vysoce kvalitní ar antireflexní tvrzené sklo s vysokou propustností světla.

Může chránit čočku v každodenním životě nebo při sportu venku, nárazuvzdorné, vysoká hustota, odolné proti poškrábání, což je uklidňující. Kompatibilní s většinou pouzder na mobilní telefon testováno a je kompatibilní s většinou ochranných pouzder. Lze jej snadno setřít čistým, hladký, vysoce transparentní a na dotek hladký.
ZnačkaGIOPUEY #ad
VýrobceGIOPUEY #ad
Výška0.08
Délka0.08
Hmotnost0.07
Šířka0.08
Číslo díluVIVO X100 Pro
ModelkaVIVO X100 Pro

9. GIOPUEY

#ad

černá, 2 balení kovy kamera ochranný rám, GIOPUEY Kamera ochranná fólie kompatibilní s VIVO X100 Pro, odolná proti poškrábání ochranná fólie kamera pro VIVO X100 Pro

#ad
GIOPUEY #ad - Extrémní ochrana: speciální ochrana kroužku objektivu, 360stupňová kompletní ochrana, odolnost proti nárazům, odolnost proti poškrábání.

Velmi lehký a tenký: nově vyvinutý speciální materiál z hliníkové slitiny zaručuje tvrdost, je lehčí a tenčí a podléhá upgradu. Snadná instalace: oboustranné lepení, snadná instalace, snadné spadnutí, demontáž nezanechává žádné lepidlo. Rozsah dodávky: vivo x100 pro kroužek na ochranu objektivu * 2, sada na čištění objektivu * 2. Kompatibilní s pouzdrem na telefon: Instalace kroužku na ochranu objektivu nemá žádný vliv na instalaci ochranného pouzdra.
ZnačkaGIOPUEY #ad
VýrobceGIOPUEY #ad
Výška0.08
Délka0.08
Hmotnost0.07
Šířka0.08
Číslo díluVIVO X100 Pro
ModelkaVIVO X100 Pro

10. GIOPUEY

#ad

Kompatibilní pouzdro, ultra tenké flexibilní TPU, 2 kusy ochrany obrazovky a 2 kusy ochranné fólie na zadní stranu, GIOPUEY Ochranná fólie kompatibilní s VIVO X100 Pro, odolné proti poškrábání

#ad
GIOPUEY #ad - Současně nabízí příjemnou ochranu, odolnost proti poškrábání a ochranu proti pádu. Odmítněte být slabí. High definition vysoce čistý tpu materiál, 99 %. Odvod tepla tenká a lehká ochranná nálepka tpu může vést k tomu, že telefon rychleji odvádí teplo a obnoví perfektní výkon telefonu.

Dné oslnění. Kompatibilní s pouzdry na mobil. Neviditelná ochrana ochranný film je velmi tenký, velmi lehký a zajišťuje lepší zážitek z držení. Obsah baleníflexibilní tpu fólie pro "vivo x100 pro", 2 kusy po obrazovce + 2 kusy na zadní stranu, čisticí nástroj.

Obnovte původní barvu, propustnost světla 99, jasnou. Speciální oleofobní vrstvený materiál povrch je postříkán oleofobním vrstvou, hladkým, který nedrží snadno otisky prstů a olejové skvrny a lze jej snadno setřít čistým, vysoce transparentním a hladkým na dotek.
ZnačkaGIOPUEY #ad
VýrobceGIOPUEY #ad
Výška0.08
Délka0.08
Hmotnost0.07
Šířka0.08
Číslo díluVIVO X100 Pro
ModelkaVIVO X100 Pro